Cz En

Jumping I S

  1. Datum: 02. 07. 2011
  2. Závod: Rožnov pod Radhoštěm - MORAVIA OPEN 2011
  3. Rozhodčí: Beitl, Alexander (DE)
  4. Typ: J
  5. Standardní čas: 45.0 s
  6. Maximální čas: 75.0 s
  7. Délka: 165.0 m
  8. Velikost: S
  9. Počet překážek: 20
  10. Postupová rychlost: 3.67 m/s

Výsledky

# Průkaz Psovod Pes Chb Odm TB za čas TB Čas m/s
1 Sabrina Hauser (AT) Amber-Astra in Gold Austrian Spirit 0 0 0.0 0.0 32.42 5.09
2 Adel Kružinska (SK) Abeille Elita Triumphans 0 0 0.0 0.0 33.49 4.93
3 Olga Kwiecień-Maniewska (PL) MIRANDA ze Sztormowej 0 0 0.0 0.0 34.02 4.85
4 056010 Denisa Lajmarová A3Ch Inkognito Smile Paleur 0 0 0.0 0.0 34.03 4.85
5 Maria Tomilova (RU) Aisknekht Master 0 0 0.0 0.0 34.41 4.8
6 Maria Tomilova (RU) Chicago 0 0 0.0 0.0 34.46 4.79
7 033506 Lucie Dušková A3Ch Lili z Vesničky u hranic 0 0 0.0 0.0 34.57 4.77
8 004305 Renata Mandová A3Ch Alpinka Mondeo 0 0 0.0 0.0 34.64 4.76
9 Miriama Antalová (SK) A3ch. Bellonka Metuje 0 0 0.0 0.0 34.73 4.75
10 040508 Lucie Bočková A3Ch Alissa z Bukovských Lesů 0 0 0.0 0.0 35.8 4.61
11 034207 Pavla Kamrádová A3Ch Floyd 0 0 0.0 0.0 36.11 4.57
12 013806 Alena Lustyková A3Ch Aramis 0 0 0.0 0.0 36.81 4.48
13 Hans Fried (AT) Chili von der Haunimühle 0 0 0.0 0.0 36.98 4.46
14 012008 Jan Fiala A3Ch Queen Christine z Arcamony 0 0 0.0 0.0 37.3 4.42
15 007805 Jana Šimperská Cleofáš Porubský květ 0 0 0.0 0.0 37.89 4.35
16 Maria Tomilova (RU) Chapaj 0 0 0.0 0.0 38.21 4.32
17 Soňa Ivašková (SK) Hedera Zlatá Fantázia 0 0 0.0 0.0 38.87 4.24
18 010408 Lucie Orbanová Barnie 0 0 0.0 0.0 40.37 4.09
19 056908 Lenka Blachová Meluzína 0 0 0.0 0.0 41.18 4.01
20 Gabia Grasite (LT) no name 0 0 0.0 0.0 42.27 3.9
21 037808 Veronika Makovcová Jessie 0 0 0.0 0.0 43.55 3.79
22 Pavol Vakonič (SK) Cira Caria Tantum Auri 1 0 0.0 5.0 31.93 5.17
23 Krisztina Wéber (HU) Luiszer's Qaxi 1 0 0.0 5.0 34.29 4.81
24 019411 Jana Šimperská Centík Dejvické kvítko 0 1 0.0 5.0 38.01 4.34
25 020906 Veronika Nehybová Fantom Černý faun 0 1 0.0 5.0 38.03 4.34
26 011104 Jana Raczová A3Ch Terri Black Moravské srdce 0 1 0.0 5.0 42.68 3.87
27 Pavel Krátky (SK) Fox Meadows Beetlejuice 2 0 0.0 10.0 38.45 4.29
28 000709 Radana Píšťková A3Ch Be My Jousee Tantum Auri 2 0 0.0 10.0 43.78 3.77
29 Claudia Hofmeister (AT) Midnight Rose of Summergarden 0 2 2.17 12.17 47.17 3.5
30 Soňa Ivašková (SK) Misha 0 1 12.83 17.83 57.83 2.85
31 045409 Petra Vyplelová Egalmoth Aglar Beast of Prey 0 2 9.63 19.63 54.63 3.02
DIS 013309 Jana Trojková Alasti Kham-Mi DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 047810 Martina Zelinková Barsha Kham-Mi DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 001609 František Dušek A3Ch Holly Malý Klaun DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 037308 Alena Frankovičová A3Ch Connie Kiss Lenfir DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 018807 Petra Haspeklová A3Ch Andulka Wapini von Folge DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS Linda Steinwerder (AT) Agent Jack Black of Sprightliness DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 033210 Marie Burešová A3Ch Bass DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 052708 Lukáš Palm A3Ch High Energy Lovely Binisi DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 080509 Petra Kolbeková Hellcat Elvire Gold Florén DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 032910 Lenka Cíglerová A3Ch Cira Kutcher chan DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 001709 Lucie Dušková Klea Ze Souhvězdí Orionu DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 018208 Kateřina Klimešová Jessie DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 061209 Tereza Martišová Gray Chagy Lenfir DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 012810 Monika Merklová Adaibi Kham-mi DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS Zuzana Pěčková (SK) Sheila Adia Avia DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS