Cz En

Agility III / Parkur A S

  1. Datum: 08. 07. 2012
  2. Závod: Rožnov pod Radhoštěm - MORAVIAOPEN 2012
  3. Rozhodčí: Jansson, Nalle (SW)
  4. Typ: A
  5. Standardní čas: 48.0 s
  6. Maximální čas: 70.0 s
  7. Délka: 168.0 m
  8. Velikost: S
  9. Počet překážek: 20
  10. Postupová rychlost: 3.5 m/s

Výsledky

# Průkaz Psovod Pes Chb Odm TB za čas TB Čas m/s
1 Horst Flicker (AT) Jackpot in Blue of Ulanova 0 0 0.0 0.0 36.92 4.55
2 Olga Kwiecień-Maniewska (PL) MIRANDA ze Sztormowej 0 0 0.0 0.0 38.27 4.39
3 033506 Lucie Dušková A3Ch Lili z Vesničky u hranic 0 0 0.0 0.0 38.81 4.33
4 037308 Alena Frankovičová A3Ch Connie Kiss Lenfir 0 0 0.0 0.0 39.07 4.3
5 Svetlana Kreslina (LV) Sommervile Fast Arrow 0 0 0.0 0.0 39.26 4.28
6 061209 Tereza Martišová Gray Chagy Lenfir 0 0 0.0 0.0 39.43 4.26
7 039107 Jana Zemková A3Ch Cedrik z Dřevěné chaloupky 0 0 0.0 0.0 39.61 4.24
8 Anita Hazai (HU) Bull Brother's Hellboy 0 0 0.0 0.0 40.18 4.18
9 040508 Lucie Bočková A3Ch Alissa z Bukovských Lesů 0 0 0.0 0.0 40.41 4.16
10 001709 Lucie Dušková Klea Ze Souhvězdí Orionu 0 0 0.0 0.0 40.54 4.14
11 039406 Blanka Potočná A3Ch Kario Banditt Lukato Gold 0 0 0.0 0.0 40.89 4.11
12 Claudia Hofmeister (AT) Midnight Rose of Summergarden 0 0 0.0 0.0 45.9 3.66
13 Sonja Ivašková (SK) Hedera Zlatá Fantázia 0 0 1.71 1.71 49.71 3.38
14 004305 Renata Mandová A3Ch Alpinka Mondeo 1 0 0.0 5.0 38.05 4.42
15 062109 Monika Fraisová Biggi Malá Magura 0 1 0.0 5.0 42.47 3.96
16 001609 František Dušek A3Ch Holly Malý Klaun 0 1 0.0 5.0 42.76 3.93
17 Pavel Krátky (SK) Fox Meadows Beetlejuice 1 0 0.0 5.0 44.23 3.8
18 Svetlana Kreslina (LV) Flyland Flying Dream 1 1 0.0 10.0 37.62 4.47
19 045409 Petra Vyplelová Egalmoth Aglar Beast of Prey 0 0 12.69 12.69 60.69 2.77
20 030511 Helena Viola Škňouřilová Jack 1 1 7.69 17.69 55.69 3.02
DIS Linda Steinwender (AT) Nice of you to come bye Barking Boy DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 047111 Alena Divišová A3Ch Atiyah Setta Ghipinaldo DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS Anita Leidenfrost (AT) Talitha Tamsyn VD of Ulanova DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 006707 Daniela Děržáková Accord Sol Oriens DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 060811 Eva Jandorová Umberta Sol Edo DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS Hans Fried (AT) Chilli von der Haunimühle DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 013309 Jana Trojková Alasti Kham-Mi DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 060411 Jitka Lanšperková Ciria Stanios DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS Joffrey Adyns (FR) U2 Gold des Prairies Fauchees DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 018208 Kateřina Klimešová Jessie DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 013009 Lenka Hajduková Magic Touch Gavany's Bohemia DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 032910 Lenka Cíglerová A3Ch Cira Kutcher chan DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 081209 Lucie Šebková A3Ch Adélka ULI z Říčan DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 052708 Lukáš Palm A3Ch High Energy Lovely Binisi DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 033210 Marie Burešová A3Ch Bass DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 006612 Martina Binarová Darsy Elita Triumphans DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 047810 Martina Zelinková Barsha Kham-Mi DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 012810 Monika Merklová Adaibi Kham-mi DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS Pavel Krátky (SK) Lilly z Polianky DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 034207 Pavla Kamrádová A3Ch Floyd DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS Pavol Vakonič (SK) CIRA CARIA Tantum Auri DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS Pavol Vakonič (SK) DIANA DARIA Tantum Auri DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 080509 Petra Kolbeková Hellcat Elvire Gold Florén DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 000709 Radana Píšťková A3Ch Be My Jousee Tantum Auri DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS Ruslan Levsha (LV) Gordon’s Shell Hitachi DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS Sonja Ivašková (SK) Chelsea Stříbrné Doly DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 006111 Zuzana Svobodová A3Ch Alchymie Bar-Bar Beskydy DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 020611 Lenka Sack A3Ch Sirka DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS