Cz En

AGILITY

  1. Datum: 09. 01. 2011
  2. Závod: Louny - Posilvestrovské skotačení o sněhovou vločku
  3. Rozhodčí: Grygar, Antonín (CZ)
  4. Typ: A
  5. Standardní čas: 50.0 s
  6. Maximální čas: 80.0 s
  7. Délka: 197.0 m
  8. Velikost: L
  9. Počet překážek: 20
  10. Postupová rychlost: 3.94 m/s

Výsledky

# Průkaz Psovod Pes Chb Odm TB za čas TB Čas m/s
1 035310 Aneta Grygarová A3Ch Daithi Gee Fort Victory 0 0 0.0 0.0 44.7 4.41 V V
2 Kalisz Leszek Passim Bohemia Alké 0 0 0.0 0.0 48.5 4.06 V V
3 030604 Barbora Tobolová Čira 0 0 2.0 1.75 51.75 3.81 V V
4 049710 Barbora Tobolová Sunrise Bohemia Alké 0 0 2.0 2.02 52.02 3.79 V V
5 060308 Romana Jirásková A3Ch Agira Queen of Diamonds 0 0 4.0 3.5 53.5 3.68 V V
6 022404 Martina Hodková Diandra Tracy Lost Creek 1 0 8.0 12.5 57.5 3.43 VD VD
7 077109 Lucie Majerčíková Fred 1 0 9.0 14.44 59.44 3.31 VD VD
8 032108 Iveta Hötzelová Quitin Miraja 0 1 10.0 15.44 60.44 3.26 VD VD
9 005409 Anežka Bartáková A3Ch Týna 0 0 17.0 17.0 67.0 2.94 D D
10 046209 Veronika Kučerová Kaira 0 0 24.0 23.69 73.69 2.67 D D
11 023607 Marie Beerová Teddy V. Irish Red 2 1 10.0 24.77 59.77 3.3 D D
DIS 030704 Romana Jirásková A3Ch Copelie Cinzana Diamond and Pearls DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 082709 Hana Beránková Daikiry Warrior Soul DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 008010 Jana Bauerová Best Z Bengasu DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 017208 Jakub Veselý Xawo Bohemia Alké DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 019106 Helena Pomykaczová Meggi DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 053110 Iveta Hötzelová Melody Foxy Fox DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 057708 Aneta Grygarová A3Ch Afrodite Star Bohemia Alké DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 070709 Naďa Hasman Agen Sheridano le Fano DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 070609 Naďa Hasman Chanel des Vaux Rouges DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 044309 Marie Beerová A3Ch Aiša Vydří DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 068409 Tereza Mračková Cira Fešák DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 057408 Barbora Staňková Zen Moravské Srdce DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 023307 Markéta Novotná A3Ch Ajajaj z Karlštejnských pastvin DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 024708 Jan Kadlec Alex Redy Od Diamantové řeky DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 177200 Karolína Bolardtová Eldorádo od Emy Destinové DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 034810 Dana Beitlová A3Ch Angua Valkar DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 000408 Martina Hodková And I Want ... Diandra DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 085009 Jakub Dobiáš Indiana Jones Aibara DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 089109 Martina Jíchová Borgi Bashmar DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 084009 Daniela Lešáková Connie DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 059908 Zuzana Vainarová Aredondo White And Black DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS Kalisz Leszek Breska pod Jablonia DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 084909 Jana Dobiášová Grumble RM Sting z Černobílých DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 081509 Marcela Sobotková Pretty Unique Z Kovárny DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 024610 Milena Vrbová Essie Davis Beami Šahrak DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 002909 Nikola Vitulová A3Ch Lucky DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 060809 Eva Hrušková Bára DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS