Cz En

AGILITY

  1. Datum: 19. 05. 2012
  2. Závod: Lysá nad Labem - Superpes 2012 + Bull Cup + Pohár NO
  3. Rozhodčí: Fried, Hans (AT)
  4. Typ: A
  5. Standardní čas: 55.0 s
  6. Maximální čas: 100.0 s
  7. Délka: 173.0 m
  8. Velikost: S
  9. Počet překážek: 20
  10. Postupová rychlost: 3.15 m/s

Výsledky

# Průkaz Psovod Pes Chb Odm TB za čas TB Čas m/s
1 018109 Karolína Červová Huppy Day Di Denissimo 0 0 0.0 0.0 42.19 4.1 V V
2 Krátký Pavel Eddie Fox Meadows Beetlejuice 0 0 0.0 0.0 44.06 3.93 V V
3 018807 Petra Haspeklová A3Ch Andulka Wapini von Folge 0 0 0.0 0.0 44.86 3.86 V V
4 020711 Gabriela Rusoová Fík 0 0 0.0 0.0 46.48 3.72 V V
5 032511 Martina Slabová A3Ch Jackie 0 0 0.0 0.0 47.67 3.63 V V
6 060811 Eva Jandorová Umberta Sol Edo 0 0 0.0 0.0 48.17 3.59 V V
7 054608 Iva Pikalová Ellie 0 0 0.0 0.0 50.7 3.41 V V
8 007205 Jana Ulrichová A3Ch Qineti z Dixie 0 0 0.0 0.0 51.7 3.35 V V
9 020508 Stanislav Němeček Jack 0 0 0.0 0.0 52.45 3.3 V V
10 056809 Lucie Točeková JUSSI 0 0 0.0 0.0 52.72 3.28 V V
11 042911 Tereza Zborníková Rozárka 0 0 4.0 3.74 58.74 2.95 V V
12 009111 Martina Šoltýsová Rasty 1 0 2.0 7.06 57.06 3.03 VD VD
13 015110 Lucie Vaňková Megie 0 0 14.0 14.17 69.17 2.5 VD VD
14 045409 Petra Vyplelová Egalmoth Aglar Beast of Prey 0 1 14.0 18.7 68.7 2.52 D D
15 045711 Lenka Petrásková Bert 1 1 20.0 29.66 74.66 2.32 BO BO
16 036910 Jana Hořínková Kenya Zaječická Horka 0 0 30.0 30.42 85.42 2.03 BO BO
17 043208 Marcela Filippi Amanda Modrá Kopretina 0 2 21.0 31.2 76.2 2.27 BO BO
DIS 036410 Jitka Kuhnová Sam DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 044411 Martina Zajptová Venda DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 028010 Veronika Křížová Snoopy DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 047109 Kateřina Chalušová Gledis Mandylion DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS Krátký Pavel Lilly z Polianky DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 013909 Lucie Jeřábková A3Ch Zanna Žlutá Řeka DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 025310 Kateřina Hadová Daphne Quod Bonum DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 076111 Anna Pešková Niky Zaječická Horka DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 004712 Jana Mikulová Brinie Moravské srdce DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 051508 Lenka Váchová Edmond Zaječická Horka DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 062811 Marcela Filippi Carinae Bohemia Xsantia DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 004612 Jana Mikulová A3Ch Colombina Moravské srdce DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 043508 Daniela Borůvková A3Ch Iris ze Sváškova dvora DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 014010 Štěpánka Živčáková Illusion Innan Černý faun DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 007511 Jindra Trnovcová ON THE DOT BOHEMIA TIMOTHY DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 005308 Josef Žák A3Ch Quincy Gold Moravia Classic DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 051608 Lenka Váchová Cinderly ze Šibeničního Vrchu DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS