Cz En

AGILITY

  1. Datum: 02. 08. 2014
  2. Závod: Třešť - Memorial papillona Ričiho
  3. Rozhodčí: Podmolová, Jaroslava (CZ)
  4. Typ: A
  5. Standardní čas: 51.0 s
  6. Maximální čas: 94.0 s
  7. Délka: 165.0 m
  8. Velikost: S
  9. Počet překážek: 18
  10. Postupová rychlost: 3.24 m/s

Výsledky

# Průkaz Psovod Pes Chb Odm TB za čas TB Čas m/s
1 017307 Jana Fuksová A3Ch Agilee od Křížovské kaple 0 0 0.0 0.0 30.84 5.35 V V
2 005308 Josef Žák A3Ch Quincy Gold Moravia Classic 0 0 0.0 0.0 35.02 4.71 V V
3 055308 Václava Böhmová A3Ch Miška 0 0 0.0 0.0 35.2 4.69 V V
4 089412 Marta Kozáková Baghira z Karolínčina království 0 0 0.0 0.0 38.39 4.3 V V
5 041311 Lucie Vaníková A3Ch Kelsey 0 0 0.0 0.0 38.58 4.28 V V
6 074909 Leoš Krátký Nela 0 0 0.0 0.0 39.91 4.13 V V
7 032513 Denisa Jirků Winter Witch z Ďáblovy studánky 0 0 0.0 0.0 41.23 4.0 V V
8 083609 Veronika Říhová Eliška 0 0 2.0 1.92 52.92 3.12 V V
9 052712 Dana Kuchyňová Jack 0 0 5.0 4.51 55.51 2.97 V V
10 063611 Hedvika Rychnovská A3Ch Attila Rychlá tlapka 1 0 0.0 5.0 35.71 4.62 V V
11 012013 Kristýna Zechová Rising Gold Star Fitmin 1 0 0.0 5.0 35.77 4.61 V V
12 057010 Edita Sedláčková Bessi 1 0 0.0 5.0 37.86 4.36 V V
13 061309 Jana Melicharová Jessica 1 0 0.0 5.0 42.07 3.92 V V
14 000011 Radka Podmolová A3Ch Dwarf Dolly ze Shetlandů 1 0 0.0 5.0 43.29 3.81 V V
15 065909 Věra Molcarová Felon 0 1 0.0 5.0 45.63 3.62 V V
16 039814 Václava Böhmová Ariška 0 1 0.0 5.0 48.91 3.37 V V
17 050113 Edita Sedláčková Darssi 0 1 1.0 6.09 52.09 3.17 VD VD
18 064913 Jana Fuksová Ysmen Allen Šedý vévoda 1 1 0.0 10.0 34.27 4.81 VD VD
19 034510 Dominik Starý Tulinka 1 0 13.0 18.08 64.08 2.57 D D
DIS 003714 Julie Šíšová Talí DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 052812 Miroslav Prokop Gera DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 035112 Marie Houšková Leslie DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 007910 Hana Kališová Kimbo DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 028012 Václava Böhmová Amálka DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 015014 Květoslava Šauerová Imperial Carboneum DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS