Cz En

Agility II / Parkur A S

  1. Datum: 07. 07. 2012
  2. Závod: Rožnov pod Radhoštěm - MORAVIAOPEN 2012
  3. Rozhodčí: Hüppe, Bernhard (AT)
  4. Typ: A
  5. Standardní čas: 50.0 s
  6. Maximální čas: 70.0 s
  7. Délka: 175.0 m
  8. Velikost: S
  9. Počet překážek: 22
  10. Postupová rychlost: 3.5 m/s

Výsledky

# Průkaz Psovod Pes Chb Odm TB za čas TB Čas m/s
1 Pavol Vakonič (SK) CIRA CARIA Tantum Auri 0 0 0.0 0.0 39.63 4.42
2 013009 Lenka Hajduková Magic Touch Gavany's Bohemia 0 0 0.0 0.0 41.02 4.27
3 Jenni Lehtinen (NO) Nappulavaaran Aamu Aurinko 0 0 0.0 0.0 41.06 4.26
4 Ruslan Levsha (LV) Gordon’s Shell Hitachi 0 0 0.0 0.0 41.82 4.18
5 Sabrina Hauser (AT) Amber-Astra in Gold Austrian Spirit 0 0 0.0 0.0 41.84 4.18
6 037308 Alena Frankovičová A3Ch Connie Kiss Lenfir 0 0 0.0 0.0 41.95 4.17
7 006111 Zuzana Svobodová A3Ch Alchymie Bar-Bar Beskydy 0 0 0.0 0.0 43.09 4.06
8 033506 Lucie Dušková A3Ch Lili z Vesničky u hranic 0 0 0.0 0.0 44.47 3.94
9 012810 Monika Merklová Adaibi Kham-mi 0 0 0.0 0.0 44.48 3.93
10 061209 Tereza Martišová Gray Chagy Lenfir 0 0 0.0 0.0 44.57 3.93
11 Svetlana Kreslina (LV) Sommervile Fast Arrow 0 0 0.0 0.0 44.63 3.92
12 040508 Lucie Bočková A3Ch Alissa z Bukovských Lesů 0 0 0.0 0.0 44.85 3.9
13 000709 Radana Píšťková A3Ch Be My Jousee Tantum Auri 0 0 0.0 0.0 45.54 3.84
14 Claudia Hofmeister (AT) Midnight Rose of Summergarden 0 0 0.0 0.0 47.14 3.71
15 Anita Hazai (HU) Bull Brother's Hellboy 0 0 0.0 0.0 47.53 3.68
16 Sonja Ivašková (SK) Hedera Zlatá Fantázia 0 0 4.45 4.45 54.45 3.21
17 004305 Renata Mandová A3Ch Alpinka Mondeo 0 1 0.0 5.0 43.65 4.01
18 Pavol Vakonič (SK) DIANA DARIA Tantum Auri 0 1 0.0 5.0 43.82 3.99
19 039406 Blanka Potočná A3Ch Kario Banditt Lukato Gold 0 1 0.0 5.0 46.89 3.73
20 032910 Lenka Cíglerová A3Ch Cira Kutcher chan 1 0 0.0 5.0 47.23 3.71
21 020611 Lenka Sack A3Ch Sirka 0 1 0.0 5.0 47.92 3.65
22 062109 Monika Fraisová Biggi Malá Magura 0 1 0.39 5.39 50.39 3.47
23 001709 Lucie Dušková Klea Ze Souhvězdí Orionu 0 1 3.22 8.22 53.22 3.29
24 Svetlana Kreslina (LV) Flyland Flying Dream 0 2 0.0 10.0 46.01 3.8
25 033210 Marie Burešová A3Ch Bass 0 2 1.82 11.82 51.82 3.38
26 Pavel Krátky (SK) Lilly z Polianky 1 2 5.71 20.71 55.71 3.14
DIS Linda Steinwender (AT) Nice of you to come bye Barking Boy DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS Anita Leidenfrost (AT) Talitha Tamsyn VD of Ulanova DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 006707 Daniela Děržáková Accord Sol Oriens DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 060811 Eva Jandorová Umberta Sol Edo DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 001609 František Dušek A3Ch Holly Malý Klaun DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS Erna Valciukiene (LT) Liza DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS Hans Fried (AT) Chilli von der Haunimühle DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 030511 Helena Viola Škňouřilová Jack DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS Horst Flicker (AT) Jackpot in Blue of Ulanova DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 013309 Jana Trojková Alasti Kham-Mi DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 060411 Jitka Lanšperková Ciria Stanios DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS Joffrey Adyns (FR) U2 Gold des Prairies Fauchees DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 018208 Kateřina Klimešová Jessie DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 081209 Lucie Šebková Adélka ULI z Říčan DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 052708 Lukáš Palm A3Ch High Energy Lovely Binisi DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 006612 Martina Binarová Darsy Elita Triumphans DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 034207 Pavla Kamrádová A3Ch Floyd DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 080509 Petra Kolbeková Hellcat Elvire Gold Florén DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS Sonja Ivašková (SK) Chelsea Stříbrné Doly DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS Pavel Krátky (SK) Fox Meadows Beetlejuice DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 045409 Petra Vyplelová Egalmoth Aglar Beast of Prey DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS