Cz En

Agility I / Parkur B S

  1. Datum: 07. 07. 2012
  2. Závod: Rožnov pod Radhoštěm - MORAVIAOPEN 2012
  3. Rozhodčí: Máčková, Jiřina (CZ)
  4. Typ: A
  5. Standardní čas: 42.0 s
  6. Maximální čas: 83.0 s
  7. Délka: 168.0 m
  8. Velikost: S
  9. Počet překážek: 22
  10. Postupová rychlost: 4.0 m/s

Výsledky

# Průkaz Psovod Pes Chb Odm TB za čas TB Čas m/s
1 Pavol Vakonič (SK) DIANA DARIA Tantum Auri 0 0 0.0 0.0 35.93 4.68
2 Pavol Vakonič (SK) CIRA CARIA Tantum Auri 0 0 0.0 0.0 36.29 4.63
3 037308 Alena Frankovičová A3Ch Connie Kiss Lenfir 0 0 0.0 0.0 38.49 4.36
4 Hans Fried (AT) Chilli von der Haunimühle 0 0 0.0 0.0 38.76 4.33
5 Olga Kwiecień-Maniewska (PL) MIRANDA ze Sztormowej 0 0 0.0 0.0 38.79 4.33
6 Linda Steinwender (AT) Nice of you to come bye Barking Boy 0 0 0.0 0.0 38.82 4.33
7 Anita Hazai (HU) Bull Brother's Hellboy 0 0 0.0 0.0 40.17 4.18
8 040508 Lucie Bočková A3Ch Alissa z Bukovských Lesů 0 0 0.0 0.0 40.61 4.14
9 033506 Lucie Dušková A3Ch Lili z Vesničky u hranic 0 0 0.0 0.0 41.44 4.05
10 047111 Alena Divišová A3Ch Atiyah Setta Ghipinaldo 0 0 1.39 1.39 43.39 3.87
11 Claudia Hofmeister (AT) Midnight Rose of Summergarden 0 0 2.96 2.96 44.96 3.74
12 Sabrina Hauser (AT) Amber-Astra in Gold Austrian Spirit 1 0 0.0 5.0 35.38 4.75
13 013009 Lenka Hajduková Magic Touch Gavany's Bohemia 1 0 0.0 5.0 36.72 4.58
14 006111 Zuzana Svobodová A3Ch Alchymie Bar-Bar Beskydy 1 0 0.0 5.0 38.23 4.39
15 004305 Renata Mandová A3Ch Alpinka Mondeo 1 0 0.0 5.0 38.74 4.34
16 Svetlana Kreslina (LV) Flyland Flying Dream 0 1 0.0 5.0 39.25 4.28
17 Pavel Krátky (SK) Fox Meadows Beetlejuice 0 0 6.7 6.7 48.7 3.45
18 062109 Monika Fraisová Biggi Malá Magura 0 1 1.74 6.74 43.74 3.84
19 Svetlana Kreslina (LV) Sommervile Fast Arrow 0 1 2.35 7.35 44.35 3.79
20 020611 Lenka Sack A3Ch Sirka 2 0 0.0 10.0 39.29 4.28
21 000709 Radana Píšťková A3Ch Be My Jousee Tantum Auri 2 0 0.0 10.0 40.03 4.2
22 Ruslan Levsha (LV) Gordon’s Shell Hitachi 1 1 1.55 11.55 43.55 3.86
23 032910 Lenka Cíglerová A3Ch Cira Kutcher chan 3 0 0.0 15.0 38.09 4.41
24 033210 Marie Burešová A3Ch Bass 3 0 0.0 15.0 39.57 4.25
25 012810 Monika Merklová Adaibi Kham-mi 2 1 0.0 15.0 41.42 4.06
26 030511 Helena Viola Škňouřilová Jack 3 0 1.5 16.5 43.5 3.86
DIS Anita Leidenfrost (AT) Talitha Tamsyn VD of Ulanova DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 039406 Blanka Potočná A3Ch Kario Banditt Lukato Gold DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 006707 Daniela Děržáková Accord Sol Oriens DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 060811 Eva Jandorová Umberta Sol Edo DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 001609 František Dušek A3Ch Holly Malý Klaun DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS Erna Valciukiene (LT) Liza DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS Horst Flicker (AT) Jackpot in Blue of Ulanova DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 013309 Jana Trojková Alasti Kham-Mi DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 039107 Jana Zemková A3Ch Cedrik z Dřevěné chaloupky DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 060411 Jitka Lanšperková Ciria Stanios DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS Joffrey Adyns (FR) U2 Gold des Prairies Fauchees DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 018208 Kateřina Klimešová Jessie DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 001709 Lucie Dušková Klea Ze Souhvězdí Orionu DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 081209 Lucie Šebková A3Ch Adélka ULI z Říčan DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 006612 Martina Binarová Darsy Elita Triumphans DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS Pavel Krátky (SK) Lilly z Polianky DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 034207 Pavla Kamrádová A3Ch Floyd DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 080509 Petra Kolbeková Hellcat Elvire Gold Florén DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 045409 Petra Vyplelová Egalmoth Aglar Beast of Prey DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS Sonja Ivašková (SK) Hedera Zlatá Fantázia DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS Sonja Ivašková (SK) Chelsea Stříbrné Doly DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 061209 Tereza Martišová Gray Chagy Lenfir DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 052708 Lukáš Palm A3Ch High Energy Lovely Binisi DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS