Cz En

Jumping II / Parkur B S

  1. Datum: 08. 07. 2012
  2. Závod: Rožnov pod Radhoštěm - MORAVIAOPEN 2012
  3. Rozhodčí: Powell, David (FR)
  4. Typ: J
  5. Standardní čas: 37.0 s
  6. Maximální čas: 56.0 s
  7. Délka: 167.0 m
  8. Velikost: S
  9. Počet překážek: 21
  10. Postupová rychlost: 4.51 m/s

Výsledky

# Průkaz Psovod Pes Chb Odm TB za čas TB Čas m/s
1 013009 Lenka Hajduková Magic Touch Gavany's Bohemia 0 0 0.0 0.0 33.57 4.97
2 Svetlana Kreslina (LV) Flyland Flying Dream 0 0 0.0 0.0 33.81 4.94
3 052708 Lukáš Palm A3Ch High Energy Lovely Binisi 0 0 0.0 0.0 33.83 4.94
4 Hans Fried (AT) Chilli von der Haunimühle 0 0 0.0 0.0 34.3 4.87
5 Joffrey Adyns (FR) U2 Gold des Prairies Fauchees 0 0 0.0 0.0 34.37 4.86
6 Pavol Vakonič (SK) DIANA DARIA Tantum Auri 0 0 0.0 0.0 34.62 4.82
7 061209 Tereza Martišová Gray Chagy Lenfir 0 0 0.0 0.0 34.68 4.82
8 Jenni Lehtinen (NO) Nappulavaaran Aamu Aurinko 0 0 0.0 0.0 34.86 4.79
9 Pavol Vakonič (SK) CIRA CARIA Tantum Auri 0 0 0.0 0.0 35.5 4.7
10 033506 Lucie Dušková A3Ch Lili z Vesničky u hranic 0 0 0.0 0.0 35.77 4.67
11 001609 František Dušek A3Ch Holly Malý Klaun 0 0 0.0 0.0 35.97 4.64
12 Olga Kwiecień-Maniewska (PL) MIRANDA ze Sztormowej 0 0 0.0 0.0 35.99 4.64
13 020611 Lenka Sack A3Ch Sirka 0 0 0.0 0.0 36.24 4.61
14 040508 Lucie Bočková A3Ch Alissa z Bukovských Lesů 0 0 0.0 0.0 36.49 4.58
15 Anita Hazai (HU) Bull Brother's Hellboy 0 0 0.0 0.0 36.74 4.55
16 039406 Blanka Potočná A3Ch Kario Banditt Lukato Gold 0 0 0.07 0.07 37.07 4.5
17 Svetlana Kreslina (LV) Sommervile Fast Arrow 0 0 0.18 0.18 37.18 4.49
18 034207 Pavla Kamrádová A3Ch Floyd 0 0 1.15 1.15 38.15 4.38
19 001709 Lucie Dušková Klea Ze Souhvězdí Orionu 0 0 1.98 1.98 38.98 4.28
20 013309 Jana Trojková Alasti Kham-Mi 0 0 3.04 3.04 40.04 4.17
21 Sonja Ivašková (SK) Hedera Zlatá Fantázia 0 0 3.35 3.35 40.35 4.14
22 000709 Radana Píšťková A3Ch Be My Jousee Tantum Auri 1 0 0.0 5.0 35.13 4.75
23 Ruslan Levsha (LV) Gordon’s Shell Hitachi 1 0 0.0 5.0 35.47 4.71
24 Pavel Krátky (SK) Fox Meadows Beetlejuice 0 0 6.58 6.58 43.58 3.83
25 Pavel Krátky (SK) Lilly z Polianky 0 1 2.81 7.81 39.81 4.19
26 060811 Eva Jandorová Umberta Sol Edo 1 0 4.11 9.11 41.11 4.06
27 033210 Marie Burešová A3Ch Bass 1 1 1.93 11.93 38.93 4.29
28 004305 Renata Mandová A3Ch Alpinka Mondeo 0 1 11.03 16.03 48.03 3.48
29 Horst Flicker (AT) Jackpot in Blue of Ulanova 0 2 6.54 16.54 43.54 3.84
30 018208 Kateřina Klimešová Jessie 0 0 17.42 17.42 54.42 3.07
31 030511 Helena Viola Škňouřilová Jack 1 0 16.02 21.02 53.02 3.15
32 045409 Petra Vyplelová Egalmoth Aglar Beast of Prey 2 1 17.67 32.67 54.67 3.05
33 006707 Daniela Děržáková Accord Sol Oriens 1 2 18.72 33.72 55.72 3.0
DIS Linda Steinwender (AT) Nice of you to come bye Barking Boy DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 047111 Alena Divišová A3Ch Atiyah Setta Ghipinaldo DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 037308 Alena Frankovičová A3Ch Connie Kiss Lenfir DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS Anita Leidenfrost (AT) Talitha Tamsyn VD of Ulanova DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 039107 Jana Zemková A3Ch Cedrik z Dřevěné chaloupky DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 060411 Jitka Lanšperková Ciria Stanios DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 006612 Martina Binarová Darsy Elita Triumphans DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 047810 Martina Zelinková Barsha Kham-Mi DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 062109 Monika Fraisová Biggi Malá Magura DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 006111 Zuzana Svobodová A3Ch Alchymie Bar-Bar Beskydy DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 080509 Petra Kolbeková Hellcat Elvire Gold Florén DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS Claudia Hofmeister (AT) Midnight Rose of Summergarden DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 081209 Lucie Šebková A3Ch Adélka ULI z Říčan DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 012810 Monika Merklová Adaibi Kham-mi DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 032910 Lenka Cíglerová A3Ch Cira Kutcher chan DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS Sonja Ivašková (SK) Chelsea Stříbrné Doly DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS