Cz En

So_jumping L

  1. Datum: 22. 03. 2014
  2. Závod: Horšovský Týn - Domažlice - Halové závody O Kozinův čakan
  3. Rozhodčí: Lerlová, Kateřina (CZ)
  4. Typ: J
  5. Standardní čas: 45.0 s
  6. Maximální čas: 76.0 s
  7. Délka: 161.0 m
  8. Velikost: L
  9. Počet překážek: 21
  10. Postupová rychlost: 3.58 m/s

Výsledky

# Průkaz Psovod Pes Chb Odm TB za čas TB Čas m/s
1 019412 Eliška Brabcová A3Ch Beauty Minnie Graceful Avalanche 0 0 0.0 0.0 31.34 5.14
2 071509 Jana Sasková A3Ch Dorothy Surri Mintaka 0 0 0.0 0.0 33.09 4.87
3 013211 Jana Sasková A3Ch Baby Czech Imp 0 0 0.0 0.0 34.94 4.61
4 065411 Pavla Kamrádová Panthera Rubínové srdce 0 0 0.0 0.0 35.15 4.58
5 025111 Zuzana Říhová Bandar - Šáh Bila Kaifa 0 0 0.0 0.0 39.04 4.12
6 039309 Jan Smoček Jet Rider Rubínové srdce 1 0 0.0 5.0 30.99 5.2
7 016211 Miroslav Považan A3Ch James Gulden land 0 1 0.0 5.0 34.38 4.68
8 005907 Jana Sasková A3Ch Carrera Rapida Black Chevers 1 0 0.0 5.0 36.63 4.4
9 044309 Marie Beerová A3Ch Aiša Vydří 1 0 0.0 5.0 36.98 4.35
10 023607 Marie Beerová Teddy V. Irish Red 1 0 0.0 5.0 42.36 3.8
11 052113 Zbyněk Šrédl Aram Sluneční listosvit 0 1 0.0 5.0 43.93 3.66
12 032512 Libor Hlavatý Teddy 0 1 1.22 6.22 46.22 3.48
13 091409 Kateřina Terčová Enigmatic Entity Mintaka 2 0 0.0 10.0 33.97 4.74
14 055208 Jana Dušková A3Ch Crazy Charlie Mintaka 2 0 0.0 10.0 35.2 4.57
15 081509 Marcela Sobotková Pretty Unique Z Kovárny 1 1 0.0 10.0 42.57 3.78
16 026308 Radomír Hošta Valiant Bohemia Alké 3 0 0.0 15.0 31.52 5.11
17 061112 Jaroslav Šafařík A3Ch Am I Full of Secret Energy 2 1 0.0 15.0 37.33 4.31
18 070411 Barbora Lerlová Onyx Rubínové srdce 2 2 4.48 24.48 49.48 3.25
19 059112 Zuzana Genderová Able Aimy od Cidliny 1 2 11.84 26.84 56.84 2.83
DIS 043413 Radek Vandra Lucy DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 002712 Marek Beneš Delta z Tau'ri DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 035111 Alena Jancurová Aura Michelle My Záhir DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 032413 Jana Hojdová Sam DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 005513 Ivana Kaslová Daisy DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 039312 Eva Vostřáková Athos Blesk Dog-rose Hill DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 015814 Jan Odvody Aurelius Havlovický čert DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 011814 Radim Prokop Bono DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 022814 Jaroslav Šafařík Tiffany Diandra Rockin K's DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 092212 Tereza Šímová ÁDA ISDS CZ/314599 DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 021213 Gabriela Uhlířová Cupido Hamyfa DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 011014 Vendula Ungermanová Osi DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 027712 Jana Dušková Baby Pepina Graceful Avalanche DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 002012 Jan Fiala Božská Číča od Betlémské pastviny DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 033613 Jana Haberzettlová Ery Z Chotyně DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 013711 Nikol Hortová Black Fiendish Fairy Skovfarmen´s DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 017309 Eva Kuchařová Derrick DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 076011 Tomáš Lerl O'Quark Rubínové srdce DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 012710 Jan Odvody Engie Bodie Eciloten DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 022211 Dagmar Stehlíková Nelly DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 002709 Marek Beneš Asuka Z Tauri DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 033607 Veronika Budková Dandy Dab z Černobílých DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 084511 Kateřina Pardubská Foxy z Chotyně DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 059712 Lenka Hlaváčková Sem DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS