Cz En

Agility Hill´s

  1. Datum: 04. 05. 2013
  2. Závod: Česká Skalice - XIV. Zlatá překážka 2013
  3. Rozhodčí: Podmolová, Jaroslava (CZ)
  4. Typ: A
  5. Standardní čas: 56.5 s
  6. Maximální čas: 113.0 s
  7. Délka: 198.0 m
  8. Velikost: L
  9. Počet překážek: 21
  10. Postupová rychlost: 3.5 m/s

Výsledky

# Průkaz Psovod Pes Chb Odm TB za čas TB Čas m/s
1 038710 Pavla Hatašová Art ze Zátoče 0 0 0.0 0.0 55.68 3.56 V V
2 003108 Eva Kočnarová A3Ch Brownstorm 1 0 0.0 5.0 39.64 4.99 V V
3 091409 Kateřina Terčová Enigmatic Entity Mintaka 1 0 0.0 5.0 40.94 4.84 V V
4 073611 Zuzana Soukupová Carin Czech Imp 1 0 0.0 5.0 42.45 4.66 V V
5 044009 Michaela Fišerová Cherry 1 0 0.0 5.0 56.04 3.53 V V
6 021509 Eliška Ulrychová Agatha Od Betlémské Pastviny 2 0 0.0 10.0 44.42 4.46 VD VD
7 017211 Jana Manychová Cargo Haliba 1 1 0.0 10.0 45.05 4.4 VD VD
8 012108 Kateřina Terčová A3Ch Cheese it Fitmin 1 1 0.0 10.0 45.37 4.36 VD VD
9 015009 Katarína Soukupová Anna Sub tilia 1 1 0.0 10.0 46.26 4.28 VD VD
10 046811 Tereza Frumarová Aderyn Z Nefritu 1 1 1.0 10.57 57.07 3.47 VD VD
11 012305 Martina Bartoková Elsa Foxy Fox 3 0 0.0 15.0 41.61 4.76 VD VD
12 048912 Eva Neumannová Grey Shepherd Alkyra 3 1 0.0 20.0 40.44 4.9 D D
13 028604 Eliška Ulrychová Elis Blue Foxy Fox 3 1 0.0 20.0 46.07 4.3 D D
14 066312 Růžena Tylšová Sendy 2 2 1.0 20.84 57.34 3.45 D D
15 037305 Eva Neumannová Bobeš 2 2 2.0 22.48 58.98 3.36 D D
16 060909 Martina Bartoková Noemi Foxy Fox 6 0 0.0 30.0 44.74 4.43 BO BO
DIS 033711 Kateřina Provazníková A - Bára Libušský brouček DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS Kalisz Leszek CUTE CELEST Devil of Highland DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 056810 Zuzana Tvrzníková Balda ze Staroměstských vrchů DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS Koštialová Simona Bee - Bee Gold Premio DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 069712 Kateřina Zářecká Finta Fň Nirreterrit DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 014212 Martina Potocká Akord Akim Czech Black DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 009310 Daniela Malínská Blanche Sub Tilia DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 023609 Nikol Netíková Anny DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 053408 Eva Vrkočová Aneta Orlický Poklad DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 002012 Jan Fiala Božská Číča od Betlémské pastviny DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 012809 Anna Janská Come Back Bohemia Alké DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 001005 Eva Vrkočová Armina Bílý Bohém DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 015312 Martina Komínová Great Spirit Hardy Horde DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 044312 Lenka Hanušová Tracy DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 056212 Kristýna Vilímková Urania Akumulator DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 008810 Miroslav Nymburský Bubble of Joy DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 068911 Lucie Vočadlová Europe Bohemia Patrix DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 039012 Lenka Dušánková Just for Anne Puella Fera DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS