Cz En

Agility L

  1. Datum: 15. 03. 2009
  2. Závod: Horka nad Moravou - O pohár Lovecké chaty
  3. Typ: A
  4. Standardní čas: 47.0 s
  5. Maximální čas: 75.0 s
  6. Délka: 170.0 m
  7. Velikost: L
  8. Počet překážek: 20
  9. Postupová rychlost: 3.62 m/s

Výsledky

# Průkaz Psovod Pes Chb Odm TB za čas TB Čas m/s
1 029705 Jan Smoček Ace To Win Tachyon 0 0 0.0 0.0 35.67 4.77
2 047407 Nikol Vydrová A3Ch Saxo Littlethorn 0 0 0.0 0.0 36.38 4.67
3 019604 Zdeněk Lukovics A3Ch Buffy 0 0 0.0 0.0 40.73 4.17
4 036205 Martina Zapletalová Gina 0 0 0.65 0.65 47.65 3.57
5 004407 Evžen Tikovský Aron von Schikall 0 0 2.67 2.67 49.67 3.42
6 015305 Jan Smoček Gondor Rubínové srdce 1 0 0.0 5.0 35.2 4.83
7 169703 Irena Kochová A3Ch Alf Border Town 1 0 0.0 5.0 38.56 4.41
8 000106 Martina Kučerová Blackie Foxy Fox 1 0 0.0 5.0 38.61 4.4
9 000909 Pavel Košek A3Ch Auditor Od Betlémské Pastviny 0 1 0.0 5.0 39.31 4.32
10 008807 Darja Caletková A3Ch First Krásná louka 1 0 0.0 5.0 43.07 3.95
11 024805 Nikol Vydrová Ghost of Pinewood Country 2 0 0.0 10.0 36.18 4.7
12 000505 Pavel Košek A3Ch Day Dream Krásná louka 2 0 0.0 10.0 39.31 4.32
13 038605 Antonín Diviš A3Ch Ash Tachyon 1 1 0.0 10.0 39.7 4.28
14 043206 Bohuslav Přibyl Bára 1 1 0.0 10.0 44.19 3.85
15 035108 Hana Sklenaříková Nice Looking Moravia Campanella 2 0 1.54 11.54 48.54 3.5
16 046707 Marek Havlík Dasty 1 1 4.78 14.78 51.78 3.28
17 040507 Jana Ullver Falstaff vom Palmbachtal 2 1 0.0 15.0 38.57 4.41
18 052508 Irena Kochová Lancelot Fitmin 1 2 0.0 15.0 42.93 3.96
19 051708 Jana Lejsková Able Roy of Crazy Sun 2 2 0.0 20.0 41.95 4.05
20 031204 Vladimíra Juříčková Duncan ze Skalistých hor 4 0 0.0 20.0 45.16 3.76
21 029108 Martina Kučerová Better Faster Od Zlatonosné říčky 4 2 0.0 30.0 46.02 3.69
22 030406 Vladimíra Juříčková Eday ze Skalistých hor 7 2 0.32 45.32 47.32 3.59
DIS 045908 Michaela Mlčochová Katrina Fitmin DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 034407 Ivana Kašpárková Chunkie Brown Vanilka DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 034807 Dagmar Laníková Lenny DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 001007 Kateřina Macků Awar od Vltavských pramenů DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 036807 Martina Binarová Hoppi Fitmin DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 043106 Radovan Liška Amulet for luck od Zlatonosné říčky DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 000407 Iva Kremláčková Cassis Ayky DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 044108 Marie Řežábková A3Ch Boldy Od Zlatonosné Říčky DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 046008 Pavla Medková Uther Pandragon Braudag DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 037007 Martina Wasserbauerová Henessie Cage Fitmin DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 003506 Jana Lejsková Excellent Chels Black Chevers DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 044408 Lucie Schönová Dixi DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 024008 Lenka Pánková Best Choice Od Zlatonosné říčky DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 029406 Radka Mokrišová Akil Tachyon DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 061408 Bohuslav Přibyl Magnet Fitmin DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 056508 Antonín Diviš Béďa Od Zlatonosné Říčky DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 028108 Soňa Benešová Archibald Bohemian Oak DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 000608 Jana Ullver Brixie Plzeňský Teufel DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS