Cz En

052812

  1. Potvrzen: Ano

Psovod

  1. Miroslav Prokop

Pes

  1. Gera, Papillon

Výsledky

  1. Kutná Hora - O kutnohorský groš – podzimní edice + MČR KKCHŠ, 09. 10. 2021

  2. Agility Veteráni XS: 1/2, 57.97 s, 5.0 tr. b., 3.04 m/s

  3. Jumping Veteráni XS: 1/2, 43.86 s, 0.0 tr. b., 3.74 m/s

  4. Tis u Havlíčkova Brodu - Říjnová AgiRevoluce, 02. 10. 2021

  5. Agility Open XS: 2/10, 65.12 s, 7.12 tr. b., 3.38 m/s

  6. Jumping Open XS: 2/10, 65.91 s, 8.91 tr. b., 3.34 m/s

  7. Zkouška XSA2: Diskvalifikován

  8. Třešť - Šiškobraní, 21. 08. 2021

  9. Agility XS: Diskvalifikován

  10. Jumping XS : 5/8, 55.82 s, 21.82 tr. b., 3.14 m/s

  11. Zkouška XSA2: 3/5, 50.6 s, 5.6 tr. b., 3.91 m/s

  12. Třešť - Ztřeštěnec, 07. 08. 2021

  13. Jumping II XS: 3/5, 59.48 s, 3.48 tr. b., 3.55 m/s

  14. Jumping I XS: Diskvalifikován

  15. Jumping spec. XS: 4/5, 43.69 s, 5.0 tr. b., 3.41 m/s

  16. Třebíč - Velikonoční beránek XX. - SPECIÁL 2021, 11. 07. 2021

  17. Jumpimg XSA2: 2/4, 48.42 s, 2.42 tr. b., 3.51 m/s

  18. Zkouška XSA2 1.běh: Diskvalifikován

  19. Zkouška XSA2 2.běh: 2/4, 52.72 s, 6.72 tr. b., 3.21 m/s

  20. Třešť - Ztřeštěnky, 10. 07. 2021

  21. Druhá zkouška XSA2: 2/5, 58.15 s, 11.15 tr. b., 3.13 m/s

  22. První zkouška XSA2: Diskvalifikován

  23. Třetí zkouška XSA2: 1/5, 64.1 s, 18.1 tr. b., 3.09 m/s

  24. Třešť - Fitmin K.A.T. Cup, 05. 06. 2021 - 06. 06. 2021

  25. 1.zkouška XSA2 NE: 2/3, 59.83 s, 16.83 tr. b., 3.14 m/s

  26. 1. zkouška XSA2 SO: 2/4, 52.26 s, 15.26 tr. b., 3.33 m/s

  27. 2.zkouška XSA2 NE: 2/3, 59.68 s, 18.68 tr. b., 3.12 m/s

  28. 2. zkouška XSA2 SO: 2/4, 53.33 s, 6.33 tr. b., 3.39 m/s

  29. 3. zkouška XSA2 SO: Diskvalifikován

  30. Kutná Hora - Profizoo dvojzkoušky, 10. 10. 2020

  31. Zkouška 1: 1/3, 62.84 s, 14.84 tr. b., 3.02 m/s

  32. Zkouška 2: 1/3, 57.74 s, 1.74 tr. b., 3.29 m/s

  33. Třebíč - Podzimní trojzkoušky, 26. 09. 2020

  34. 1. Zkouška XSA2: Diskvalifikován

  35. 2. Zkouška XSA2: 1/4, 57.29 s, 16.29 tr. b., 3.0 m/s

  36. 3. Zkouška XSA2: 3/4, 58.76 s, 17.26 tr. b., 3.0 m/s

  37. Pardubice - Svítkov - Sweetkovské dvojzkoušky - pouze pro A2 a A3, 30. 08. 2020

  38. 1. zkouška: Diskvalifikován

  39. 2. zkouška: 1/3, 66.62 s, 5.62 tr. b., 3.2 m/s

  40. Třešť - Šiškobraní, 29. 08. 2020

  41. Agility XS: 3/4, 59.27 s, 2.27 tr. b., 3.37 m/s

  42. Jumping XS: 3/4, 58.76 s, 15.76 tr. b., 3.23 m/s

  43. Zkouška XSA2: 2/4, 56.89 s, 7.89 tr. b., 3.16 m/s

  44. Opatovice nad Labem - Dvojzkoušky - SIRIUS team, 26. 07. 2020

  45. dr.A2: Diskvalifikován

  46. pr.A2: 3/6, 52.79 s, 12.79 tr. b., 3.05 m/s

  47. Pardubice-Svítkov - Sweetkovské dvojzkoušky, 14. 06. 2020

  48. 1. zkouška: 3/5, 49.87 s, 7.87 tr. b., 3.73 m/s

  49. Třešť - Fitmin K. A. T. cup, 06. 06. 2020 - 07. 06. 2020

  50. Agility XS neděle : 2/4, 55.8 s, 7.8 tr. b., 3.19 m/s

  51. Agility XS sobota: 2/5, 55.62 s, 9.62 tr. b., 3.2 m/s

  52. Jumping XS neděle: 2/4, 46.28 s, 9.28 tr. b., 3.2 m/s

  53. Jumping XS sobota: 1/5, 51.27 s, 4.27 tr. b., 3.35 m/s

  54. Zkouška XSA2 neděle: 1/3, 52.99 s, 0.99 tr. b., 3.36 m/s

  55. Zkouška XSA2 sobota: 2/5, 60.04 s, 8.04 tr. b., 3.0 m/s

  56. Pardubice-Svítkov - III. Májové dvojzkoušky, 23. 05. 2020

  57. 1. zkouška A2: 1/3, 77.25 s, 33.25 tr. b., 2.43 m/s

  58. 2. zkouška A2: 1/3, 64.74 s, 22.74 tr. b., 2.9 m/s

  59. Třebíč - Calibra speciál + Moravský pohár kníračů + MČR grionků a brabantíků, 16. 05. 2020

  60. 1. Zkouška XSA2: 2/5, 64.04 s, 15.04 tr. b., 3.19 m/s

  61. 2. Zkouška XSA2: 2/5, 68.69 s, 27.69 tr. b., 3.07 m/s

  62. Třebíč - Podzimní dvojzkoušky, 19. 10. 2019

  63. Zkouška XSA2 - druhá: 1/2, 52.32 s, 9.32 tr. b., 3.21 m/s

  64. Zkouška XSA2 - první: 1/2, 58.32 s, 14.32 tr. b., 3.26 m/s

  65. Třebíč - Podzimní trojzkoušky, 21. 09. 2019

  66. XSA2 - druhá: Diskvalifikován

  67. XSA2 - první: 1/2, 57.53 s, 16.53 tr. b., 2.85 m/s

  68. XSA2 - třetí: 1/2, 52.45 s, 7.45 tr. b., 3.07 m/s

  69. Šlapanice - 2x zkoušky, 25. 08. 2019

  70. 1. Zkouška XSA2: 1/3, 40.54 s, 0.0 tr. b., 3.58 m/s

  71. 2. Zkouška XSA2: 1/3, 49.42 s, 12.42 tr. b., 3.34 m/s

  72. Brno - Brněnský drak, 14. 07. 2019

  73. 1. Jumping XS: Diskvalifikován

  74. 2. Jumping XS: 4/12, 46.79 s, 3.79 tr. b., 3.7 m/s

  75. 3. Jumping XS: 3/12, 41.19 s, 1.19 tr. b., 3.84 m/s

  76. Všetice u Neveklova - "Zimní pohár" 4 - 4.ročník, 04. 02. 2017

  77. Czech Imp Jump XS: Diskvalifikován

  78. Jumping 1 XS: Diskvalifikován

  79. Jumping 2 XS: 5/12, 44.97 s, 1.97 tr. b., 3.85 m/s

  80. Všetice u Neveklova - "Zimní pohár" 2 - 4.ročník, 03. 12. 2016

  81. Czech Imp Jump XS: 5/12, 26.57 s, 2.57 tr. b., 3.54 m/s

  82. Jumping 1 XS: Diskvalifikován

  83. Jumping 2 XS: 6/12, 43.73 s, 17.73 tr. b., 3.29 m/s

  84. Třešť - zTřeštěnec - včetně kategorie XS, 18. 06. 2016

  85. Agility : Diskvalifikován

  86. Jumping: Diskvalifikován

  87. Speciální zTřeštěnec: Diskvalifikován

  88. Všetice u Neveklova - "Zimní pohár"4 - 3.ročník, 06. 02. 2016

  89. Czech Imp Jump XSmall: 9/16, 33.24 s, 8.24 tr. b., 3.01 m/s

  90. Jumping 1 XSmall: Diskvalifikován

  91. Jumping 2 XSmall: 6/16, 40.46 s, 0.0 tr. b., 3.73 m/s

  92. Všetice u Neveklova - "Zimní pohár"3 - 3.ročník, 02. 01. 2016

  93. Czech Imp Jump XSmall: 3/21, 20.62 s, 0.0 tr. b., 3.88 m/s

  94. Jumping 1 XSmall: Diskvalifikován

  95. Jumping 2 XSmall: Diskvalifikován

  96. Všetice u Neveklova - "Zimní pohár"1 - 3.ročník, 07. 11. 2015

  97. Czech Imp Jump XS: 8/13, 32.4 s, 12.4 tr. b., 3.02 m/s

  98. Jumping 1 XS: Diskvalifikován

  99. Jumping 2 XS: 6/13, 49.54 s, 8.54 tr. b., 3.45 m/s

  100. Rosice u Brna - Ultimate Friday, 08. 05. 2015

  101. Agility: 15/21, 63.07 s, 23.07 tr. b., 2.7 m/s

  102. Jumping: 9/21, 40.81 s, 5.81 tr. b., 3.31 m/s

  103. Zk SA2: 4/10, 52.97 s, 4.97 tr. b., 3.11 m/s

  104. Hodonín - Jarní hodonínská tlapka IV + V. ročník MR českých strakatých psů, 02. 05. 2015

  105. Agility: 10/19, 47.6 s, 5.0 tr. b., 3.49 m/s

  106. Jumping: 11/19, 48.91 s, 11.91 tr. b., 3.13 m/s

  107. Zk SA2: 4/8, 52.98 s, 5.98 tr. b., 3.25 m/s

  108. Třebíč - Velikonoční beránek, 06. 04. 2015

  109. AGILITY: 11/31, 70.0 s, 26.0 tr. b., 2.67 m/s

  110. JUMPING: 14/31, 52.8 s, 14.8 tr. b., 3.28 m/s

  111. SA2: 9/14, 54.14 s, 11.14 tr. b., 3.25 m/s

  112. Všetice u Neveklova - „Zimní pohár“ 6 - 2.ročník, 04. 04. 2015

  113. XS - Czech Imp Jump: 8/16, 31.03 s, 10.03 tr. b., 3.22 m/s

  114. XS - JUMPING 1: 10/16, 53.1 s, 11.1 tr. b., 3.2 m/s

  115. XS - JUMPING 2: Diskvalifikován

  116. Všetice u Neveklova - "Zimní pohár" 5 - 2.ročník, 07. 03. 2015

  117. XS - Czech Imp Jump: Diskvalifikován

  118. XS - JUMPING 1: Diskvalifikován

  119. XS - JUMPING 2: Diskvalifikován

  120. Všetice u Neveklova - „Zimní pohár“ 4 - 2.ročník, 07. 02. 2015

  121. XS - Czech Imp Jump: 7/15, 28.68 s, 0.0 tr. b., 3.56 m/s

  122. XS - JUMPING 1: 3/15, 37.93 s, 5.0 tr. b., 4.19 m/s

  123. XS - JUMPING 2: 9/15, 46.12 s, 10.0 tr. b., 3.6 m/s

  124. Všetice u Neveklova - „Zimní pohár“ 3 - 2.ročník, 03. 01. 2015

  125. XS - Czech Imp Jump: 6/11, 31.51 s, 11.51 tr. b., 3.27 m/s

  126. XS - JUMPING 1: 4/11, 42.32 s, 0.0 tr. b., 3.71 m/s

  127. XS - JUMPING 2: Diskvalifikován

  128. Všetice u Neveklova - „Zimní pohár“ 2 - 2.ročník, 06. 12. 2014

  129. XS - JUMPING 1: 5/14, 39.43 s, 0.0 tr. b., 3.45 m/s

  130. XS - JUMPING 2: Diskvalifikován

  131. XSmall - Czech Imp Jump: 6/14, 29.5 s, 0.0 tr. b., 3.02 m/s

  132. Horka nad Moravou - O pohár Lovecké chaty a Mistrovství republiky kategorie XS, 08. 11. 2014

  133. Agility XS: 10/26, 48.26 s, 0.0 tr. b., 3.17 m/s

  134. Jumping XS: 12/26, 37.8 s, 9.8 tr. b., 3.04 m/s

  135. Všetice u Neveklova - „Zimní pohár“ 1 - 2.ročník, 01. 11. 2014

  136. XS - JUMPING 1 : 6/18, 50.23 s, 0.23 tr. b., 3.19 m/s

  137. XS - JUMPING 2: 8/18, 50.04 s, 10.04 tr. b., 3.04 m/s

  138. XS - JUMPING 3: 6/18, 39.4 s, 1.4 tr. b., 3.65 m/s

  139. Šlapanice - O Šlapanického vlka 2014, 04. 10. 2014

  140. Agility SMALL: 12/23, 48.22 s, 9.22 tr. b., 3.48 m/s

  141. Jumping SMALL: 7/23, 45.44 s, 3.44 tr. b., 3.54 m/s

  142. zkouška SA 1: 1/5, 51.11 s, 8.11 tr. b., 3.21 m/s

  143. Zátaví u Písku - II. NAGIT CUP, 06. 09. 2014 - 07. 09. 2014

  144. Agility S: 5/19, 61.73 s, 8.73 tr. b., 3.14 m/s

  145. Jumping S: 7/20, 51.79 s, 6.79 tr. b., 3.38 m/s

  146. Zkouška SA1: 1/9, 46.2 s, 3.2 tr. b., 3.29 m/s

  147. Třešť - Šiškobraní, 23. 08. 2014

  148. AGILITY: 4/18, 47.73 s, 0.0 tr. b., 3.62 m/s

  149. Hra: 11/18, 20.37 s, 0.37 tr. b., 4.03 m/s

  150. JUMPING: 6/18, 44.14 s, 2.14 tr. b., 3.62 m/s

  151. SA1: 1/8, 51.48 s, 0.0 tr. b., 3.5 m/s

  152. Třešť - Memorial papillona Ričiho, 02. 08. 2014

  153. AGILITY: Diskvalifikován

  154. JUMPING: 17/25, 44.11 s, 5.0 tr. b., 3.74 m/s

  155. Papillon jump: 12/26, 32.02 s, 0.0 tr. b., 4.65 m/s

  156. Jihlava - Pohár Vysočiny, 05. 07. 2014 - 06. 07. 2014

  157. AGILITY: 13/22, 56.84 s, 19.84 tr. b., 2.96 m/s

  158. AGILITY: Diskvalifikován

  159. JUMPING: 15/25, 44.4 s, 7.4 tr. b., 3.51 m/s

  160. JUMPING: 16/22, 52.51 s, 21.51 tr. b., 3.05 m/s

  161. SA1: 1/4, 42.5 s, 0.0 tr. b., 3.62 m/s

  162. SA1: 2/6, 41.64 s, 0.0 tr. b., 3.51 m/s

  163. Třebíč - Calibra special + Moravský pohár kníračů III., 14. 06. 2014

  164. AGILITY: Diskvalifikován

  165. JUMPING: 18/25, 49.5 s, 9.5 tr. b., 3.21 m/s

  166. SA1: 4/11, 42.53 s, 0.0 tr. b., 3.39 m/s

  167. Třešť - K.A.T. cup, 31. 05. 2014 - 01. 06. 2014

  168. AGILITY: Diskvalifikován

  169. AGILITY: Diskvalifikován

  170. JUMPING: 8/17, 53.55 s, 9.55 tr. b., 3.19 m/s

  171. JUMPING: 8/18, 43.7 s, 11.7 tr. b., 3.25 m/s

  172. SA1: 3/5, 43.22 s, 1.22 tr. b., 2.94 m/s

  173. SA1: 4/6, 54.43 s, 17.43 tr. b., 2.57 m/s

  174. Hodonín - Jarní hodonínská tlapka, 03. 05. 2014

  175. Agility: Diskvalifikován

  176. Jumping: Diskvalifikován

  177. SA1: 4/7, 58.56 s, 29.56 tr. b., 2.66 m/s

  178. Třebíč - Velikonoční beránek, 21. 04. 2014

  179. AGILITY: Diskvalifikován

  180. JUMPING: 12/32, 42.7 s, 3.7 tr. b., 3.28 m/s

  181. SA1: 6/11, 45.58 s, 8.58 tr. b., 3.01 m/s

  182. Kroměříž - Agility Cup města Kroměříže 2014 a I. mistrovství ČR Pyrenejských ovčáků, 12. 04. 2014

  183. Agility Open: 16/35, 68.3 s, 18.3 tr. b., 2.68 m/s

  184. Agility Zkoušky: Diskvalifikován

  185. Jumping Open: 18/35, 49.44 s, 11.44 tr. b., 2.99 m/s

  186. Šlapanice - „O Šlapanického vlka 2013”, 28. 09. 2013

  187. Agility SMALL: 11/22, 47.26 s, 18.26 tr. b., 3.51 m/s

  188. Jumping SMALL: 10/24, 49.13 s, 14.25 tr. b., 3.07 m/s

  189. zkouška SA 1: 2/4, 42.24 s, 0.0 tr. b., 3.31 m/s

  190. Zátaví u Písku - NAGIT CUP, 14. 09. 2013 - 15. 09. 2013

  191. Open-Agility S: Diskvalifikován

  192. Open-Jumping S: 6/18, 51.33 s, 11.33 tr. b., 3.12 m/s

  193. Zkouška Agility SA1: 1/5, 51.04 s, 0.0 tr. b., 3.13 m/s

  194. Třešť - Šiškobraní, 24. 08. 2013

  195. AGILITY: Diskvalifikován

  196. JUMPING: 12/21, 48.95 s, 14.95 tr. b., 3.04 m/s

  197. SA1: 4/7, 57.94 s, 41.94 tr. b., 2.47 m/s

  198. Hodonín - Letní hodonínská tlapka, 27. 07. 2013

  199. Agility: 23/32, 60.05 s, 19.51 tr. b., 2.86 m/s

  200. Jumping: Diskvalifikován

  201. SA1: Diskvalifikován

  202. Třebíč - Velikonoční beránek 2013, 01. 04. 2013

  203. AGILITY: Diskvalifikován