Cz En

Agility "Zkoušky"

  1. Datum: 29. 03. 2014
  2. Závod: Ostrava - 2. Ostravský pohár 2014
  3. Rozhodčí: Dostál, Petr (CZ)
  4. Typ: ZkA
  5. Standardní čas: 48.0 s
  6. Maximální čas: 80.0 s
  7. Délka: 182.0 m
  8. Kategorie: A2
  9. Velikost: L
  10. Počet překážek: 21
  11. Postupová rychlost: 3.79 m/s

Výsledky

# Průkaz Psovod Pes Chb Odm TB za čas TB Čas m/s
1 Leszek Kalisz CUTE CELEST Devil of Highland 0 0 0.0 0.0 37.83 4.81 V V
2 Renata Millan Kralova Earl Ziggy Dei Matiblu - "Ziggy" 0 0 0.0 0.0 39.42 4.62 V V
3 Jana Juhasova Angelic Rájecký kopec - "Angie" 0 0 0.0 0.0 40.24 4.52 V V
4 Jana Juhásová Bashka Valkar 0 0 0.0 0.0 41.42 4.39 V V
5 Katarína Kolarovová Alsa Eldest Slovakia - "Suri" 0 0 0.0 0.0 42.97 4.24 V V
6 Helena Potfajová Jacuzzi - "Zippy Fast" 1 0 0.0 5.0 33.46 5.44 V V
7 Pavol Vakonič Shadow of Aire Fiona Fly - "Fiona " 1 0 0.0 5.0 34.88 5.22 V V
8 033909 Tereza Tužilová Wiki 1 0 0.0 5.0 36.28 5.02 V V
9 008813 Lucie Argalášová Baby Unis Kynopolis 1 0 0.0 5.0 36.78 4.95 V V
10 059711 Olga Edrová Van Miveko 1 1 0.0 10.0 39.37 4.62 VD VD
10 089609 Lukáš Krejčí Annie Ganden Monge 1 1 0.0 10.0 39.37 4.62 VD VD
11 061208 Monika Tyrová Art Eso Moravia 2 0 0.0 10.0 43.08 4.22 VD VD
12 Pavol Roháček Escape Era "Casey" Katemy - "Casey" 1 1 0.02 10.02 48.02 3.79 VD VD
13 028612 Markéta Klanduchová Exceptional Kazari Toyo-Ken 2 1 2.02 17.02 50.02 3.64 D D
14 Beata Podobna Aislinn Shelby My Fellow - "Shelby" 4 0 0.0 20.0 35.87 5.07 D D
15 062212 Lenka Kabátová Anny 2 1 6.97 21.97 54.97 3.31 D D
DIS 021410 Michal Stránský Atrei Ivelbero´s Darling DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS Martyna Okrasa Shakti Se X Toronto Yash - "Tori" DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS Daniela Machovičová Ejmy DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 060713 Miroslav Voříšek Curt Artic shine DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 064112 Peter Paško Cardif Bashmar DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 025610 Ivana Ondrušová Ema DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS Paula Guminska WENA LAWENA - "Wena" DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 040212 Jana Koutníková Aillie Moravian Gate DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 066412 Markéta Jahodová Baby Pepper z Ohromujícího světa DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS Monika Rylska Shakti Se FreeX Chiquita Banana - "Chic" DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS Markéta Kelbelová Dancing Jammy Svěží Vítr - "Jammy" DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS Michal Ondrášek Daisy Biely Tesák - "Daisy" DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 073311 Zuzana Přichystalová Ar Moravia Liand DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 022112 Kateřina Bulawová A3Ch Berta z Portyčské zahrady DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS Magdalena Kasprzyk YAKUZA Dart - "Yuvatka" DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO