Cz En

Agility III S

  1. Datum: 03. 07. 2011
  2. Závod: Rožnov pod Radhoštěm - MORAVIA OPEN 2011
  3. Rozhodčí: Beitl, Alexander (DE)
  4. Typ: A
  5. Standardní čas: 55.0 s
  6. Maximální čas: 85.0 s
  7. Délka: 180.0 m
  8. Velikost: S
  9. Počet překážek: 20
  10. Postupová rychlost: 3.27 m/s

Výsledky

# Průkaz Psovod Pes Chb Odm TB za čas TB Čas m/s
1 Adel Kružinska (SK) Abeille Elita Triumphans 0 0 0.0 0.0 41.94 4.29
2 020906 Veronika Nehybová Fantom Černý faun 0 0 0.0 0.0 42.45 4.24
3 Maria Tomilova (RU) Aisknekht Master 0 0 0.0 0.0 43.14 4.17
4 Hans Fried (AT) Chili von der Haunimühle 0 0 0.0 0.0 44.52 4.04
5 Maria Tomilova (RU) Chapaj 0 0 0.0 0.0 44.71 4.03
6 061209 Tereza Martišová Gray Chagy Lenfir 0 0 0.0 0.0 45.87 3.92
7 033506 Lucie Dušková A3Ch Lili z Vesničky u hranic 0 0 0.0 0.0 46.38 3.88
8 040508 Lucie Bočková A3Ch Alissa z Bukovských Lesů 0 0 0.0 0.0 46.51 3.87
9 012008 Jan Fiala A3Ch Queen Christine z Arcamony 0 0 0.0 0.0 47.39 3.8
10 007805 Jana Šimperská Cleofáš Porubský květ 0 0 0.0 0.0 47.75 3.77
11 034207 Pavla Kamrádová A3Ch Floyd 0 0 0.0 0.0 48.87 3.68
12 056908 Lenka Blachová Meluzína 0 0 0.74 0.74 55.74 3.23
13 004305 Renata Mandová A3Ch Alpinka Mondeo 1 0 0.0 5.0 40.95 4.4
14 Maria Tomilova (RU) Chicago 1 0 0.0 5.0 43.91 4.1
15 018807 Petra Haspeklová A3Ch Andulka Wapini von Folge 0 1 0.0 5.0 44.21 4.07
16 011104 Jana Raczová A3Ch Terri Black Moravské srdce 1 0 0.0 5.0 46.53 3.87
17 Gabia Grasite (LT) no name 0 1 0.05 5.05 55.05 3.27
18 010408 Lucie Orbanová Barnie 0 1 2.45 7.45 57.45 3.13
19 012810 Monika Merklová Adaibi Kham-mi 2 0 0.0 10.0 43.23 4.16
20 019411 Jana Šimperská Centík Dejvické kvítko 2 0 0.0 10.0 45.38 3.97
21 Miriama Antalová (SK) A3ch. Bellonka Metuje 2 0 0.0 10.0 51.73 3.48
22 045409 Petra Vyplelová Egalmoth Aglar Beast of Prey 0 1 8.39 13.39 63.39 2.84
23 052708 Lukáš Palm A3Ch High Energy Lovely Binisi 1 2 0.0 15.0 42.58 4.23
24 000709 Radana Píšťková A3Ch Be My Jousee Tantum Auri 3 0 0.0 15.0 45.41 3.96
25 001709 Lucie Dušková Klea Ze Souhvězdí Orionu 1 1 8.26 18.26 63.26 2.85
26 Soňa Ivašková (SK) Misha 0 2 23.65 33.65 78.65 2.29
DIS Soňa Ivašková (SK) Hedera Zlatá Fantázia DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 080509 Petra Kolbeková Hellcat Elvire Gold Florén DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 032910 Lenka Cíglerová A3Ch Cira Kutcher chan DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 033210 Marie Burešová A3Ch Bass DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 018208 Kateřina Klimešová Jessie DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 037808 Veronika Makovcová Jessie DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS Zuzana Pěčková (SK) Sheila Adia Avia DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 013309 Jana Trojková Alasti Kham-Mi DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 001609 František Dušek A3Ch Holly Malý Klaun DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS Sabrina Hauser (AT) Amber-Astra in Gold Austrian Spirit DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS Pavel Krátky (SK) Fox Meadows Beetlejuice DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS Linda Steinwerder (AT) Agent Jack Black of Sprightliness DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS Pavol Vakonič (SK) Cira Caria Tantum Auri DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 047810 Martina Zelinková Barsha Kham-Mi DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 013806 Alena Lustyková A3Ch Aramis DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 037308 Alena Frankovičová A3Ch Connie Kiss Lenfir DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 056010 Denisa Lajmarová A3Ch Inkognito Smile Paleur DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS Olga Kwiecień-Maniewska (PL) MIRANDA ze Sztormowej DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS Krisztina Wéber (HU) Luiszer's Qaxi DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS