Cz En

Miroslav Prokop

  1. Číslo: 002482
  2. Člen KA: Ano
  3. Klubový zpravodaj: Ne
  4. Členem KA od: 10. 10. 2009
  5. Členem KA do: 31. 12. 2020
  6. Pohlaví: muž

    Průkazy

  1. 066009 (S), Ejmy

  2. 066209 (S), Claudi Indyk

  3. 003011 (M), Baqunisile Modrá odysea

  4. 052812 (XS), Gera

  5. 004318 (M), Trixi Stříbrné doly

  6. 057920, Kleo ze Zlaté hvězdy

Výsledky

  1. Kutná Hora - Profizoo dvojzkoušky, 10. 10. 2020

  2. Zkouška 1, Gera: 1/3, 62.84 s, 14.84 tr. b., 3.02 m/s

  3. Zkouška 1, Trixi Stříbrné doly: Diskvalifikován

  4. Zkouška 2, Gera: 1/3, 57.74 s, 1.74 tr. b., 3.29 m/s

  5. Zkouška 2, Trixi Stříbrné doly: 3/7, 49.02 s, 10.0 tr. b., 3.88 m/s

  6. Řepčice u Velkých Popovic - 2v1 + zkouška, 28. 09. 2020

  7. Jumping A2,3, Trixi Stříbrné doly: 5/5, 33.76 s, 5.0 tr. b., 3.94 m/s

  8. Zkoušky Agility, Trixi Stříbrné doly: 1/1, 40.02 s, 10.0 tr. b., 3.87 m/s

  9. Třebíč - Podzimní trojzkoušky, 26. 09. 2020

  10. 1. Zkouška MA2, Trixi Stříbrné doly: Diskvalifikován

  11. 1. Zkouška XSA2, Gera: Diskvalifikován

  12. 2. Zkouška MA2, Trixi Stříbrné doly: Diskvalifikován

  13. 2. Zkouška XSA2, Gera: 1/4, 57.29 s, 16.29 tr. b., 3.0 m/s

  14. 3. Zkouška MA2, Trixi Stříbrné doly: Diskvalifikován

  15. 3. Zkouška XSA2, Gera: 3/4, 58.76 s, 17.26 tr. b., 3.0 m/s

  16. Jihlava - Ježkovy voči, 12. 09. 2020

  17. Agility medium, Trixi Stříbrné doly: Diskvalifikován

  18. Jumping medium, Trixi Stříbrné doly: Diskvalifikován

  19. Zkouška MA2, Trixi Stříbrné doly: Diskvalifikován

  20. Pardubice - Svítkov - Sweetkovské dvojzkoušky - pouze pro A2 a A3, 30. 08. 2020

  21. 1. zkouška, Trixi Stříbrné doly: 1/7, 39.69 s, 0.0 tr. b., 4.11 m/s

  22. 1. zkouška, Gera: Diskvalifikován

  23. 2. zkouška, Gera: 1/3, 66.62 s, 5.62 tr. b., 3.2 m/s

  24. 2. zkouška, Trixi Stříbrné doly: Diskvalifikován

  25. Třešť - Šiškobraní, 29. 08. 2020

  26. Agility M, Trixi Stříbrné doly: Diskvalifikován

  27. Agility XS, Gera: 3/4, 59.27 s, 2.27 tr. b., 3.37 m/s

  28. Jumping M, Trixi Stříbrné doly: 9/15, 45.1 s, 15.0 tr. b., 4.21 m/s

  29. Jumping XS, Gera: 3/4, 58.76 s, 15.76 tr. b., 3.23 m/s

  30. Zkouška MA2, Trixi Stříbrné doly: Diskvalifikován

  31. Zkouška XSA2, Gera: 2/4, 56.89 s, 7.89 tr. b., 3.16 m/s

  32. Čebín - Čebínské trojzkoušky, 01. 08. 2020

  33. 1. Zkouška MA2, Trixi Stříbrné doly: Diskvalifikován

  34. 2. Zkouška MA2, Trixi Stříbrné doly: Diskvalifikován

  35. 3. Zkouška MA2, Trixi Stříbrné doly: Diskvalifikován

  36. Opatovice nad Labem - Dvojzkoušky - SIRIUS team, 26. 07. 2020

  37. dr.A2, Gera: Diskvalifikován

  38. dr.A2, Trixi Stříbrné doly: Diskvalifikován

  39. pr.A2, Gera: 3/6, 52.79 s, 12.79 tr. b., 3.05 m/s

  40. pr.A2, Trixi Stříbrné doly: Diskvalifikován

  41. Třešť - Ztřeštěnky, 18. 07. 2020

  42. Druhá MA2, Trixi Stříbrné doly: Diskvalifikován

  43. První MA2, Trixi Stříbrné doly: 3/6, 52.17 s, 11.17 tr. b., 3.57 m/s

  44. Třetí MA2, Trixi Stříbrné doly: 1/6, 46.7 s, 5.0 tr. b., 3.58 m/s

  45. Pardubice-Svítkov - Sweetkovské dvojzkoušky, 14. 06. 2020

  46. 1. zkouška, Gera: 3/5, 49.87 s, 7.87 tr. b., 3.73 m/s

  47. Třešť - Fitmin K. A. T. cup, 06. 06. 2020 - 07. 06. 2020

  48. Agility M neděle , Trixi Stříbrné doly: Diskvalifikován

  49. Agility M sobota, Trixi Stříbrné doly: Diskvalifikován

  50. Agility XS neděle , Gera: 2/4, 55.8 s, 7.8 tr. b., 3.19 m/s

  51. Agility XS sobota, Gera: 2/5, 55.62 s, 9.62 tr. b., 3.2 m/s

  52. Jumping M neděle, Trixi Stříbrné doly: Diskvalifikován

  53. Jumping M sobota, Trixi Stříbrné doly: Diskvalifikován

  54. Jumping XS neděle, Gera: 2/4, 46.28 s, 9.28 tr. b., 3.2 m/s

  55. Jumping XS sobota, Gera: 1/5, 51.27 s, 4.27 tr. b., 3.35 m/s

  56. Zkouška MA2 neděle, Trixi Stříbrné doly: Diskvalifikován

  57. Zkouška MA2 sobota, Trixi Stříbrné doly: 2/6, 50.03 s, 10.0 tr. b., 3.6 m/s

  58. Zkouška XSA2 neděle, Gera: 1/3, 52.99 s, 0.99 tr. b., 3.36 m/s

  59. Zkouška XSA2 sobota, Gera: 2/5, 60.04 s, 8.04 tr. b., 3.0 m/s

  60. Pardubice-Svítkov - III. Májové dvojzkoušky, 23. 05. 2020

  61. 1. zkouška A2, Gera: 1/3, 77.25 s, 33.25 tr. b., 2.43 m/s

  62. 1. zkouška A2, Trixi Stříbrné doly: Diskvalifikován

  63. 2. zkouška A2, Gera: 1/3, 64.74 s, 22.74 tr. b., 2.9 m/s

  64. 2. zkouška A2, Trixi Stříbrné doly: 2/4, 45.4 s, 0.0 tr. b., 4.14 m/s

  65. Třebíč - Calibra speciál + Moravský pohár kníračů + MČR grionků a brabantíků, 16. 05. 2020

  66. 1. Zkouška MA1, Trixi Stříbrné doly: 1/4, 36.4 s, 0.0 tr. b., 4.29 m/s

  67. 1. Zkouška XSA2, Gera: 2/5, 64.04 s, 15.04 tr. b., 3.19 m/s

  68. 2. Zkouška MA1, Trixi Stříbrné doly: Diskvalifikován

  69. 2. Zkouška XSA2, Gera: 2/5, 68.69 s, 27.69 tr. b., 3.07 m/s

  70. Třebíč - Podzimní dvojzkoušky, 19. 10. 2019

  71. Zkouška MA1 - druhá, Trixi Stříbrné doly: Diskvalifikován

  72. Zkouška MA1 - první, Trixi Stříbrné doly: 1/2, 43.55 s, 10.0 tr. b., 4.09 m/s

  73. Zkouška XSA2 - druhá, Gera: 1/2, 52.32 s, 9.32 tr. b., 3.21 m/s

  74. Zkouška XSA2 - první, Gera: 1/2, 58.32 s, 14.32 tr. b., 3.26 m/s

  75. Pňov - Předhradí - O PŇOVSKÝ POHÁR, 12. 10. 2019

  76. Agility M, Trixi Stříbrné doly: Diskvalifikován

  77. Jumping M, Trixi Stříbrné doly: 6/14, 40.59 s, 10.0 tr. b., 4.09 m/s

  78. Zkouška MA1, Trixi Stříbrné doly: Diskvalifikován

  79. Sezemice - "HOP SEM - HOP TAM" 16. ročník a Speciál BŠO v agility 12. ročník, 28. 09. 2019

  80. Agility M, Trixi Stříbrné doly: 8/15, 39.72 s, 5.0 tr. b., 4.0 m/s

  81. Jumping M, Trixi Stříbrné doly: Diskvalifikován

  82. Zkoušky MA1, Trixi Stříbrné doly: Diskvalifikován

  83. Třebíč - Podzimní trojzkoušky, 21. 09. 2019

  84. MA1 - druhá, Trixi Stříbrné doly: Diskvalifikován

  85. MA1 - první, Trixi Stříbrné doly: Diskvalifikován

  86. MA1 - třetí, Trixi Stříbrné doly: 3/6, 44.36 s, 10.0 tr. b., 3.4 m/s

  87. XSA2 - druhá, Gera: Diskvalifikován

  88. XSA2 - první, Gera: 1/2, 57.53 s, 16.53 tr. b., 2.85 m/s

  89. XSA2 - třetí, Gera: 1/2, 52.45 s, 7.45 tr. b., 3.07 m/s

  90. Šlapanice - 2x zkoušky, 25. 08. 2019

  91. 1. Zkouška MA1, Trixi Stříbrné doly: 1/4, 25.62 s, 0.0 tr. b., 4.8 m/s

  92. 1. Zkouška XSA2, Gera: 1/3, 40.54 s, 0.0 tr. b., 3.58 m/s

  93. 2. Zkouška MA1, Trixi Stříbrné doly: 2/4, 37.62 s, 5.0 tr. b., 3.75 m/s

  94. 2. Zkouška XSA2, Gera: 1/3, 49.42 s, 12.42 tr. b., 3.34 m/s

  95. Třešť - Šiškobraní, 17. 08. 2019

  96. Agility, Trixi Stříbrné doly: Diskvalifikován

  97. Jumping, Trixi Stříbrné doly: 6/12, 33.05 s, 9.05 tr. b., 3.72 m/s

  98. Zkouška A1, Trixi Stříbrné doly: 1/1, 45.15 s, 18.15 tr. b., 3.32 m/s

  99. Opatovice nad Labem - Dvojzkoušky - SIRIUS team, 28. 07. 2019

  100. 1. běh MA1, Trixi Stříbrné doly: 5/7, 41.03 s, 5.0 tr. b., 3.49 m/s

  101. 2. běh MA1, Trixi Stříbrné doly: Diskvalifikován

  102. Brno - Brněnský drak, 14. 07. 2019

  103. 1. Jumping M, Trixi Stříbrné doly: Diskvalifikován

  104. 1. Jumping XS, Gera: Diskvalifikován

  105. 2. Jumping M, Trixi Stříbrné doly: 10/16, 43.81 s, 15.81 tr. b., 3.95 m/s

  106. 2. Jumping XS, Gera: 4/12, 46.79 s, 3.79 tr. b., 3.7 m/s

  107. 3. Jumping M, Trixi Stříbrné doly: 8/15, 43.93 s, 13.93 tr. b., 3.6 m/s

  108. 3. Jumping XS, Gera: 3/12, 41.19 s, 1.19 tr. b., 3.84 m/s

  109. Čebín - Čebínské dvojzkoušky, 16. 06. 2019

  110. 1. Zkouška MA1, Trixi Stříbrné doly: 5/7, 41.38 s, 15.0 tr. b., 3.53 m/s

  111. 2. Zkouška MA1, Trixi Stříbrné doly: 1/7, 27.71 s, 0.0 tr. b., 5.05 m/s

  112. Řepčice u Velkých Popovic - Prima dvojzkoušky, 09. 06. 2019

  113. MA1, Trixi Stříbrné doly: 2/2, 33.33 s, 10.0 tr. b., 4.38 m/s

  114. MA1-2, Trixi Stříbrné doly: Diskvalifikován

  115. Třešť - Fitmin K.A.T. Cup, 01. 06. 2019 - 02. 06. 2019

  116. A1M neděle, Trixi Stříbrné doly: Diskvalifikován

  117. A1M sobota, Trixi Stříbrné doly: 1/2, 45.53 s, 15.0 tr. b., 3.25 m/s

  118. A3M neděle, Baqunisile Modrá odysea: Diskvalifikován

  119. A3M sobota, Baqunisile Modrá odysea: 3/7, 64.12 s, 16.12 tr. b., 3.09 m/s

  120. Agility neděle, Baqunisile Modrá odysea: 9/15, 57.82 s, 12.82 tr. b., 3.55 m/s

  121. Agility neděle, Trixi Stříbrné doly: Diskvalifikován

  122. Agility sobota, Baqunisile Modrá odysea: 7/13, 46.84 s, 15.0 tr. b., 3.5 m/s

  123. Agility sobota, Trixi Stříbrné doly: Diskvalifikován

  124. Jumping nedělě, Baqunisile Modrá odysea: 6/15, 45.57 s, 0.57 tr. b., 3.64 m/s

  125. Jumping nedělě, Trixi Stříbrné doly: Diskvalifikován

  126. Jumping sobota, Baqunisile Modrá odysea: 6/13, 43.31 s, 0.0 tr. b., 3.67 m/s

  127. Jumping sobota, Trixi Stříbrné doly: 8/13, 51.75 s, 17.75 tr. b., 3.07 m/s

  128. Pardubice - Májové dvojzkoušky, 11. 05. 2019

  129. Zkouška 1 MA1, Trixi Stříbrné doly: Diskvalifikován

  130. Zkouška 1 MA3, Baqunisile Modrá odysea: 1/8, 48.22 s, 7.22 tr. b., 3.71 m/s

  131. Zkouška 2 MA1, Trixi Stříbrné doly: 2/9, 35.65 s, 5.0 tr. b., 4.15 m/s

  132. Zkouška 2 MA3, Baqunisile Modrá odysea: Diskvalifikován

  133. Třebíč - Calibra speciál, Moravský pohár kníračů, 08. 05. 2019

  134. Jumping MA1 - I, Trixi Stříbrné doly: Diskvalifikován

  135. Jumping MA1 - II, Trixi Stříbrné doly: 4/8, 39.89 s, 5.0 tr. b., 4.51 m/s

  136. Jumping MA3 - I, Baqunisile Modrá odysea: Diskvalifikován

  137. Jumping MA3 - II, Baqunisile Modrá odysea: Diskvalifikován

  138. Jumping speciál MA1, Trixi Stříbrné doly: Diskvalifikován

  139. Jumping speciál MA3, Baqunisile Modrá odysea: 4/7, 50.94 s, 8.94 tr. b., 3.71 m/s

  140. Třešť - Ztřeštěnec, 04. 05. 2019

  141. Jumping 1, Baqunisile Modrá odysea: 3/13, 36.04 s, 0.0 tr. b., 4.22 m/s

  142. Jumping 1, Trixi Stříbrné doly: Diskvalifikován

  143. JUMPING 2, Baqunisile Modrá odysea: Diskvalifikován

  144. JUMPING 2, Trixi Stříbrné doly: Diskvalifikován

  145. JUMPING 3 , Baqunisile Modrá odysea: 3/13, 42.49 s, 0.0 tr. b., 4.4 m/s

  146. JUMPING 3 , Trixi Stříbrné doly: 4/13, 43.49 s, 0.0 tr. b., 4.3 m/s

  147. Třebíč - Velikonoční beránek Třebíč, 22. 04. 2019

  148. AGILITY, Baqunisile Modrá odysea: Diskvalifikován

  149. AGILITY, Trixi Stříbrné doly: Diskvalifikován

  150. JUMPING, Trixi Stříbrné doly: Diskvalifikován

  151. JUMPING, Baqunisile Modrá odysea: Diskvalifikován

  152. MA1, Trixi Stříbrné doly: Diskvalifikován

  153. MA3, Baqunisile Modrá odysea: 5/8, 59.13 s, 14.13 tr. b., 3.55 m/s

  154. Kutná Hora - O kutnohorský groš + MČR českých strakatých psů v agility, 07. 04. 2019

  155. Agility open M, Trixi Stříbrné doly: Diskvalifikován

  156. Agility open M, Baqunisile Modrá odysea: Diskvalifikován

  157. Jumping open M, Trixi Stříbrné doly: 4/28, 54.84 s, 16.84 tr. b., 3.43 m/s

  158. Jumping open M, Baqunisile Modrá odysea: Diskvalifikován

  159. Zkouška MA1, Trixi Stříbrné doly: 4/10, 39.48 s, 10.48 tr. b., 3.44 m/s

  160. Zkouška MA3, Baqunisile Modrá odysea: 4/8, 47.52 s, 13.52 tr. b., 3.7 m/s

  161. Kutná Hora - Profizoo dvojzkoušky, 14. 10. 2018

  162. Zkouška II MA1, Trixi Stříbrné doly: 1/7, 39.74 s, 5.0 tr. b., 4.03 m/s

  163. Zkouška II MA3, Baqunisile Modrá odysea: 2/7, 61.56 s, 21.56 tr. b., 3.33 m/s

  164. Zkouška I MA1, Trixi Stříbrné doly: 2/7, 60.34 s, 8.34 tr. b., 2.55 m/s

  165. Zkouška I MA3, Baqunisile Modrá odysea: Diskvalifikován

  166. Třebíč - Trojzkoušky, 06. 10. 2018

  167. MA1 - druhá, Trixi Stříbrné doly: 4/7, 54.01 s, 10.0 tr. b., 3.33 m/s

  168. MA1 - první, Trixi Stříbrné doly: 3/7, 44.56 s, 5.0 tr. b., 3.77 m/s

  169. MA1 - třetí, Trixi Stříbrné doly: Diskvalifikován

  170. MA3 - druhá, Baqunisile Modrá odysea: 5/8, 49.06 s, 11.06 tr. b., 3.57 m/s

  171. MA3 - první, Baqunisile Modrá odysea: Diskvalifikován

  172. MA3 - třetí, Baqunisile Modrá odysea: Diskvalifikován

  173. Sezemice - "HOP SEM - HOP TAM" 15.ročník a Speciál BŠO v agility 11.ročník Sezemice, 29. 09. 2018

  174. AGILITY M, Trixi Stříbrné doly: 2/15, 52.05 s, 0.0 tr. b., 3.8 m/s

  175. AGILITY M, Baqunisile Modrá odysea: 7/15, 60.85 s, 12.85 tr. b., 3.25 m/s

  176. JUMPING M, Trixi Stříbrné doly: 11/15, 47.21 s, 5.0 tr. b., 3.88 m/s

  177. JUMPING M, Baqunisile Modrá odysea: Diskvalifikován

  178. Zkoušky MA1, Trixi Stříbrné doly: 4/6, 40.15 s, 5.0 tr. b., 3.66 m/s

  179. Zkoušky MA2, Baqunisile Modrá odysea: 2/6, 44.61 s, 0.0 tr. b., 3.92 m/s

  180. Jihlava - Ježkovy voči, 15. 09. 2018

  181. AGILITY, Baqunisile Modrá odysea: 7/11, 42.16 s, 10.0 tr. b., 3.8 m/s

  182. AGILITY, Trixi Stříbrné doly: 8/11, 47.38 s, 18.38 tr. b., 3.38 m/s

  183. JUMPING, Trixi Stříbrné doly: 3/11, 50.96 s, 23.96 tr. b., 2.9 m/s

  184. JUMPING, Baqunisile Modrá odysea: Diskvalifikován

  185. MA1, Trixi Stříbrné doly: Diskvalifikován

  186. MA2, Baqunisile Modrá odysea: 1/5, 40.64 s, 0.0 tr. b., 4.11 m/s

  187. Vysoké Mýto - SÁROVECKÝ FIN CUP, 01. 09. 2018

  188. Agility M, Baqunisile Modrá odysea: 3/15, 48.58 s, 0.0 tr. b., 3.91 m/s

  189. Agility M, Trixi Stříbrné doly: Diskvalifikován

  190. Jumping M, Trixi Stříbrné doly: Diskvalifikován

  191. Jumping M, Baqunisile Modrá odysea: Diskvalifikován

  192. ZKOUŠKY MA1, Trixi Stříbrné doly: Diskvalifikován

  193. ZKOUŠKY MA2, Baqunisile Modrá odysea: 1/5, 52.83 s, 15.0 tr. b., 3.71 m/s

  194. Třešť - Šiškobraní, 18. 08. 2018

  195. AGILITY, Baqunisile Modrá odysea: 8/20, 43.81 s, 6.81 tr. b., 3.47 m/s

  196. AGILITY, Trixi Stříbrné doly: Diskvalifikován

  197. JUMPING, Baqunisile Modrá odysea: Diskvalifikován

  198. JUMPING, Trixi Stříbrné doly: Diskvalifikován

  199. MA1, Trixi Stříbrné doly: Diskvalifikován

  200. MA2, Baqunisile Modrá odysea: 4/8, 65.06 s, 23.06 tr. b., 2.94 m/s

  201. Moravské Budějovice - Moravskobudějovická rozcvička - dvojzkoušky, 23. 06. 2018

  202. 1. Zkouška MA1, Trixi Stříbrné doly: 3/4, 44.01 s, 10.0 tr. b., 3.18 m/s

  203. 1. Zkouška MA2, Baqunisile Modrá odysea: 4/5, 58.47 s, 17.47 tr. b., 3.04 m/s

  204. 2. Zkouška MA1, Trixi Stříbrné doly: Diskvalifikován

  205. 2. Zkouška MA2, Baqunisile Modrá odysea: 4/5, 49.48 s, 15.0 tr. b., 3.56 m/s

  206. Třešť - Ztřeštěnec - speciální troj-jumping, 16. 06. 2018

  207. JUMPING, Baqunisile Modrá odysea: Diskvalifikován

  208. JUMPING, Trixi Stříbrné doly: Diskvalifikován

  209. Jumping II, Baqunisile Modrá odysea: 2/16, 42.17 s, 0.0 tr. b., 3.87 m/s

  210. Jumping II, Trixi Stříbrné doly: 7/16, 55.6 s, 26.6 tr. b., 2.93 m/s

  211. Ztřeštěnec, Baqunisile Modrá odysea: 5/17, 42.87 s, 5.0 tr. b., 2.17 m/s

  212. Ztřeštěnec, Trixi Stříbrné doly: Diskvalifikován

  213. Třešť - Fitmin K.A.T.cup, 02. 06. 2018 - 03. 06. 2018

  214. AGILITY, Trixi Stříbrné doly: Diskvalifikován

  215. AGILITY, Baqunisile Modrá odysea: Diskvalifikován

  216. JUMPING, Baqunisile Modrá odysea: 10/14, 45.51 s, 12.51 tr. b., 3.05 m/s

  217. JUMPING, Trixi Stříbrné doly: Diskvalifikován

  218. MA1, Trixi Stříbrné doly: Diskvalifikován

  219. MA2, Baqunisile Modrá odysea: Diskvalifikován

  220. Jihlava - Jihlavský dvojskok, 19. 05. 2018

  221. MA1, Trixi Stříbrné doly: 2/4, 51.03 s, 10.0 tr. b., 2.98 m/s

  222. MA1 II, Trixi Stříbrné doly: 2/4, 42.18 s, 10.0 tr. b., 3.58 m/s

  223. MA2, Baqunisile Modrá odysea: Diskvalifikován

  224. MA2 II, Baqunisile Modrá odysea: 1/5, 45.45 s, 10.45 tr. b., 3.54 m/s

  225. Třešť - Ztřeštěnky-trojzkoušky, 05. 05. 2018

  226. MA I, Baqunisile Modrá odysea: 2/4, 55.92 s, 24.92 tr. b., 2.75 m/s

  227. MA II, Baqunisile Modrá odysea: Diskvalifikován

  228. MA III, Baqunisile Modrá odysea: 3/4, 51.6 s, 5.0 tr. b., 3.43 m/s

  229. Kutná Hora - O Kutnohorský groš + Vousatý pohár, 08. 04. 2018

  230. Agility Open M, Baqunisile Modrá odysea: Diskvalifikován

  231. Jumping Open M, Baqunisile Modrá odysea: 12/28, 28.21 s, 0.0 tr. b., 4.47 m/s

  232. Zkoušky MA2, Baqunisile Modrá odysea: 2/6, 45.09 s, 0.09 tr. b., 3.84 m/s

  233. Třebíč - Velikonoční beránek, 02. 04. 2018

  234. Agility MA, Baqunisile Modrá odysea: Diskvalifikován

  235. Jumping MA, Baqunisile Modrá odysea: 7/22, 40.14 s, 0.0 tr. b., 4.31 m/s

  236. Zkouška MA2, Baqunisile Modrá odysea: Diskvalifikován

  237. Sezemice - "HOP SEM - HOP TAM" 14. ročník a Speciál BŠO v agility 10. ročník a MR šiperek v agility 5. ročník, 30. 09. 2017

  238. Agility M, Baqunisile Modrá odysea: Diskvalifikován

  239. Jumping M, Baqunisile Modrá odysea: 5/17, 30.93 s, 0.0 tr. b., 4.82 m/s

  240. Zkoušky MA2, Baqunisile Modrá odysea: 4/9, 42.44 s, 10.0 tr. b., 4.01 m/s

  241. Jihlava - Ježkovy voči, 16. 09. 2017

  242. AGILITY, Baqunisile Modrá odysea: 5/19, 51.47 s, 6.47 tr. b., 3.61 m/s

  243. JUMPING, Baqunisile Modrá odysea: 6/19, 41.87 s, 5.0 tr. b., 3.92 m/s

  244. MA2, Baqunisile Modrá odysea: Diskvalifikován

  245. Třešť - Šiškobraní, 19. 08. 2017

  246. AGILITY, Baqunisile Modrá odysea: 2/14, 51.97 s, 0.0 tr. b., 3.54 m/s

  247. JUMPING, Baqunisile Modrá odysea: 5/14, 44.81 s, 5.0 tr. b., 3.66 m/s

  248. MA2, Baqunisile Modrá odysea: 2/4, 40.33 s, 5.0 tr. b., 3.52 m/s

  249. Ratenice - Letní dvojzkoušky, 09. 07. 2017

  250. ZkA. I. MA2, Baqunisile Modrá odysea: 3/10, 48.79 s, 5.0 tr. b., 3.65 m/s

  251. ZkA. ll. MA2, Baqunisile Modrá odysea: 4/10, 45.83 s, 10.0 tr. b., 3.69 m/s

  252. Třešť - Ztřeštěnec, 24. 06. 2017

  253. AGILITY, Baqunisile Modrá odysea: 2/15, 49.18 s, 5.0 tr. b., 4.07 m/s

  254. JUMPING, Baqunisile Modrá odysea: Diskvalifikován

  255. Speciální, Baqunisile Modrá odysea: 9/12, 97.89 s, 0.0 tr. b., 1.84 m/s

  256. Třešť - Fitmin K.A.T.cup, 10. 06. 2017 - 11. 06. 2017

  257. AGILITY, Baqunisile Modrá odysea: 3/16, 44.83 s, 5.0 tr. b., 4.02 m/s

  258. AGILITY, Baqunisile Modrá odysea: 5/17, 51.18 s, 5.18 tr. b., 3.79 m/s

  259. JUMPING, Baqunisile Modrá odysea: 3/16, 44.55 s, 0.0 tr. b., 4.22 m/s

  260. JUMPING, Baqunisile Modrá odysea: 6/17, 45.27 s, 5.0 tr. b., 4.09 m/s

  261. MA2, Baqunisile Modrá odysea: 1/2, 59.8 s, 12.8 tr. b., 3.13 m/s

  262. MA2, Baqunisile Modrá odysea: Diskvalifikován

  263. Jihlava - Jihlavský dvojskok, 20. 05. 2017

  264. MA2, Baqunisile Modrá odysea: 1/2, 47.81 s, 15.0 tr. b., 3.45 m/s

  265. MA2 II, Baqunisile Modrá odysea: 1/2, 45.65 s, 0.0 tr. b., 3.55 m/s

  266. Třebíč - Calibra speciál a Moravský pohár kníračů, 13. 05. 2017

  267. Agility , Baqunisile Modrá odysea: Diskvalifikován

  268. Jumping, Baqunisile Modrá odysea: 3/8, 44.58 s, 5.0 tr. b., 3.72 m/s

  269. Zlouška A2, Baqunisile Modrá odysea: Diskvalifikován

  270. Třebíč - Velikonoční beránek, 17. 04. 2017

  271. AGILITY, Baqunisile Modrá odysea: 4/17, 46.53 s, 0.0 tr. b., 4.15 m/s

  272. JUMPING, Baqunisile Modrá odysea: 9/17, 43.45 s, 5.0 tr. b., 4.1 m/s

  273. MA2, Baqunisile Modrá odysea: 2/4, 44.97 s, 0.0 tr. b., 4.07 m/s

  274. Všetice u Neveklova - "Zimní pohár" 4 - 4.ročník, 04. 02. 2017

  275. Czech Imp Jump Medium, Baqunisile Modrá odysea: Diskvalifikován

  276. Czech Imp Jump XS, Gera: Diskvalifikován

  277. Jumping 1 Medium, Baqunisile Modrá odysea: Diskvalifikován

  278. Jumping 1 XS, Gera: Diskvalifikován

  279. Jumping 2 Medium, Baqunisile Modrá odysea: Diskvalifikován

  280. Jumping 2 XS, Gera: 5/12, 44.97 s, 1.97 tr. b., 3.85 m/s

  281. Všetice u Neveklova - "Zimní pohár" 2 - 4.ročník, 03. 12. 2016

  282. Czech Imp Jump Medium, Baqunisile Modrá odysea: 10/20, 22.03 s, 0.0 tr. b., 4.27 m/s

  283. Czech Imp Jump XS, Gera: 5/12, 26.57 s, 2.57 tr. b., 3.54 m/s

  284. Jumping 1 Medium, Baqunisile Modrá odysea: Diskvalifikován

  285. Jumping 1 XS, Gera: Diskvalifikován

  286. Jumping 2 Medium, Baqunisile Modrá odysea: Diskvalifikován

  287. Jumping 2 XS, Gera: 6/12, 43.73 s, 17.73 tr. b., 3.29 m/s

  288. Brno - Agility Collie & Sheltie Cup, Cocker Cup, 20. 11. 2016

  289. Agility I SH, Baqunisile Modrá odysea: Diskvalifikován

  290. Jumping II SH, Baqunisile Modrá odysea: 8/32, 40.09 s, 0.0 tr. b., 4.14 m/s

  291. Jumping I SH, Baqunisile Modrá odysea: Diskvalifikován

  292. Sezemice - "HOP SEM - HOP TAM" 13.ročník a Speciál BŠO v agility 9.ročník, 01. 10. 2016

  293. Agility M, Baqunisile Modrá odysea: 6/18, 50.57 s, 0.0 tr. b., 3.66 m/s

  294. Jumping M, Baqunisile Modrá odysea: 9/18, 46.12 s, 13.12 tr. b., 3.36 m/s

  295. Zkoušky MA2, Baqunisile Modrá odysea: 3/8, 48.05 s, 11.05 tr. b., 3.5 m/s

  296. Jihlava - Ježkovy voči, 24. 09. 2016

  297. AGILITY, Baqunisile Modrá odysea: 8/16, 54.29 s, 31.29 tr. b., 2.67 m/s

  298. JUMPING, Baqunisile Modrá odysea: 6/16, 44.35 s, 14.35 tr. b., 3.27 m/s

  299. MA2, Baqunisile Modrá odysea: Diskvalifikován

  300. Kácov - "Kácovský tuplák" 2, 10. 09. 2016

  301. Běh dvojic Medium, Baqunisile Modrá odysea: 5/10, 0.0 s, 5.0 tr. b., 0.0 m/s

  302. JUMPING Medium, Baqunisile Modrá odysea: 4/10, 45.33 s, 0.0 tr. b., 3.68 m/s

  303. MA2, Baqunisile Modrá odysea: 1/2, 53.15 s, 18.15 tr. b., 3.09 m/s

  304. Třešť - Šiškobraní, 20. 08. 2016

  305. Agility, Baqunisile Modrá odysea: Diskvalifikován

  306. Jumping, Baqunisile Modrá odysea: 7/14, 54.15 s, 25.15 tr. b., 2.94 m/s

  307. Zkouška MA2, Baqunisile Modrá odysea: 7/7, 45.77 s, 11.77 tr. b., 3.19 m/s

  308. Třešť - zTřeštěnec - včetně kategorie XS, 18. 06. 2016

  309. Agility , Baqunisile Modrá odysea: 6/17, 57.47 s, 25.47 tr. b., 2.96 m/s

  310. Agility , Gera: Diskvalifikován

  311. Jumping, Baqunisile Modrá odysea: 7/17, 43.38 s, 8.38 tr. b., 3.41 m/s

  312. Jumping, Gera: Diskvalifikován

  313. Speciální zTřeštěnec, Baqunisile Modrá odysea: 7/16, 33.64 s, 0.0 tr. b., 4.01 m/s

  314. Speciální zTřeštěnec, Gera: Diskvalifikován

  315. Třešť - Fitmin K.A.T. cup, 04. 06. 2016 - 05. 06. 2016

  316. AGILITY ne, Baqunisile Modrá odysea: 8/11, 68.74 s, 16.74 tr. b., 2.46 m/s

  317. JUMPING ne, Baqunisile Modrá odysea: Diskvalifikován

  318. MA2, Baqunisile Modrá odysea: Diskvalifikován

  319. Brno - Letní Robinsonáda 2016, 28. 05. 2016

  320. Agility M, Baqunisile Modrá odysea: 12/22, 81.94 s, 29.94 tr. b., 2.42 m/s

  321. Jumping I. M, Baqunisile Modrá odysea: 16/22, 55.31 s, 7.31 tr. b., 3.15 m/s

  322. Jumping ll. M, Baqunisile Modrá odysea: Diskvalifikován

  323. Třebíč - Calibra speciál a Moravský pohár kníračů, 07. 05. 2016

  324. AGILITY, Baqunisile Modrá odysea: Diskvalifikován

  325. JUMPING, Baqunisile Modrá odysea: 6/14, 48.53 s, 6.53 tr. b., 3.26 m/s

  326. MA2, Baqunisile Modrá odysea: Diskvalifikován

  327. Kutná Hora - O Kutnohorský groš + Vousatý pohár (speciál pro plemeno bearded collie), 10. 04. 2016

  328. Agility Open M, Baqunisile Modrá odysea: Diskvalifikován

  329. Jumping Open M, Baqunisile Modrá odysea: 11/15, 53.5 s, 18.5 tr. b., 2.97 m/s

  330. Zkoušky MA2, Baqunisile Modrá odysea: Diskvalifikován

  331. Všetice u Neveklova - "Zimní pohár"4 - 3.ročník, 06. 02. 2016

  332. Czech Imp Jump Medium, Baqunisile Modrá odysea: Diskvalifikován

  333. Czech Imp Jump XSmall, Gera: 9/16, 33.24 s, 8.24 tr. b., 3.01 m/s

  334. Jumping 1 Medium, Baqunisile Modrá odysea: Diskvalifikován

  335. Jumping 1 XSmall, Gera: Diskvalifikován

  336. Jumping 2 Medium, Baqunisile Modrá odysea: 13/26, 38.43 s, 4.43 tr. b., 3.93 m/s

  337. Jumping 2 XSmall, Gera: 6/16, 40.46 s, 0.0 tr. b., 3.73 m/s

  338. Všetice u Neveklova - "Zimní pohár"3 - 3.ročník, 02. 01. 2016

  339. Czech Imp Jump Medium, Baqunisile Modrá odysea: Diskvalifikován

  340. Czech Imp Jump XSmall, Gera: 3/21, 20.62 s, 0.0 tr. b., 3.88 m/s

  341. Jumping 1 Medium, Baqunisile Modrá odysea: Diskvalifikován

  342. Jumping 1 XSmall, Gera: Diskvalifikován

  343. Jumping 2 Medium, Baqunisile Modrá odysea: 8/18, 43.24 s, 7.24 tr. b., 3.7 m/s

  344. Jumping 2 XSmall, Gera: Diskvalifikován

  345. Všetice u Neveklova - "Zimní pohár"1 - 3.ročník, 07. 11. 2015

  346. Czech Imp Jump Medium, Baqunisile Modrá odysea: Diskvalifikován

  347. Czech Imp Jump XS, Gera: 8/13, 32.4 s, 12.4 tr. b., 3.02 m/s

  348. Jumping 1 Medium, Baqunisile Modrá odysea: 6/23, 45.26 s, 6.26 tr. b., 3.49 m/s

  349. Jumping 1 XS, Gera: Diskvalifikován

  350. Jumping 2 Medium, Baqunisile Modrá odysea: Diskvalifikován

  351. Jumping 2 XS, Gera: 6/13, 49.54 s, 8.54 tr. b., 3.45 m/s

  352. Sezemice - "HOP SEM - HOP TAM" 12. ročník, Speciál BŠO v agility 8. ročník a MR šiperek v agility 3. ročník, 26. 09. 2015

  353. AGILITY M, Baqunisile Modrá odysea: 8/12, 63.67 s, 16.67 tr. b., 2.84 m/s

  354. JUMPING M, Baqunisile Modrá odysea: 6/12, 55.73 s, 26.73 tr. b., 2.44 m/s

  355. ZKOUŠKY MA2, Baqunisile Modrá odysea: 5/8, 65.5 s, 19.5 tr. b., 2.41 m/s

  356. Třešť - Šiškobraní, 22. 08. 2015

  357. Agility , Baqunisile Modrá odysea: 9/16, 59.72 s, 16.72 tr. b., 3.03 m/s

  358. Jumping, Baqunisile Modrá odysea: 12/16, 74.85 s, 36.85 tr. b., 2.4 m/s

  359. MA2, Baqunisile Modrá odysea: Diskvalifikován

  360. Třešť - K.A.T. cup, 06. 06. 2015 - 07. 06. 2015

  361. AGILITY, Baqunisile Modrá odysea: 8/14, 48.29 s, 7.29 tr. b., 3.35 m/s

  362. AGILITY, Baqunisile Modrá odysea: Diskvalifikován

  363. JUMPING, Baqunisile Modrá odysea: 5/13, 35.82 s, 0.0 tr. b., 3.99 m/s

  364. JUMPING, Baqunisile Modrá odysea: 8/14, 43.38 s, 6.38 tr. b., 3.62 m/s

  365. MA2, Baqunisile Modrá odysea: 3/4, 67.78 s, 23.78 tr. b., 2.76 m/s

  366. MA2, Baqunisile Modrá odysea: Diskvalifikován

  367. Třebíč - Calibra speciál a Moravský pohár kníračů, 30. 05. 2015

  368. AGILITY, Baqunisile Modrá odysea: 7/13, 52.86 s, 5.0 tr. b., 3.44 m/s

  369. JUMPING, Baqunisile Modrá odysea: 3/13, 29.88 s, 0.0 tr. b., 4.02 m/s

  370. MA2, Baqunisile Modrá odysea: 5/6, 66.16 s, 21.66 tr. b., 2.72 m/s

  371. Rosice u Brna - Ultimate Friday, 08. 05. 2015

  372. Agility, Gera: 15/21, 63.07 s, 23.07 tr. b., 2.7 m/s

  373. Agility, Baqunisile Modrá odysea: Diskvalifikován

  374. Jumping, Baqunisile Modrá odysea: 7/16, 45.49 s, 15.49 tr. b., 2.97 m/s

  375. Jumping, Gera: 9/21, 40.81 s, 5.81 tr. b., 3.31 m/s

  376. Zk MA2, Baqunisile Modrá odysea: Diskvalifikován

  377. Zk SA2, Gera: 4/10, 52.97 s, 4.97 tr. b., 3.11 m/s

  378. Hodonín - Jarní hodonínská tlapka IV + V. ročník MR českých strakatých psů, 02. 05. 2015

  379. Agility, Baqunisile Modrá odysea: 9/20, 51.56 s, 18.56 tr. b., 3.22 m/s

  380. Agility, Gera: 10/19, 47.6 s, 5.0 tr. b., 3.49 m/s

  381. Jumping, Baqunisile Modrá odysea: 11/20, 47.58 s, 15.58 tr. b., 3.22 m/s

  382. Jumping, Gera: 11/19, 48.91 s, 11.91 tr. b., 3.13 m/s

  383. Zk MA2, Baqunisile Modrá odysea: 3/9, 65.19 s, 33.19 tr. b., 2.64 m/s

  384. Zk SA2, Gera: 4/8, 52.98 s, 5.98 tr. b., 3.25 m/s

  385. Třebíč - Velikonoční beránek, 06. 04. 2015

  386. AGILITY, Gera: 11/31, 70.0 s, 26.0 tr. b., 2.67 m/s

  387. AGILITY, Baqunisile Modrá odysea: Diskvalifikován

  388. JUMPING, Gera: 14/31, 52.8 s, 14.8 tr. b., 3.28 m/s

  389. JUMPING, Baqunisile Modrá odysea: Diskvalifikován

  390. MA2, Baqunisile Modrá odysea: 2/5, 54.62 s, 16.62 tr. b., 3.22 m/s

  391. SA2, Gera: 9/14, 54.14 s, 11.14 tr. b., 3.25 m/s

  392. Všetice u Neveklova - „Zimní pohár“ 6 - 2.ročník, 04. 04. 2015

  393. MEDIUM - Czech Imp Jump, Baqunisile Modrá odysea: Diskvalifikován

  394. MEDIUM - JUMPING 1, Baqunisile Modrá odysea: 5/23, 43.21 s, 0.0 tr. b., 3.93 m/s

  395. MEDIUM - JUMPING 2, Baqunisile Modrá odysea: 11/23, 48.02 s, 13.02 tr. b., 3.33 m/s

  396. XS - Czech Imp Jump, Gera: 8/16, 31.03 s, 10.03 tr. b., 3.22 m/s

  397. XS - JUMPING 1, Gera: 10/16, 53.1 s, 11.1 tr. b., 3.2 m/s

  398. XS - JUMPING 2, Gera: Diskvalifikován

  399. Všetice u Neveklova - "Zimní pohár" 5 - 2.ročník, 07. 03. 2015

  400. MEDIUM - Czech Imp Jump, Baqunisile Modrá odysea: 9/20, 24.83 s, 0.83 tr. b., 3.87 m/s

  401. MEDIUM - JUMPING 1, Baqunisile Modrá odysea: Diskvalifikován

  402. MEDIUM - JUMPING 2, Baqunisile Modrá odysea: 5/20, 40.3 s, 3.3 tr. b., 3.65 m/s

  403. XS - Czech Imp Jump, Gera: Diskvalifikován

  404. XS - JUMPING 1, Gera: Diskvalifikován

  405. XS - JUMPING 2, Gera: Diskvalifikován

  406. Všetice u Neveklova - „Zimní pohár“ 4 - 2.ročník, 07. 02. 2015

  407. MEDIUM - Czech Imp Jump, Baqunisile Modrá odysea: 8/18, 26.34 s, 0.34 tr. b., 3.87 m/s

  408. MEDIUM - JUMPING 1, Baqunisile Modrá odysea: 6/18, 45.5 s, 11.5 tr. b., 3.49 m/s

  409. MEDIUM - JUMPING 2, Baqunisile Modrá odysea: 5/18, 40.65 s, 0.0 tr. b., 4.08 m/s

  410. XS - Czech Imp Jump, Gera: 7/15, 28.68 s, 0.0 tr. b., 3.56 m/s

  411. XS - JUMPING 1, Gera: 3/15, 37.93 s, 5.0 tr. b., 4.19 m/s

  412. XS - JUMPING 2, Gera: 9/15, 46.12 s, 10.0 tr. b., 3.6 m/s

  413. Všetice u Neveklova - „Zimní pohár“ 3 - 2.ročník, 03. 01. 2015

  414. MEDIUM - Czech Imp Jump, Baqunisile Modrá odysea: 7/14, 23.27 s, 0.0 tr. b., 4.43 m/s

  415. MEDIUM - JUMPING 1, Baqunisile Modrá odysea: 5/14, 37.0 s, 0.0 tr. b., 4.24 m/s

  416. MEDIUM - JUMPING 2, Baqunisile Modrá odysea: 6/14, 39.25 s, 2.25 tr. b., 3.87 m/s

  417. XS - Czech Imp Jump, Gera: 6/11, 31.51 s, 11.51 tr. b., 3.27 m/s

  418. XS - JUMPING 1, Gera: 4/11, 42.32 s, 0.0 tr. b., 3.71 m/s

  419. XS - JUMPING 2, Gera: Diskvalifikován

  420. Všetice u Neveklova - „Zimní pohár“ 2 - 2.ročník, 06. 12. 2014

  421. MEDIUM - Czech Imp Jump, Baqunisile Modrá odysea: Diskvalifikován

  422. MEDIUM - JUMPING 1, Baqunisile Modrá odysea: Diskvalifikován

  423. MEDIUM - JUMPING 2, Baqunisile Modrá odysea: 12/21, 46.53 s, 12.53 tr. b., 3.52 m/s

  424. XS - JUMPING 1, Gera: 5/14, 39.43 s, 0.0 tr. b., 3.45 m/s

  425. XS - JUMPING 2, Gera: Diskvalifikován

  426. XSmall - Czech Imp Jump, Gera: 6/14, 29.5 s, 0.0 tr. b., 3.02 m/s

  427. Horka nad Moravou - O pohár Lovecké chaty a Mistrovství republiky kategorie XS, 08. 11. 2014

  428. Agility, Baqunisile Modrá odysea: 5/6, 48.63 s, 15.0 tr. b., 3.31 m/s

  429. Agility Open, Baqunisile Modrá odysea: Diskvalifikován

  430. Agility XS, Gera: 10/26, 48.26 s, 0.0 tr. b., 3.17 m/s

  431. Jumping Open, Baqunisile Modrá odysea: 7/17, 41.42 s, 12.42 tr. b., 3.26 m/s

  432. Jumping XS, Gera: 12/26, 37.8 s, 9.8 tr. b., 3.04 m/s

  433. Všetice u Neveklova - „Zimní pohár“ 1 - 2.ročník, 01. 11. 2014

  434. MEDIUM - JUMPING 1, Baqunisile Modrá odysea: Diskvalifikován

  435. MEDIUM - JUMPING 2, Baqunisile Modrá odysea: Diskvalifikován

  436. MEDIUM - JUMPING 3, Baqunisile Modrá odysea: Diskvalifikován

  437. SMALL VETERÁN - JUMPING 1, Ejmy: 1/2, 59.71 s, 0.0 tr. b., 2.68 m/s

  438. SMALL VETERÁN - JUMPING 2, Ejmy: 1/2, 46.97 s, 0.0 tr. b., 3.24 m/s

  439. XS - JUMPING 1 , Gera: 6/18, 50.23 s, 0.23 tr. b., 3.19 m/s

  440. XS - JUMPING 2, Gera: 8/18, 50.04 s, 10.04 tr. b., 3.04 m/s

  441. XS - JUMPING 3, Gera: 6/18, 39.4 s, 1.4 tr. b., 3.65 m/s

  442. Šlapanice - O Šlapanického vlka 2014, 04. 10. 2014

  443. Agility MEDIUM, Baqunisile Modrá odysea: 12/18, 45.58 s, 6.58 tr. b., 3.69 m/s

  444. Agility SMALL, Gera: 12/23, 48.22 s, 9.22 tr. b., 3.48 m/s

  445. Agility VETERÁNI SMALL, Ejmy: 1/4, 52.9 s, 5.0 tr. b., 3.18 m/s

  446. Jumping MEDIUM, Baqunisile Modrá odysea: 4/18, 37.34 s, 0.0 tr. b., 4.31 m/s

  447. Jumping SMALL, Gera: 7/23, 45.44 s, 3.44 tr. b., 3.54 m/s

  448. Jumping VETERÁNI SMALL, Ejmy: 1/4, 47.12 s, 0.0 tr. b., 3.42 m/s

  449. zkouška MA 2, Baqunisile Modrá odysea: 3/6, 41.91 s, 5.0 tr. b., 3.96 m/s

  450. zkouška SA 1, Gera: 1/5, 51.11 s, 8.11 tr. b., 3.21 m/s

  451. Zátaví u Písku - II. NAGIT CUP, 06. 09. 2014 - 07. 09. 2014

  452. Agility M, Baqunisile Modrá odysea: 9/10, 73.0 s, 25.0 tr. b., 2.66 m/s

  453. Agility S, Gera: 5/19, 61.73 s, 8.73 tr. b., 3.14 m/s

  454. Jumping M, Baqunisile Modrá odysea: Diskvalifikován

  455. Jumping S, Gera: 7/20, 51.79 s, 6.79 tr. b., 3.38 m/s

  456. Zkouška MA2, Baqunisile Modrá odysea: Diskvalifikován

  457. Zkouška SA1, Gera: 1/9, 46.2 s, 3.2 tr. b., 3.29 m/s

  458. Třešť - Šiškobraní, 23. 08. 2014

  459. AGILITY, Baqunisile Modrá odysea: 4/9, 42.49 s, 0.0 tr. b., 4.07 m/s

  460. AGILITY, Gera: 4/18, 47.73 s, 0.0 tr. b., 3.62 m/s

  461. AGILITY VETERÁNI, Ejmy: 5/6, 63.03 s, 11.03 tr. b., 2.74 m/s

  462. Hra, Ejmy: 4/6, 24.62 s, 4.62 tr. b., 3.33 m/s

  463. Hra, Gera: 11/18, 20.37 s, 0.37 tr. b., 4.03 m/s

  464. Hra, Baqunisile Modrá odysea: Diskvalifikován

  465. JUMPING, Gera: 6/18, 44.14 s, 2.14 tr. b., 3.62 m/s

  466. JUMPING, Baqunisile Modrá odysea: 6/9, 47.11 s, 15.11 tr. b., 3.4 m/s

  467. JUMPING VETERÁNI, Ejmy: Diskvalifikován

  468. MA2, Baqunisile Modrá odysea: 2/4, 55.19 s, 15.0 tr. b., 3.26 m/s

  469. SA1, Gera: 1/8, 51.48 s, 0.0 tr. b., 3.5 m/s

  470. Třešť - Memorial papillona Ričiho, 02. 08. 2014

  471. AGILITY, Baqunisile Modrá odysea: 9/12, 42.9 s, 10.0 tr. b., 3.85 m/s

  472. AGILITY, Gera: Diskvalifikován

  473. AGILITY VETERÁNI, Ejmy: 4/4, 52.4 s, 5.0 tr. b., 3.15 m/s

  474. JUMPING, Baqunisile Modrá odysea: 4/12, 38.46 s, 0.0 tr. b., 4.29 m/s

  475. JUMPING, Gera: 17/25, 44.11 s, 5.0 tr. b., 3.74 m/s

  476. JUMPING VETERÁNI, Ejmy: 2/4, 43.08 s, 0.0 tr. b., 3.83 m/s

  477. Papillon jump, Ejmy: 2/3, 38.24 s, 0.24 tr. b., 0.37 m/s

  478. Papillon jump, Baqunisile Modrá odysea: 4/12, 28.69 s, 0.0 tr. b., 5.19 m/s

  479. Papillon jump, Gera: 12/26, 32.02 s, 0.0 tr. b., 4.65 m/s

  480. Jihlava - Pohár Vysočiny, 05. 07. 2014 - 06. 07. 2014

  481. AGILITY, Baqunisile Modrá odysea: 6/9, 60.42 s, 20.42 tr. b., 2.98 m/s

  482. AGILITY, Gera: 13/22, 56.84 s, 19.84 tr. b., 2.96 m/s

  483. AGILITY, Gera: Diskvalifikován

  484. AGILITY, Baqunisile Modrá odysea: Diskvalifikován

  485. AGILITY VETERÁNI, Ejmy: 2/5, 43.33 s, 0.0 tr. b., 3.48 m/s

  486. AGILITY VETERÁNI, Ejmy: 3/4, 44.71 s, 5.0 tr. b., 3.27 m/s

  487. JUMPING, Baqunisile Modrá odysea: 5/9, 45.29 s, 9.29 tr. b., 3.53 m/s

  488. JUMPING, Baqunisile Modrá odysea: 6/9, 45.07 s, 13.07 tr. b., 3.46 m/s

  489. JUMPING, Gera: 15/25, 44.4 s, 7.4 tr. b., 3.51 m/s

  490. JUMPING, Gera: 16/22, 52.51 s, 21.51 tr. b., 3.05 m/s

  491. JUMPING VETERÁNI, Ejmy: 2/4, 30.94 s, 5.0 tr. b., 3.46 m/s

  492. JUMPING VETERÁNI, Ejmy: 3/5, 47.73 s, 5.0 tr. b., 3.27 m/s

  493. MA2, Baqunisile Modrá odysea: 2/6, 46.09 s, 5.0 tr. b., 3.8 m/s

  494. MA2, Baqunisile Modrá odysea: Diskvalifikován

  495. SA1, Gera: 1/4, 42.5 s, 0.0 tr. b., 3.62 m/s

  496. SA1, Gera: 2/6, 41.64 s, 0.0 tr. b., 3.51 m/s

  497. Třebíč - Calibra special + Moravský pohár kníračů III., 14. 06. 2014

  498. AGILITY, Baqunisile Modrá odysea: 5/13, 46.09 s, 6.09 tr. b., 3.47 m/s

  499. AGILITY, Gera: Diskvalifikován

  500. JUMPING, Baqunisile Modrá odysea: 6/12, 42.46 s, 0.0 tr. b., 0.35 m/s

  501. JUMPING, Gera: 18/25, 49.5 s, 9.5 tr. b., 3.21 m/s

  502. MA2, Baqunisile Modrá odysea: 5/7, 45.0 s, 5.0 tr. b., 3.67 m/s

  503. SA1, Gera: 4/11, 42.53 s, 0.0 tr. b., 3.39 m/s

  504. Třešť - K.A.T. cup, 31. 05. 2014 - 01. 06. 2014

  505. AGILITY, Ejmy: 11/18, 56.93 s, 14.93 tr. b., 3.09 m/s

  506. AGILITY, Baqunisile Modrá odysea: Diskvalifikován

  507. AGILITY, Gera: Diskvalifikován

  508. AGILITY, Ejmy: Diskvalifikován

  509. AGILITY, Baqunisile Modrá odysea: Diskvalifikován

  510. AGILITY, Gera: Diskvalifikován

  511. JUMPING, Baqunisile Modrá odysea: 4/10, 45.59 s, 1.59 tr. b., 3.75 m/s

  512. JUMPING, Gera: 8/17, 53.55 s, 9.55 tr. b., 3.19 m/s

  513. JUMPING, Gera: 8/18, 43.7 s, 11.7 tr. b., 3.25 m/s

  514. JUMPING, Ejmy: Diskvalifikován

  515. JUMPING, Baqunisile Modrá odysea: Diskvalifikován

  516. JUMPING, Ejmy: Diskvalifikován

  517. MA2, Baqunisile Modrá odysea: 3/6, 56.08 s, 21.08 tr. b., 3.03 m/s

  518. MA2, Baqunisile Modrá odysea: 4/5, 49.4 s, 15.0 tr. b., 3.66 m/s

  519. SA1, Gera: 3/5, 43.22 s, 1.22 tr. b., 2.94 m/s

  520. SA1, Gera: 4/6, 54.43 s, 17.43 tr. b., 2.57 m/s

  521. SA2, Ejmy: 6/7, 59.15 s, 11.15 tr. b., 3.06 m/s

  522. SA2, Ejmy: Diskvalifikován

  523. Hodonín - Jarní hodonínská tlapka, 03. 05. 2014

  524. Agility, Baqunisile Modrá odysea: Diskvalifikován

  525. Agility, Gera: Diskvalifikován

  526. Agility, Ejmy: Diskvalifikován

  527. Jumping, Ejmy: 13/23, 57.82 s, 15.82 tr. b., 3.04 m/s

  528. Jumping, Gera: Diskvalifikován

  529. Jumping, Baqunisile Modrá odysea: Diskvalifikován

  530. MA2, Baqunisile Modrá odysea: Diskvalifikován

  531. SA1, Gera: 4/7, 58.56 s, 29.56 tr. b., 2.66 m/s

  532. SA2, Ejmy: 5/8, 63.34 s, 12.34 tr. b., 3.06 m/s

  533. Třebíč - Velikonoční beránek, 21. 04. 2014

  534. AGILITY, Baqunisile Modrá odysea: Diskvalifikován

  535. AGILITY, Ejmy: Diskvalifikován

  536. AGILITY, Gera: Diskvalifikován

  537. JUMPING, Baqunisile Modrá odysea: 8/19, 39.86 s, 5.86 tr. b., 3.51 m/s

  538. JUMPING, Gera: 12/32, 42.7 s, 3.7 tr. b., 3.28 m/s

  539. JUMPING, Ejmy: Diskvalifikován

  540. MA2, Baqunisile Modrá odysea: 2/9, 46.43 s, 11.43 tr. b., 3.38 m/s

  541. SA1, Gera: 6/11, 45.58 s, 8.58 tr. b., 3.01 m/s

  542. SA2, Ejmy: Diskvalifikován

  543. Kroměříž - Agility Cup města Kroměříže 2014 a I. mistrovství ČR Pyrenejských ovčáků, 12. 04. 2014

  544. Agility Open, Gera: 16/35, 68.3 s, 18.3 tr. b., 2.68 m/s

  545. Agility Open, Baqunisile Modrá odysea: Diskvalifikován

  546. Agility Open, Ejmy: Diskvalifikován

  547. Agility Zkoušky, Ejmy: 11/15, 63.6 s, 26.6 tr. b., 2.72 m/s

  548. Agility Zkoušky, Baqunisile Modrá odysea: Diskvalifikován

  549. Agility Zkoušky, Gera: Diskvalifikován

  550. Jumping Open, Ejmy: 17/35, 48.73 s, 5.73 tr. b., 3.04 m/s

  551. Jumping Open, Gera: 18/35, 49.44 s, 11.44 tr. b., 2.99 m/s

  552. Jumping Open, Baqunisile Modrá odysea: Diskvalifikován

  553. Šlapanice - „O Šlapanického vlka 2013”, 28. 09. 2013

  554. Agility SMALL, Gera: 11/22, 47.26 s, 18.26 tr. b., 3.51 m/s

  555. Agility SMALL, Ejmy: 12/22, 47.53 s, 18.53 tr. b., 3.49 m/s

  556. Jumping SMALL, Gera: 10/24, 49.13 s, 14.25 tr. b., 3.07 m/s

  557. Jumping SMALL, Ejmy: 13/24, 54.0 s, 24.12 tr. b., 2.8 m/s

  558. zkouška SA 1, Gera: 2/4, 42.24 s, 0.0 tr. b., 3.31 m/s

  559. zkouška SA 2, Ejmy: 6/9, 54.02 s, 14.02 tr. b., 3.05 m/s

  560. Zátaví u Písku - NAGIT CUP, 14. 09. 2013 - 15. 09. 2013

  561. Open-Agility M, Baqunisile Modrá odysea: Diskvalifikován

  562. Open-Agility S, Ejmy: 3/17, 52.51 s, 5.0 tr. b., 3.14 m/s

  563. Open-Agility S, Gera: Diskvalifikován

  564. Open-Jumping M, Baqunisile Modrá odysea: Diskvalifikován

  565. Open-Jumping S, Gera: 6/18, 51.33 s, 11.33 tr. b., 3.12 m/s

  566. Open-Jumping S, Ejmy: Diskvalifikován

  567. Zkouška Agility MA2, Baqunisile Modrá odysea: 3/6, 68.24 s, 23.24 tr. b., 2.45 m/s

  568. Zkouška Agility SA1, Gera: 1/5, 51.04 s, 0.0 tr. b., 3.13 m/s

  569. Zkouška Agility SA2, Ejmy: Diskvalifikován

  570. Třešť - Šiškobraní, 24. 08. 2013

  571. AGILITY, Baqunisile Modrá odysea: 7/11, 46.43 s, 9.43 tr. b., 3.34 m/s

  572. AGILITY, Ejmy: 9/21, 47.37 s, 10.37 tr. b., 3.27 m/s

  573. AGILITY, Gera: Diskvalifikován

  574. JUMPING, Ejmy: 3/21, 39.44 s, 0.44 tr. b., 3.78 m/s

  575. JUMPING, Gera: 12/21, 48.95 s, 14.95 tr. b., 3.04 m/s

  576. JUMPING, Baqunisile Modrá odysea: Diskvalifikován

  577. MA2, Baqunisile Modrá odysea: Diskvalifikován

  578. SA1, Gera: 4/7, 57.94 s, 41.94 tr. b., 2.47 m/s

  579. SA2, Ejmy: 3/8, 53.77 s, 20.77 tr. b., 2.94 m/s

  580. Hodonín - Letní hodonínská tlapka, 27. 07. 2013

  581. Agility, Gera: 23/32, 60.05 s, 19.51 tr. b., 2.86 m/s

  582. Agility, Ejmy: 24/32, 62.65 s, 22.11 tr. b., 2.75 m/s

  583. Agility, Baqunisile Modrá odysea: Diskvalifikován

  584. Jumping, Baqunisile Modrá odysea: 4/15, 47.48 s, 4.83 tr. b., 3.56 m/s

  585. Jumping, Ejmy: 15/31, 56.33 s, 11.58 tr. b., 3.0 m/s

  586. Jumping, Gera: Diskvalifikován

  587. MA2, Baqunisile Modrá odysea: Diskvalifikován

  588. SA1, Gera: Diskvalifikován

  589. SA2, Ejmy: 8/12, 66.36 s, 20.36 tr. b., 2.46 m/s

  590. Třešť - K.A.T. cup, 08. 06. 2013 - 09. 06. 2013

  591. AGILITY, Ejmy: 11/25, 75.09 s, 35.09 tr. b., 2.36 m/s

  592. AGILITY, Ejmy: 14/25, 58.37 s, 10.37 tr. b., 2.84 m/s

  593. AGILITY, Baqunisile Modrá odysea: Diskvalifikován

  594. AGILITY, Baqunisile Modrá odysea: Diskvalifikován

  595. JUMPING, Baqunisile Modrá odysea: 8/14, 48.78 s, 10.78 tr. b., 3.34 m/s

  596. JUMPING, Ejmy: 14/25, 58.44 s, 20.44 tr. b., 2.79 m/s

  597. JUMPING, Baqunisile Modrá odysea: Diskvalifikován

  598. JUMPING, Ejmy: Diskvalifikován

  599. MA2, Baqunisile Modrá odysea: 5/10, 54.07 s, 16.07 tr. b., 3.44 m/s

  600. MA2, Baqunisile Modrá odysea: 9/10, 59.47 s, 29.47 tr. b., 2.54 m/s

  601. SA2, Ejmy: 1/11, 64.06 s, 11.06 tr. b., 2.9 m/s

  602. SA2, Ejmy: 7/11, 60.12 s, 15.12 tr. b., 2.51 m/s

  603. Praha - Kyje - Velká jarní cena, Mistrovství republiky toyů, MR kříženců a psů bez PP, 01. 06. 2013 - 02. 06. 2013

  604. agility Medium M, Baqunisile Modrá odysea: Diskvalifikován

  605. agility Small S, Ejmy: 28/50, 63.72 s, 18.72 tr. b., 3.11 m/s

  606. jumping Medium M, Baqunisile Modrá odysea: Diskvalifikován

  607. jumping Small S, Ejmy: Diskvalifikován

  608. MA2 MA2, Baqunisile Modrá odysea: 3/10, 63.46 s, 13.46 tr. b., 2.87 m/s

  609. SA2 SA2, Ejmy: 7/17, 75.37 s, 20.37 tr. b., 2.41 m/s

  610. Jihlava - O ježčí bodlinu + III. Šampionát australských kelpií a welsch corgi, 18. 05. 2013

  611. Agility Open M, Baqunisile Modrá odysea: 16/20, 68.11 s, 40.11 tr. b., 2.54 m/s

  612. Agility Open S, Ejmy: 7/25, 50.86 s, 7.86 tr. b., 3.4 m/s

  613. Jump Open M, Baqunisile Modrá odysea: Diskvalifikován

  614. Jump Open S, Ejmy: 16/25, 45.95 s, 13.95 tr. b., 3.05 m/s

  615. Zkouška MA2, Baqunisile Modrá odysea: Diskvalifikován

  616. Zkouška SA2, Ejmy: 5/10, 52.86 s, 11.86 tr. b., 3.14 m/s

  617. Třebíč - Calibra speciál + Moravský pohár kníračů 2013, 04. 05. 2013

  618. AGILITY, Ejmy: 4/25, 46.11 s, 0.0 tr. b., 3.69 m/s

  619. AGILITY, Baqunisile Modrá odysea: Diskvalifikován

  620. JUMPING, Ejmy: 7/24, 45.96 s, 5.96 tr. b., 3.42 m/s

  621. JUMPING, Baqunisile Modrá odysea: 10/12, 56.81 s, 26.81 tr. b., 2.76 m/s

  622. MA2, Baqunisile Modrá odysea: Diskvalifikován

  623. SA2, Ejmy: Diskvalifikován

  624. Praha - MR plemen v agility, 27. 04. 2013 - 28. 04. 2013

  625. Agility I, Baqunisile Modrá odysea: 14/33, 52.07 s, 11.07 tr. b., 3.46 m/s

  626. Agility I, Ejmy: 24/42, 60.13 s, 19.13 tr. b., 2.99 m/s

  627. Agility II, Baqunisile Modrá odysea: 20/27, 57.3 s, 32.3 tr. b., 2.84 m/s

  628. Agility II, Ejmy: Diskvalifikován

  629. Jumping I, Baqunisile Modrá odysea: 6/32, 37.31 s, 0.31 tr. b., 3.67 m/s

  630. Jumping I, Ejmy: Diskvalifikován

  631. Jumping II, Baqunisile Modrá odysea: 8/32, 48.23 s, 5.23 tr. b., 3.23 m/s

  632. Jumping II, Ejmy: 16/39, 49.58 s, 3.58 tr. b., 3.15 m/s

  633. Jumping III, Baqunisile Modrá odysea: 16/27, 43.45 s, 5.0 tr. b., 3.59 m/s

  634. Jumping III, Ejmy: 29/35, 58.07 s, 23.07 tr. b., 2.69 m/s

  635. Kroměříž - Agility Cup města Kroměříže 2013, 20. 04. 2013

  636. Agility, Baqunisile Modrá odysea: 2/11, 43.96 s, 0.0 tr. b., 4.16 m/s

  637. Agility, Ejmy: 10/15, 54.78 s, 10.78 tr. b., 3.34 m/s

  638. Agility Open, Ejmy: 8/33, 48.96 s, 0.96 tr. b., 3.74 m/s

  639. Agility Open, Baqunisile Modrá odysea: Diskvalifikován

  640. Jumping Open, Baqunisile Modrá odysea: 11/26, 41.38 s, 5.0 tr. b., 4.3 m/s

  641. Jumping Open, Ejmy: 14/33, 46.37 s, 5.0 tr. b., 3.84 m/s

  642. Třebíč - Velikonoční beránek 2013, 01. 04. 2013

  643. AGILITY, Baqunisile Modrá odysea: 6/16, 51.86 s, 14.86 tr. b., 3.2 m/s

  644. AGILITY, Ejmy: 15/25, 68.88 s, 27.88 tr. b., 2.41 m/s

  645. AGILITY, Gera: Diskvalifikován

  646. JUMPING, Baqunisile Modrá odysea: 8/14, 55.51 s, 24.51 tr. b., 2.38 m/s

  647. JUMPING, Ejmy: 12/22, 61.13 s, 30.13 tr. b., 2.16 m/s

  648. MA2, Baqunisile Modrá odysea: Diskvalifikován

  649. SA2, Ejmy: 7/10, 66.79 s, 11.79 tr. b., 2.71 m/s

  650. Třešť - Závody agility, 25. 08. 2012

  651. AGILITY, Ejmy: 14/25, 63.75 s, 28.75 tr. b., 2.62 m/s

  652. JUMPING, Ejmy: Diskvalifikován

  653. SA2, Ejmy: 4/14, 57.75 s, 14.75 tr. b., 3.0 m/s

  654. Brno - Brněnský drak, 15. 07. 2012

  655. Agility Medium, Baqunisile Modrá odysea: 10/19, 41.38 s, 11.38 tr. b., 3.19 m/s

  656. Agility Small, Ejmy: 12/26, 45.57 s, 5.57 tr. b., 2.9 m/s

  657. Jumping Medium, Baqunisile Modrá odysea: 7/19, 41.81 s, 5.0 tr. b., 3.44 m/s

  658. Jumping Small, Ejmy: 14/27, 53.91 s, 19.91 tr. b., 2.67 m/s

  659. Zkouška MA1, Baqunisile Modrá odysea: 1/8, 39.06 s, 5.0 tr. b., 3.56 m/s

  660. Zkouška SA2, Ejmy: Diskvalifikován

  661. Třebíč - Calibra special, Moravský pohár kníračů, 09. 06. 2012

  662. AGILITY, Baqunisile Modrá odysea: 11/19, 46.24 s, 24.24 tr. b., 2.92 m/s

  663. JUMPING, Baqunisile Modrá odysea: Diskvalifikován

  664. MA1, Baqunisile Modrá odysea: 5/10, 27.93 s, 0.0 tr. b., 4.08 m/s

  665. Třešť - Závody agility, 02. 06. 2012 - 03. 06. 2012

  666. AGILITY, Baqunisile Modrá odysea: Diskvalifikován

  667. AGILITY, Baqunisile Modrá odysea: Diskvalifikován

  668. JUMPING, Baqunisile Modrá odysea: Diskvalifikován

  669. JUMPING, Baqunisile Modrá odysea: Diskvalifikován

  670. MA1, Baqunisile Modrá odysea: 2/7, 28.62 s, 5.0 tr. b., 4.65 m/s

  671. MA1, Baqunisile Modrá odysea: 2/8, 43.96 s, 0.0 tr. b., 3.28 m/s

  672. Praha - Velká Jarní cena jednotlivců a družstev, 19. 05. 2012 - 20. 05. 2012

  673. Agility Medium, Baqunisile Modrá odysea: 8/15, 72.77 s, 28.77 tr. b., 2.12 m/s

  674. Agility Medium, Baqunisile Modrá odysea: Diskvalifikován

  675. Jumping Medium, Baqunisile Modrá odysea: 8/15, 52.0 s, 27.0 tr. b., 2.62 m/s

  676. Jumping Medium, Baqunisile Modrá odysea: 9/11, 65.43 s, 38.43 tr. b., 2.09 m/s

  677. Zkouška MA1, Baqunisile Modrá odysea: 4/5, 60.47 s, 20.47 tr. b., 2.61 m/s

  678. Zkouška MA1, Baqunisile Modrá odysea: 4/4, 67.1 s, 15.1 tr. b., 2.32 m/s

  679. Třebíč - Nejistá sezona, 01. 05. 2012

  680. AGILITY, Ejmy: 8/24, 57.06 s, 7.06 tr. b., 2.94 m/s

  681. AGILITY, Baqunisile Modrá odysea: Diskvalifikován

  682. JUMPING, Baqunisile Modrá odysea: 4/20, 52.75 s, 4.75 tr. b., 2.98 m/s

  683. JUMPING, Ejmy: 9/24, 50.28 s, 7.28 tr. b., 3.12 m/s

  684. MA1, Baqunisile Modrá odysea: Diskvalifikován

  685. SA2, Ejmy: 7/12, 58.85 s, 8.85 tr. b., 2.75 m/s

  686. Třebíč - Velikonoční beránek, 09. 04. 2012

  687. AGILITY, Baqunisile Modrá odysea: 11/25, 62.0 s, 26.0 tr. b., 2.39 m/s

  688. AGILITY, Ejmy: Diskvalifikován

  689. JUMPING, Baqunisile Modrá odysea: 7/25, 50.1 s, 22.1 tr. b., 2.65 m/s

  690. JUMPING, Ejmy: 10/26, 44.84 s, 16.84 tr. b., 2.97 m/s

  691. MA1, Baqunisile Modrá odysea: 4/8, 49.87 s, 22.87 tr. b., 2.95 m/s

  692. SA2, Ejmy: Diskvalifikován

  693. Šlapanice - "O Šlapanického vlka" speciál pro SMALL a MEDIUM, 08. 10. 2011

  694. Agility MEDIUM, Baqunisile Modrá odysea: 11/22, 59.61 s, 34.61 tr. b., 2.48 m/s

  695. Agility SMALL, Ejmy: 13/31, 58.4 s, 15.4 tr. b., 2.53 m/s

  696. Jumping MEDIUM, Baqunisile Modrá odysea: 9/22, 42.91 s, 16.91 tr. b., 3.08 m/s

  697. Jumping SMALL, Ejmy: Diskvalifikován

  698. MA 1, Baqunisile Modrá odysea: 4/8, 29.6 s, 0.0 tr. b., 4.19 m/s

  699. SA 2, Ejmy: Diskvalifikován

  700. Třešť - Šiškobraní, 27. 08. 2011

  701. AGILITY, Ejmy: 9/24, 56.87 s, 9.87 tr. b., 2.88 m/s

  702. AGILITY, Baqunisile Modrá odysea: Diskvalifikován

  703. JUMPING, Ejmy: 7/24, 48.03 s, 5.0 tr. b., 3.85 m/s

  704. JUMPING, Baqunisile Modrá odysea: Diskvalifikován

  705. MA1, Baqunisile Modrá odysea: 2/5, 30.0 s, 0.0 tr. b., 4.77 m/s

  706. MA1 II, Baqunisile Modrá odysea: 3/5, 45.5 s, 5.0 tr. b., 3.16 m/s

  707. SA2, Ejmy: 4/8, 52.73 s, 7.73 tr. b., 2.94 m/s

  708. SA2 II, Ejmy: Diskvalifikován

  709. Třešť - K.A.T. Cup, 04. 06. 2011 - 05. 06. 2011

  710. AGILITY, Ejmy: 14/21, 57.12 s, 18.12 tr. b., 2.87 m/s

  711. AGILITY, Ejmy: Diskvalifikován

  712. JUMPING, Ejmy: 17/23, 50.14 s, 25.14 tr. b., 3.03 m/s

  713. JUMPING, Ejmy: Diskvalifikován

  714. SA1, Ejmy: 3/5, 66.92 s, 42.92 tr. b., 2.03 m/s

  715. SA1, Ejmy: Diskvalifikován

  716. Třebíč - Calibra special + Fousatý pohár, 14. 05. 2011

  717. AGILITY, Ejmy: Diskvalifikován

  718. JUMPING, Ejmy: 9/19, 52.5 s, 22.5 tr. b., 2.99 m/s

  719. SA1, Ejmy: 3/6, 53.41 s, 26.41 tr. b., 2.7 m/s

  720. Třešť - Zkoušky Třešť, 18. 09. 2010

  721. AGILITY, Ejmy: 10/24, 43.52 s, 8.52 tr. b., 3.4 m/s

  722. JUMPING, Ejmy: 8/24, 46.75 s, 6.75 tr. b., 3.34 m/s

  723. SA1, Ejmy: 4/7, 42.85 s, 6.85 tr. b., 3.13 m/s

  724. SA1 II, Ejmy: 4/7, 42.72 s, 8.72 tr. b., 3.18 m/s

  725. Veselí nad Lužnicí - Letní dvojzkoušky, 18. 07. 2010

  726. 1.zkouška SA1, Ejmy: 4/11, 43.0 s, 5.0 tr. b., 3.42 m/s

  727. 2.zkouška SA1, Ejmy: Diskvalifikován

  728. Třebíč - CALIBRA IV., 08. 05. 2010

  729. AGILITY, Ejmy: 5/24, 46.5 s, 6.5 tr. b., 3.53 m/s

  730. JUMPING, Ejmy: Diskvalifikován

  731. SA1, Ejmy: Diskvalifikován

  732. Jihlava-Helenín - Jumpingový speciál, 01. 05. 2010

  733. Jumping 1, Ejmy: 15/23, 56.25 s, 27.25 tr. b., 3.06 m/s

  734. Jumping 2, Ejmy: Diskvalifikován

  735. Jumping 3, Ejmy: 11/23, 42.53 s, 8.53 tr. b., 3.53 m/s

  736. Jičín - Jarní závody agility, 24. 04. 2010

  737. Jarní závody agility 2010, Ejmy: Diskvalifikován

  738. Jarní závody agility 2010, Ejmy: Diskvalifikován

  739. Jarní závody agility 2010, Ejmy: Diskvalifikován

  740. Hradec Králové - OPSION 009, 20. 03. 2010 - 21. 03. 2010

  741. AGILITY-S, Ejmy: 12/30, 57.36 s, 14.36 tr. b., 2.75 m/s

  742. JUMPING-S, Ejmy: Diskvalifikován

  743. SA1, Ejmy: Diskvalifikován

  744. Nučice u Rudné - "O černobílou packu", 27. 02. 2010

  745. Agility, Ejmy: Diskvalifikován

  746. Jumping, Ejmy: 11/31, 46.08 s, 9.08 tr. b., 3.04 m/s

  747. Zkoušky A1, Ejmy: 7/15, 40.62 s, 0.0 tr. b., 3.37 m/s

  748. Hradec Králové - OPSION 007, 23. 01. 2010 - 24. 01. 2010

  749. AGILITY-S, Ejmy: Diskvalifikován

  750. AGILITY-S, Claudi Indyk: Diskvalifikován

  751. JUMPING-S, Claudi Indyk: 11/27, 55.16 s, 16.16 tr. b., 2.77 m/s

  752. JUMPING-S, Ejmy: Diskvalifikován

  753. SA1, Ejmy: 5/7, 51.31 s, 11.31 tr. b., 2.63 m/s

  754. SA2, Claudi Indyk: Diskvalifikován