Cz En

Agility IV / Parkur B S

  1. Datum: 08. 07. 2012
  2. Závod: Rožnov pod Radhoštěm - MORAVIAOPEN 2012
  3. Rozhodčí: Máčková, Jiřina (CZ)
  4. Typ: A
  5. Standardní čas: 45.0 s
  6. Maximální čas: 89.0 s
  7. Délka: 174.0 m
  8. Velikost: S
  9. Počet překážek: 22
  10. Postupová rychlost: 3.87 m/s

Výsledky

# Průkaz Psovod Pes Chb Odm TB za čas TB Čas m/s
1 Pavol Vakonič (SK) DIANA DARIA Tantum Auri 0 0 0.0 0.0 38.33 4.54
2 047810 Martina Zelinková Barsha Kham-Mi 0 0 0.0 0.0 38.83 4.48
3 Svetlana Kreslina (LV) Flyland Flying Dream 0 0 0.0 0.0 39.38 4.42
4 013009 Lenka Hajduková Magic Touch Gavany's Bohemia 0 0 0.0 0.0 39.96 4.35
5 039107 Jana Zemková A3Ch Cedrik z Dřevěné chaloupky 0 0 0.0 0.0 40.52 4.29
6 Linda Steinwender (AT) Nice of you to come bye Barking Boy 0 0 0.0 0.0 42.23 4.12
7 039406 Blanka Potočná A3Ch Kario Banditt Lukato Gold 0 0 0.0 0.0 42.48 4.1
8 061209 Tereza Martišová Gray Chagy Lenfir 0 0 0.0 0.0 42.53 4.09
9 001709 Lucie Dušková Klea Ze Souhvězdí Orionu 0 0 0.0 0.0 42.58 4.09
10 013309 Jana Trojková Alasti Kham-Mi 0 0 0.0 0.0 42.92 4.05
11 004305 Renata Mandová A3Ch Alpinka Mondeo 0 0 0.0 0.0 42.93 4.05
12 033506 Lucie Dušková A3Ch Lili z Vesničky u hranic 0 0 0.0 0.0 43.32 4.02
13 000709 Radana Píšťková A3Ch Be My Jousee Tantum Auri 0 0 0.0 0.0 43.63 3.99
14 040508 Lucie Bočková A3Ch Alissa z Bukovských Lesů 0 0 0.0 0.0 43.8 3.97
15 037308 Alena Frankovičová A3Ch Connie Kiss Lenfir 0 0 0.0 0.0 43.96 3.96
16 Olga Kwiecień-Maniewska (PL) MIRANDA ze Sztormowej 0 0 0.0 0.0 44.73 3.89
17 Svetlana Kreslina (LV) Sommervile Fast Arrow 0 0 0.0 0.0 44.91 3.87
18 Claudia Hofmeister (AT) Midnight Rose of Summergarden 0 0 0.44 0.44 45.44 3.83
19 033210 Marie Burešová A3Ch Bass 1 0 0.0 5.0 43.25 4.02
20 Joffrey Adyns (FR) U2 Gold des Prairies Fauchees 0 1 0.0 5.0 43.41 4.01
21 030511 Helena Viola Škňouřilová Jack 1 0 6.89 11.89 51.89 3.35
22 Anita Hazai (HU) Bull Brother's Hellboy 1 1 2.95 12.95 47.95 3.63
23 Sonja Ivašková (SK) Hedera Zlatá Fantázia 0 1 13.65 18.65 58.65 2.97
24 Sonja Ivašková (SK) Chelsea Stříbrné Doly 2 0 41.39 51.39 86.39 2.01
DIS 006707 Daniela Děržáková Accord Sol Oriens DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS Hans Fried (AT) Chilli von der Haunimühle DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 032910 Lenka Cíglerová A3Ch Cira Kutcher chan DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 020611 Lenka Sack A3Ch Sirka DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 052708 Lukáš Palm A3Ch High Energy Lovely Binisi DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 012810 Monika Merklová Adaibi Kham-mi DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS Pavel Krátky (SK) Lilly z Polianky DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 034207 Pavla Kamrádová A3Ch Floyd DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS Pavol Vakonič (SK) CIRA CARIA Tantum Auri DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 080509 Petra Kolbeková Hellcat Elvire Gold Florén DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 045409 Petra Vyplelová Egalmoth Aglar Beast of Prey DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 047111 Alena Divišová A3Ch Atiyah Setta Ghipinaldo DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 060811 Eva Jandorová Umberta Sol Edo DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 001609 František Dušek A3Ch Holly Malý Klaun DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS Jenni Lehtinen (NO) Nappulavaaran Aamu Aurinko DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 018208 Kateřina Klimešová Jessie DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS Pavel Krátky (SK) Fox Meadows Beetlejuice DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 006612 Martina Binarová Darsy Elita Triumphans DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS Ruslan Levsha (LV) Gordon’s Shell Hitachi DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS