Cz En

Jumping squads/družstva

  1. Datum: 18. 08. 2013
  2. Závod: Ostrava - Agility juniors 2013
  3. Rozhodčí: Dostál, Petr (CZ)
  4. Typ: J
  5. Standardní čas: 34.0 s
  6. Maximální čas: 55.0 s
  7. Délka: 128.0 m
  8. Velikost: S
  9. Počet překážek: 16
  10. Postupová rychlost: 3.76 m/s

Výsledky

# Průkaz Psovod Pes Chb Odm TB za čas TB Čas m/s
1 051711 Lucie Sovová Frodo z Lórienu Moravia 0 0 0.0 0.0 26.45 4.84 V V
2 061209 Tereza Martišová Gray Chagy Lenfir 0 0 0.0 0.0 26.78 4.78 V V
3 048509 Dominika Machová A3Ch Aimee z Částkova 0 0 0.0 0.0 27.12 4.72 V V
4 078409 Michal Horáček A3Ch Sáry ze Šternberské strže 0 0 0.0 0.0 27.19 4.71 V V
5 048511 Petra Hájková Haidee Černý Faun 0 0 0.0 0.0 27.21 4.7 V V
6 047909 Vendula Zíková Izabela Želečské vrchy 0 0 0.0 0.0 28.09 4.56 V V
7 044012 Dominik Machotka A3Ch Cheery Cinderella's Ranch 0 0 0.0 0.0 28.18 4.54 V V
8 018109 Karolína Červová Huppy Day Di Denissimo 0 0 0.0 0.0 29.02 4.41 V V
9 019711 Sára Steckerová El dorado Danielas Genus 0 0 0.0 0.0 29.17 4.39 V V
10 049510 Kristyna Šonská Jessie 0 0 0.0 0.0 29.29 4.37 V V
11 Tóth Vivien Kelsi 0 0 0.0 0.0 29.78 4.3 V V
12 058708 Zuzana Vayhel Charlie 0 0 0.0 0.0 31.65 4.04 V V
13 053510 Dominika Machová Janiska Terno z Kamilkové zahrady 0 0 0.0 0.0 33.39 3.83 V V
14 022808 Karolina Šonská Mini 0 0 0.0 0.0 33.6 3.81 V V
15 036510 Darina Hanusková Tobi 0 0 1.49 1.49 35.49 3.61 V V
16 018508 Markéta Zíková Chessie Creme Bohemia Vampirelli 0 0 4.9 4.9 38.9 3.29 V V
17 024110 Petr Smrček Dambra od Belinky 0 1 0.0 5.0 32.41 3.95 V V
18 058510 Lucie Janošcová Hannibal Porubský květ 0 1 0.0 5.0 32.77 3.91 V V
19 062609 Sára Steckerová Bixby Danieláš Genus 0 1 1.32 6.32 35.32 3.62 VD VD
20 Csatlós Petra Tappancs 0 1 2.39 7.39 36.39 3.52 VD VD
21 000011 Radka Podmolová A3Ch Dwarf Dolly ze Shetlandů 1 0 9.13 14.13 43.13 2.97 VD VD
22 013909 Lucie Jeřábková A3Ch Zanna Žlutá Řeka 1 1 6.36 16.36 40.36 3.17 D D
DIS Hagyó Dorina Bea Nardai Hurrikán - "Brida" DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS Csatlós Petra Rasco DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 039213 Karolina Šonská Zora DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 030208 Kateřina Lustyková Keysi DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 058411 Michaela Dvořáková Corálek Gold Beryllova krev DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 038911 Zdenek Smrček Beruška Gold Rebecca DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 057111 Kateřina Kolářová A3Ch Forest Jump Koryfej DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 049511 Julie Wohanková Tricki DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 044310 Zuzana Vayhel Winchenzo Vico Olpemi DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 040312 Martina Boháčová A3Ch Caysie Královská manta DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 049307 Lenka Prokešová Questy Happy Naux DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS Nadja Ivašková Hedera Zlatá Fantázia - "Heidi" DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO