Cz En

Jumping I / Parkur A S

  1. Datum: 07. 07. 2012
  2. Závod: Rožnov pod Radhoštěm - MORAVIAOPEN 2012
  3. Rozhodčí: Jansson, Nalle (SW)
  4. Typ: J
  5. Standardní čas: 44.0 s
  6. Maximální čas: 70.0 s
  7. Délka: 141.0 m
  8. Velikost: S
  9. Počet překážek: 20
  10. Postupová rychlost: 3.2 m/s

Výsledky

# Průkaz Psovod Pes Chb Odm TB za čas TB Čas m/s
1 Pavol Vakonič (SK) DIANA DARIA Tantum Auri 0 0 0.0 0.0 27.35 5.16
2 Joffrey Adyns (FR) U2 Gold des Prairies Fauchees 0 0 0.0 0.0 27.9 5.05
3 Svetlana Kreslina (LV) Flyland Flying Dream 0 0 0.0 0.0 27.94 5.05
4 039107 Jana Zemková A3Ch Cedrik z Dřevěné chaloupky 0 0 0.0 0.0 28.48 4.95
5 006111 Zuzana Svobodová A3Ch Alchymie Bar-Bar Beskydy 0 0 0.0 0.0 28.72 4.91
6 037308 Alena Frankovičová A3Ch Connie Kiss Lenfir 0 0 0.0 0.0 28.86 4.89
7 052708 Lukáš Palm A3Ch High Energy Lovely Binisi 0 0 0.0 0.0 28.95 4.87
8 Pavol Vakonič (SK) CIRA CARIA Tantum Auri 0 0 0.0 0.0 28.98 4.87
9 033506 Lucie Dušková A3Ch Lili z Vesničky u hranic 0 0 0.0 0.0 29.11 4.84
10 Hans Fried (AT) Chilli von der Haunimühle 0 0 0.0 0.0 29.25 4.82
11 001609 František Dušek A3Ch Holly Malý Klaun 0 0 0.0 0.0 29.36 4.8
12 Horst Flicker (AT) Jackpot in Blue of Ulanova 0 0 0.0 0.0 29.48 4.78
13 062109 Monika Fraisová Biggi Malá Magura 0 0 0.0 0.0 30.25 4.66
14 040508 Lucie Bočková A3Ch Alissa z Bukovských Lesů 0 0 0.0 0.0 30.49 4.62
15 Olga Kwiecień-Maniewska (PL) MIRANDA ze Sztormowej 0 0 0.0 0.0 30.71 4.59
16 039406 Blanka Potočná A3Ch Kario Banditt Lukato Gold 0 0 0.0 0.0 31.0 4.55
17 013009 Lenka Hajduková Magic Touch Gavany's Bohemia 0 0 0.0 0.0 31.03 4.54
18 Anita Hazai (HU) Bull Brother's Hellboy 0 0 0.0 0.0 31.1 4.53
19 034207 Pavla Kamrádová A3Ch Floyd 0 0 0.0 0.0 31.18 4.52
20 060811 Eva Jandorová Umberta Sol Edo 0 0 0.0 0.0 32.65 4.32
21 001709 Lucie Dušková Klea Ze Souhvězdí Orionu 0 0 0.0 0.0 34.28 4.11
22 030511 Helena Viola Škňouřilová Jack 0 0 0.0 0.0 34.58 4.08
23 Erna Valciukiene (LT) Liza 0 0 0.0 0.0 35.6 3.96
24 Sabrina Hauser (AT) Amber-Astra in Gold Austrian Spirit 1 0 0.0 5.0 27.23 5.18
25 Jenni Lehtinen (NO) Nappulavaaran Aamu Aurinko 0 1 0.0 5.0 29.9 4.72
26 081209 Lucie Šebková A3Ch Adélka ULI z Říčan 1 0 0.0 5.0 30.27 4.66
27 033210 Marie Burešová A3Ch Bass 0 1 0.0 5.0 31.48 4.48
28 000709 Radana Píšťková A3Ch Be My Jousee Tantum Auri 0 1 0.0 5.0 32.29 4.37
29 004305 Renata Mandová A3Ch Alpinka Mondeo 0 1 0.0 5.0 33.35 4.23
30 Svetlana Kreslina (LV) Sommervile Fast Arrow 0 1 0.0 5.0 33.7 4.18
31 061209 Tereza Martišová Gray Chagy Lenfir 0 1 0.0 5.0 34.39 4.1
32 006612 Martina Binarová Darsy Elita Triumphans 0 1 0.0 5.0 34.99 4.03
33 Sonja Ivašková (SK) Hedera Zlatá Fantázia 0 1 0.0 5.0 35.07 4.02
34 Pavel Krátky (SK) Fox Meadows Beetlejuice 1 0 0.0 5.0 35.85 3.93
35 Ruslan Levsha (LV) Gordon’s Shell Hitachi 1 0 0.0 5.0 37.51 3.76
36 Claudia Hofmeister (AT) Midnight Rose of Summergarden 1 0 0.0 5.0 43.53 3.24
37 Sonja Ivašková (SK) Chelsea Stříbrné Doly 0 1 0.28 5.28 44.28 3.18
38 032910 Lenka Cíglerová A3Ch Cira Kutcher chan 1 1 0.0 10.0 35.92 3.93
39 060411 Jitka Lanšperková Ciria Stanios 0 2 3.48 13.48 47.48 2.97
40 013309 Jana Trojková Alasti Kham-Mi 1 2 0.0 15.0 34.19 4.12
41 Pavel Krátky (SK) Lilly z Polianky 1 2 1.61 16.61 45.61 3.09
DIS 006707 Daniela Děržáková Accord Sol Oriens DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 018208 Kateřina Klimešová Jessie DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 012810 Monika Merklová Adaibi Kham-mi DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 080509 Petra Kolbeková Hellcat Elvire Gold Florén DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS Anita Leidenfrost (AT) Talitha Tamsyn VD of Ulanova DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 020611 Lenka Sack A3Ch Sirka DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 045409 Petra Vyplelová Egalmoth Aglar Beast of Prey DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS Linda Steinwender (AT) Nice of you to come bye Barking Boy DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 047111 Alena Divišová A3Ch Atiyah Setta Ghipinaldo DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS