Cz En

1. agility L

  1. Datum: 02. 06. 2013
  2. Závod: Suchdol nad Odrou - Nativia 2+1 aneb speciál speciálů
  3. Rozhodčí: Máčková, Jiřina (CZ)
  4. Typ: A
  5. Standardní čas: 46.0 s
  6. Maximální čas: 90.0 s
  7. Délka: 165.0 m
  8. Velikost: L
  9. Počet překážek: 20
  10. Postupová rychlost: 3.59 m/s

Výsledky

# Průkaz Psovod Pes Chb Odm TB za čas TB Čas m/s
1 015410 Radka Mokrišová A3Ch Apo Mawlch 0 0 0.0 0.0 35.03 4.71
2 055910 Lucie Lapišová Rek 0 0 0.0 0.0 35.79 4.61
3 016409 Petra Kochová And I am Here Diandra 0 0 0.0 0.0 39.78 4.15
4 035308 Jaroslava Podmolová Puma z Hückelovy vily 0 0 0.0 0.0 40.79 4.05
5 008812 Markéta Zavadilová Leslie 0 0 0.0 0.0 44.99 3.67
6 056311 Jana Tesařová Upin Deabei 0 0 1.77 1.77 47.77 3.45
7 011307 Eva Svobodová Alison Dark Jewel 1 0 0.0 5.0 35.57 4.64
8 064612 Blanka Kovaláková Flashdance Alkyra 1 0 0.0 5.0 38.08 4.33
9 001610 Lenka Karasová Bastien Z Korunova Dola 1 0 0.0 5.0 40.58 4.07
10 040409 Jesika Jurečková Ejmy 0 1 0.0 5.0 41.21 4.0
11 050712 Kateřina Glogarová Jimina Alta Escuela 1 1 0.0 10.0 40.34 4.09
12 008308 Marcela Polášková Balantine z Jabloňovho dvora 1 1 0.0 10.0 41.93 3.94
13 042110 Alena Kynclová Kid Gulden land 2 0 0.0 10.0 44.11 3.74
14 079612 Barbora Valentinová Belize Bolkovský dvůr 2 1 0.0 15.0 44.56 3.7
15 000212 Lenka Dušánková Gaieties Gitie Puella Fera 1 2 10.2 25.2 56.2 2.94
16 039012 Lenka Dušánková Just for Anne Puella Fera 3 2 25.67 50.67 71.67 2.3
DIS 002313 Anna Pospíšilová Roca Gulden Land DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 081511 Eva Sikorová Phoebe DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 056112 Marcela Bařáková Tony DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 049210 Lenka Karasová Down with Love Alkyra DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 048910 Lucie Bartelová Atia Rájecký kopec DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 082611 Peter Paško A3Ch Agira Z Košic DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 027110 Martina Šimčíková Coral Vrabčí hnízdo DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 001313 Alena Kynclová Hope For Alkyra DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 031111 Zuzana Orságová Kolja Vitris Bohemia DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 084912 Jana Tománková Dag Small Speedy Dream DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 082711 Ivana Ondrušová Cardif Bashmar DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 025610 Ivana Ondrušová Ema DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 063112 Jana Kalafusová Dunka Deabei DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 022112 Kateřina Bulawová A3Ch Berta z Portyčské zahrady DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 036810 Jana Skwirutová Connie Kajexa DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 035608 Veronika Polášková Barga Vrabčí hnízdo DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 026609 Kristýna Schreierová A3Ch Beautiful Shiloh Bashmar DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 076212 Markéta Porubová Dorra Best Berry od Knínické studánky DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 065711 Květoslava Gillarova Valušová Kely Černá tečka DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 028709 Libuše Minářová Gora Gátova Alej DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 008813 Lucie Argalášová Baby Unis Kynopolis DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS