Cz En

Agility neděle L

  1. Datum: 08. 01. 2012
  2. Závod: Louny - Posilvestrovské skotačení o sněhovou vločku
  3. Rozhodčí: Grygar, Antonín (CZ)
  4. Typ: A
  5. Standardní čas: 52.0 s
  6. Maximální čas: 100.0 s
  7. Délka: 199.0 m
  8. Velikost: L
  9. Počet překážek: 20
  10. Postupová rychlost: 3.83 m/s

Výsledky

# Průkaz Psovod Pes Chb Odm TB za čas TB Čas m/s
1 035310 Aneta Grygarová A3Ch Daithi Gee Fort Victory 0 0 0.0 0.0 41.62 4.78
2 Magdalena Ziolkowska Leck Bohemia Alke 0 0 0.0 0.0 42.82 4.65
3 007108 Vladimíra Čištínová A3Ch Vast Bohemia Alké 0 0 0.0 0.0 49.01 4.06
4 022404 Martina Hodková Diandra Tracy Lost Creek 0 1 4.69 9.69 56.69 3.51
5 036107 Aneta Grygarová A3Ch Una Bohemia Alké 1 1 0.0 10.0 51.45 3.87
6 019109 Zdeněk Straka A3Ch Dy-no-mite Silver Breeze 1 1 0.82 10.82 52.82 3.77
7 023607 Marie Beerová Teddy V. Irish Red 1 0 6.38 11.38 58.38 3.41
8 045610 Vladimíra Čištínová Elis Ayky 0 1 6.56 11.56 58.56 3.4
9 032108 Iveta Hötzelová Quitin Miraja 1 0 9.57 14.57 61.57 3.23
10 019106 Helena Pomykaczová Meggi 4 0 0.57 20.57 52.57 3.79
11 068411 Eva Boháčová A3Ch Abby Vali Dog-rose hill 1 2 6.24 21.24 58.24 3.42
12 024610 Milena Vrbová Essie Davis Beami Šahrak 0 2 13.31 23.31 65.31 3.05
13 Leszek Kalisz Breska pod Jabłonią 2 2 4.38 24.38 56.38 3.53
DIS 074611 Martina Hodková Tiffany Diandra Rockin K's DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 051111 Irena Kadlecová By the Request Diandra DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 044309 Marie Beerová A3Ch Aiša Vydří DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 085009 Jakub Dobiáš Indiana Jones Aibara DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 026211 Iveta Dobiášová Grumble RM Sting z Černobílých DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 023907 Martina Koucká Star Juliet Claybrook DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 084009 Daniela Lešáková Connie DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 015010 Kateřina Nerglová Xandro ze Zlaté hvězdy DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 000408 Martina Hodková And I Want ... Diandra DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 053110 Iveta Hötzelová Melody Foxy Fox DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 032011 Martina Sigmundová Draco Deabei DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 021511 Jan Kadlec Granada Chocolate Frances DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 078811 Martina Koucká Angelina Verona Sunrise DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 078511 Jan Lukáš Better Beware Diandra DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 043111 Kateřina Provazníková Amálka Farma Želichov DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 083111 Jitka Maroušková Beyond Belief Diandra DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 081509 Marcela Sobotková Pretty Unique Z Kovárny DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 002909 Nikola Vitulová A3Ch Lucky DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 001109 Jitka Maroušková Czech Novterpod DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 061211 Daniela Lešáková Vinnie DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 082709 Hana Beránková Daikiry Warrior Soul DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 007711 Lenka Fürstlová Bedlos DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 021510 Pavla Šerclová Angi DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 055510 Zdeněk Straka A3Ch Bruno Doll Budgerigar DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 068409 Tereza Mračková Cira Fešák DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 027506 Martina Koucká Alfa Romeo Beami Šahrak DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS Magdalena Ziolkowska Turk Mawlch DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS