Cz En

Jumping

  1. Datum: 09. 11. 2013
  2. Závod: Horka nad Moravou - O pohár Lovecké chaty I.
  3. Rozhodčí: Glabazňa, Tomáš (CZ)
  4. Typ: J
  5. Standardní čas: 44.0 s
  6. Maximální čas: 88.0 s
  7. Délka: 173.0 m
  8. Velikost: L
  9. Počet překážek: 21
  10. Postupová rychlost: 3.93 m/s

Výsledky

# Průkaz Psovod Pes Chb Odm TB za čas TB Čas m/s
1 012812 Adriana Slezáková A3Ch Baghera Secret Artic Shine 0 0 0.0 0.0 33.19 5.21 V V
2 050210 Adriana Slezáková A3Ch Crazy Cowboy Wonderfull Dream 0 0 0.0 0.0 35.09 4.93 V V
3 Zuzana Vetráková Hira Grant Bohemia Alké - "Gerda" 1 0 0.0 5.0 33.63 5.14 V V
4 015410 Radka Mokrišová A3Ch Apo Mawlch 0 1 0.0 5.0 33.83 5.11 V V
5 054810 Eliška Kaletová A3Ch Azzaria Nyx od Čeníčka 0 1 0.0 5.0 35.24 4.91 V V
6 026310 Pavla Kasálková Any Dreariness Near Future 1 0 0.0 5.0 38.35 4.51 V V
7 049113 Markéta Zachová Bialla The Guardians of Albion 1 0 0.0 5.0 42.38 4.08 V V
8 023309 Vendula Černá A Little Kiwi From Valachian Higlands 1 0 0.0 5.0 43.26 4.0 V V
9 069809 Michaela Cápalová A Little Fatima Quick Angel 1 1 0.0 10.0 39.61 4.37 VD VD
10 054008 Barbora Mandíková A3Ch Denny 1 1 1.84 11.84 45.84 3.77 VD VD
11 051413 Lucie Mudráková Bessy 1 0 8.41 13.41 52.41 3.3 VD VD
12 005012 Dagmar Žáková Femme Fatale Dajavera 2 1 0.0 15.0 37.45 4.62 VD VD
13 039410 Magdalena Bradáčová A3Ch Elza Fešák 2 1 0.0 15.0 39.44 4.39 VD VD
14 016910 Jiří Mlčoch Bína od Vltavských pramenů 3 0 0.0 15.0 42.64 4.06 VD VD
DIS 049811 Monika Prokopová Jamma Simply Divine DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 039407 Monika Prokopová A3Ch First Munchangás DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS Simona Mikulášová Maron DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 030212 Petra Macáková Arachne Temple of Sachmet DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 009112 Petra Sekerová Eni DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 023913 Eva Andělová ADEEN Carwera DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 041111 Michaela Mlčochová Diley z Temného hvozdu DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 084309 Veronika Kučeriková Erny Gold Coll-Kony DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 031012 Eva Andělová Engie DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 063412 Veronika Otýpková Apanie Smart Working DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 055910 Lucie Lapišová Rek DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 015613 Petr Tomala Aimie Rájecký kopec DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 002013 Radek Obšil Quinty Gulden Land DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 009513 Gabriela Vacíková A3Ch Afree Sky Trip DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 078012 Hana Korytarová Almadale Black Tenderline DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 061311 Štěpánka Vávrová Everett Denhoff Emiel Regis DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 090512 Jana Jourová Buddy z Ohromujícího světa DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO