Cz En

Jumping 2 L

  1. Datum: 08. 09. 2013
  2. Závod: Suchdol nad Odrou - 2+1 aneb speciál speciálů
  3. Rozhodčí: Noga, Petr (CZ)
  4. Typ: J
  5. Standardní čas: 43.0 s
  6. Maximální čas: 86.0 s
  7. Délka: 155.0 m
  8. Velikost: L
  9. Počet překážek: 20
  10. Postupová rychlost: 3.6 m/s

Výsledky

# Průkaz Psovod Pes Chb Odm TB za čas TB Čas m/s
1 080111 Martina Wasserbauerová Hammel Grant Bohemia Alké 0 0 0.0 0.0 26.41 5.87
2 054810 Eliška Kaletová A3Ch Azzaria Nyx od Čeníčka 0 0 0.0 0.0 27.29 5.68
3 081511 Eva Sikorová Phoebe 0 0 0.0 0.0 27.87 5.56
4 020512 Adam Sanetrník Cool Flame Wonderfull Dream 0 0 0.0 0.0 27.98 5.54
5 082611 Peter Paško A3Ch Agira Z Košic 0 0 0.0 0.0 30.91 5.01
6 039012 Lenka Dušánková Just for Anne Puella Fera 0 0 0.0 0.0 33.74 4.59
7 084309 Veronika Kučeriková Erny Gold Coll-Kony 0 0 0.0 0.0 40.85 3.79
8 028709 Libuše Minářová Gora Gátova Alej 0 0 0.0 0.0 42.24 3.67
9 026609 Kristýna Schreierová A3Ch Beautiful Shiloh Bashmar 1 0 0.0 5.0 26.72 5.8
10 007710 Radana Píšťková A3Ch Be with me Cheyennee Wonderfull Dream 1 0 0.0 5.0 27.77 5.58
11 060410 Lucie Štiborová Good Friend of Tennant 1 0 0.0 5.0 28.63 5.41
12 064112 Peter Paško Cardif Bashmar 1 0 0.0 5.0 32.2 4.81
13 000309 Marcela Polášková Barga Vrabčí hnízdo 0 1 0.0 5.0 34.3 4.52
14 062212 Lenka Kabátová Anny 1 0 0.0 5.0 36.38 4.26
15 031111 Zuzana Orságová Kolja Vitris Bohemia 2 0 0.0 10.0 28.11 5.51
16 039712 Igor Vala Sára Zubří 2 0 0.0 10.0 37.89 4.09
17 063112 Jana Kalafusová Dunka Deabei 1 1 4.63 14.63 47.63 3.25
18 040409 Jesika Jurečková Ejmy 2 1 0.0 15.0 34.11 4.54
19 039211 Ivana Šteflovičová A neverending story Carcassonne Tolugo 1 2 0.0 15.0 40.88 3.79
DIS 011313 Eva Svobodová Atalia Unis Kynopolis DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 023309 Vendula Černá A Little Kiwi From Valachian Higlands DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 064612 Blanka Kovaláková Flashdance Alkyra DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 025610 Ivana Ondrušová Ema DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 031409 Lenka Svaková Always with me from Valachian Highlands DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 027110 Martina Šimčíková Coral Vrabčí hnízdo DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 036912 Eva Mikurdová Almighty Argita Devill of Highland DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 020513 Nikola Turečková Bessy z Vysokého Újezda DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 016409 Petra Kochová And I am Here Diandra DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 060311 Eva Panáčová Amazon Annie Devil of Highland DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 032613 Zdeňka Žitníková Odie DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 008308 Marcela Polášková Balantine z Jabloňovho dvora DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS