Cz En

ne-AGILITY S

  1. Datum: 23. 10. 2011
  2. Závod: Hlučín - X. Podzimní Hopsinky
  3. Rozhodčí: Hüppe, Bernhard (AT)
  4. Typ: A
  5. Standardní čas: 45.0 s
  6. Maximální čas: 80.0 s
  7. Délka: 160.0 m
  8. Velikost: S
  9. Počet překážek: 20
  10. Postupová rychlost: 3.56 m/s

Výsledky

# Průkaz Psovod Pes Chb Odm TB za čas TB Čas m/s
1 091609 Martina Konečná A3Ch Bugaboo the Little Bodyguard 0 0 0.0 0.0 39.57 4.04 V V
2 010408 Lucie Orbanová Barnie 0 0 0.0 0.0 44.32 3.61 V V
3 027007 Margit Horáčková Orin ze Šternberské strže 0 0 2.0 1.72 46.72 3.42 V V
4 007805 Jana Šimperská Cleofáš Porubský květ 0 0 2.0 1.8 46.8 3.42 V V
5 029205 Martina Konečná A3Ch Amazing Cherub the Little Bodyguard 1 0 0.0 5.0 41.71 3.84 V V
6 031510 Jana Šedivá A3Ch Yasmin Šedý vévoda 0 1 0.0 5.0 42.2 3.79 V V
7 049211 Karel Funiok Lusi 0 0 6.0 5.93 50.93 3.14 V V
8 019411 Jana Šimperská Centík Dejvické kvítko 0 1 1.0 6.04 46.04 3.48 VD VD
9 046311 Andrea Hudečková Nelly 0 0 7.0 7.15 52.15 3.07 VD VD
10 024408 Pavlína Guricová A3Ch Leontina Res Pretiosa 0 0 8.0 8.16 53.16 3.01 VD VD
11 056908 Lenka Blachová Meluzína 0 1 3.0 8.3 48.3 3.31 VD VD
12 007207 Jana Klowersová Kim 0 0 10.0 10.11 55.11 2.9 VD VD
13 047309 Monika Otipková (Vaňharová) Fee-Bee ze Shetlandů 0 2 9.0 18.62 53.62 2.98 D D
14 054110 Dagmar Bartoňová ARIEL WHINE LI Rainbow Beam 0 1 15.0 19.85 59.85 2.67 D D
15 009811 Kristýna Cábová Cory 0 1 23.0 27.89 67.89 2.36 BO BO
16 052507 Zuzana Macková Tess od Fossinky 3 2 15.0 39.94 59.94 2.67 BO BO
DIS 047810 Martina Zelinková Barsha Kham-Mi DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 013510 Petra Riedlová Daisy DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 001906 Jana Trojková Nancy Bohemia Diplomat DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 011204 Eliška Vernerová Adélka Black Kickey DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 064209 Lenka Suchá Cewin Deleware DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 017711 Roman Hejral Sem DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 013309 Jana Trojková Alasti Kham-Mi DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 028309 Pavlína Guricová A3Ch Amálka Elli Rescator DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 080009 Antonín Palata Angie Sea of Stars DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 043909 Romana Závodská Toby DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 034005 Jana Šedivá A3Ch Atis Elita Triumphans DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 018110 Lenka Nováčková Hugo DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 078409 Michal Horáček A3Ch Sáry ze Šternberské strže DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS