Cz En

Agility I S

  1. Datum: 02. 07. 2011
  2. Závod: Rožnov pod Radhoštěm - MORAVIA OPEN 2011
  3. Rozhodčí: Diviš, Antonín (CZ)
  4. Typ: A
  5. Standardní čas: 43.0 s
  6. Maximální čas: 65.0 s
  7. Délka: 191.0 m
  8. Velikost: S
  9. Počet překážek: 20
  10. Postupová rychlost: 4.44 m/s

Výsledky

# Průkaz Psovod Pes Chb Odm TB za čas TB Čas m/s
1 Maria Tomilova (RU) Chicago 0 0 0.0 0.0 41.11 4.65
2 Hans Fried (AT) Chili von der Haunimühle 0 0 0.0 0.0 41.33 4.62
3 040508 Lucie Bočková A3Ch Alissa z Bukovských Lesů 0 0 0.0 0.0 42.53 4.49
3 037308 Alena Frankovičová A3Ch Connie Kiss Lenfir 0 0 0.0 0.0 42.53 4.49
4 Linda Steinwerder (AT) Agent Jack Black of Sprightliness 0 0 0.52 0.52 43.52 4.39
5 033506 Lucie Dušková A3Ch Lili z Vesničky u hranic 0 0 0.57 0.57 43.57 4.38
6 012008 Jan Fiala A3Ch Queen Christine z Arcamony 0 0 2.1 2.1 45.1 4.24
7 Sabrina Hauser (AT) Amber-Astra in Gold Austrian Spirit 1 0 0.0 5.0 39.3 4.86
8 020906 Veronika Nehybová Fantom Černý faun 1 0 0.0 5.0 39.8 4.8
9 Maria Tomilova (RU) Aisknekht Master 1 0 0.0 5.0 41.37 4.62
10 Zuzana Pěčková (SK) Sheila Adia Avia 0 0 7.5 7.5 50.5 3.78
11 Maria Tomilova (RU) Chapaj 1 0 2.8 7.8 45.8 4.17
12 019411 Jana Šimperská Centík Dejvické kvítko 1 0 3.43 8.43 46.43 4.11
13 011104 Jana Raczová A3Ch Terri Black Moravské srdce 1 0 4.02 9.02 47.02 4.06
14 007805 Jana Šimperská Cleofáš Porubský květ 1 0 4.78 9.78 47.78 4.0
15 052708 Lukáš Palm A3Ch High Energy Lovely Binisi 0 2 0.58 10.58 43.58 4.38
16 013806 Alena Lustyková A3Ch Aramis 2 0 1.51 11.51 44.51 4.29
17 Pavol Vakonič (SK) Cira Caria Tantum Auri 2 0 1.72 11.72 44.72 4.27
18 061209 Tereza Martišová Gray Chagy Lenfir 1 0 7.94 12.94 50.94 3.75
19 Claudia Hofmeister (AT) Midnight Rose of Summergarden 1 0 8.52 13.52 51.52 3.71
20 012810 Monika Merklová Adaibi Kham-mi 3 0 0.0 15.0 41.77 4.57
21 037808 Veronika Makovcová Jessie 0 1 11.82 16.82 54.82 3.48
22 Soňa Ivašková (SK) Hedera Zlatá Fantázia 1 0 12.99 17.99 55.99 3.41
23 Miriama Antalová (SK) A3ch. Bellonka Metuje 1 2 6.32 21.32 49.32 3.87
24 033210 Marie Burešová A3Ch Bass 3 0 7.7 22.7 50.7 3.77
25 018208 Kateřina Klimešová Jessie 2 1 10.07 25.07 53.07 3.6
DIS 080509 Petra Kolbeková Hellcat Elvire Gold Florén DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 032910 Lenka Cíglerová A3Ch Cira Kutcher chan DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 001709 Lucie Dušková Klea Ze Souhvězdí Orionu DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS Gabia Grasite (LT) no name DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 056010 Denisa Lajmarová A3Ch Inkognito Smile Paleur DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 010408 Lucie Orbanová Barnie DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 013309 Jana Trojková Alasti Kham-Mi DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 045409 Petra Vyplelová Egalmoth Aglar Beast of Prey DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 056908 Lenka Blachová Meluzína DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 001609 František Dušek A3Ch Holly Malý Klaun DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 018807 Petra Haspeklová A3Ch Andulka Wapini von Folge DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS Pavel Krátky (SK) Fox Meadows Beetlejuice DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS Adel Kružinska (SK) Abeille Elita Triumphans DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS Olga Kwiecień-Maniewska (PL) MIRANDA ze Sztormowej DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 000709 Radana Píšťková A3Ch Be My Jousee Tantum Auri DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS Krisztina Wéber (HU) Luiszer's Qaxi DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 004305 Renata Mandová A3Ch Alpinka Mondeo DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 034207 Pavla Kamrádová A3Ch Floyd DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 047810 Martina Zelinková Barsha Kham-Mi DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS Soňa Ivašková (SK) Misha DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS