Cz En

Agility L

  1. Datum: 15. 05. 2016
  2. Závod: Liberec - SEDMERO zkoušky
  3. Rozhodčí: Marekovic, Alen (HR)
  4. Typ: A
  5. Standardní čas: 46.0 s
  6. Maximální čas: 69.0 s
  7. Délka: 183.0 m
  8. Velikost: L
  9. Počet překážek: 22
  10. Postupová rychlost: 3.98 m/s

Výsledky

# Průkaz Psovod Pes Chb Odm TB za čas TB Čas m/s
1 054214 Barbora Štefanová Areta Casa Drive 0 0 0.0 0.0 39.88 4.59
2 084511 Kateřina Pardubská Foxy z Chotyně 0 0 0.0 0.0 40.94 4.47
3 005914 Kristýna Jelínková A3Ch Offroad Happy Bohemia Alké 0 0 0.0 0.0 44.43 4.12
4 094114 Eliška Gregorová Amy 0 0 1.43 1.43 47.43 3.86
5 009615 Alena Šubrtová Ricky 0 0 1.62 1.62 47.62 3.84
6 090914 Vladěna Hortová Ariva 0 0 1.98 1.98 47.98 3.81
7 073711 Ivana Francová Ideal Crazy Bohemia Alké 0 0 4.04 4.04 50.04 3.66
8 063812 Ivana Vošahlíková Angie 0 0 4.71 4.71 50.71 3.61
9 090209 Jan Souček Cassidy od Zlatonosné říčky 1 0 0.0 5.0 41.75 4.38
10 002114 Ivana Vošahlíková A3Ch Ozzy Happy Bohemia Alké 0 1 0.0 5.0 45.57 4.02
11 008112 Jitka Šámalová A3Ch Mazlik 1 0 0.05 5.05 46.05 3.97
12 061414 Petra Jindrová Come Back Koryfej 0 1 0.54 5.54 46.54 3.93
13 032015 Zuzana Petržílková Frank 1 0 3.12 8.12 49.12 3.73
14 050711 Aneta Obrusníková Lola Elika Bohemia 0 0 8.97 8.97 54.97 3.33
15 038612 Veronika Zikmundová Dastyn 2 0 3.3 13.3 49.3 3.71
16 044309 Marie Beerová A3Ch Aiša Vydří 0 1 9.48 14.48 55.48 3.3
17 091515 Jana Stupková Ceaseless Energy Z Brzáneckých vinohradů 1 1 5.81 15.81 51.81 3.53
18 055913 Kristýna Matějková Crazy Heart Anarinya 0 2 6.03 16.03 52.03 3.52
19 030514 Aneta Obrusníková Krisha del Capo Lucano 2 1 1.19 16.19 47.19 3.88
20 003313 Iva Říhová A3Ch Albert ze Strakatého dvorku 1 1 10.71 20.71 56.71 3.23
21 023607 Marie Beerová Teddy V. Irish Red 1 0 22.16 27.16 68.16 2.68
DIS 008216 Veronika Zikmundová Akim DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 090715 Hana Kašpárková Phoebe DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 034415 Kristýna Kodetová Africana z Ostrovského kláštera DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 088312 Hana Ouhrabková Kiki DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 092014 Kateřina Pšeničková Ben DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 022616 Jana Samková Ayrin z Jedelských doleček DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 005616 Barbora Štefanová Android Frui Vita DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 044014 Ivana Francová Alla Marcía z Údolí květin DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 003813 Hana Kašpárková Ador The Guardians of Albion DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 086513 Adéla Řeholová Amber Sky Based on ball DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 070412 Jan Souček Ideal Image Z Černobílých DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 017913 Kateřina Pospíšilová Dragon´s Fly Express Speedy Dream DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 079813 Barbora Pulpánová Wacka Mawlch DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS