Cz En

004318

  1. Potvrzen: Ano

Psovod

  1. Miroslav Prokop

    Člen KA

Pes

  1. Trixi Stříbrné doly, Sheltie

Výsledky

  1. Kutná Hora - O kutnohorský groš – podzimní edice + MČR KKCHŠ, 09. 10. 2021

  2. Agility Open M: Diskvalifikován

  3. Jumping Open M: Diskvalifikován

  4. Zkouška MA2: 1/5, 43.65 s, 0.0 tr. b., 4.26 m/s

  5. Tis u Havlíčkova Brodu - Říjnová AgiRevoluce, 02. 10. 2021

  6. Agility Open M: Diskvalifikován

  7. Jumping Open M: 5/15, 50.41 s, 0.0 tr. b., 4.36 m/s

  8. Zkouška MA2: 2/5, 41.39 s, 0.0 tr. b., 4.3 m/s

  9. Sezemice - "HOP SEM - HOP TAM" 18. ročník a Speciál BŠO v agility 14. ročník, 25. 09. 2021

  10. Agility M: Diskvalifikován

  11. Jumping M: Diskvalifikován

  12. Zkouška MA2: Diskvalifikován

  13. Třebíč - Vláďův memoriál, 18. 09. 2021

  14. III. Zkouška MA2: Diskvalifikován

  15. II. Zkouška MA2: Diskvalifikován

  16. I. Zkouška MA2: Diskvalifikován

  17. Pardubice - Svítkov - III. Perníčkové dvojzkoušky, 11. 09. 2021

  18. 1. zkouška: Diskvalifikován

  19. 2. zkouška: Diskvalifikován

  20. Jihlava - Ježkovy voči, 04. 09. 2021

  21. Agility M: Diskvalifikován

  22. Jumping M: Diskvalifikován

  23. Zkouška M A2: 3/6, 55.65 s, 13.65 tr. b., 3.23 m/s

  24. Třebíč - Calibra speciál - SPECIÁL 2021, 22. 08. 2021

  25. II. zkouška MA2: 2/3, 43.47 s, 5.0 tr. b., 4.12 m/s

  26. I. zkouška MA2: Diskvalifikován

  27. Jumping MA2: 1/3, 34.91 s, 0.0 tr. b., 4.5 m/s

  28. Třešť - Šiškobraní, 21. 08. 2021

  29. Agility M: Diskvalifikován

  30. Jumping M : 13/21, 45.91 s, 16.91 tr. b., 3.81 m/s

  31. Zkouška MA2: Diskvalifikován

  32. Třešť - Ztřeštěnec, 07. 08. 2021

  33. Jumping II M: Diskvalifikován

  34. Jumping I M: 9/16, 49.63 s, 10.63 tr. b., 3.81 m/s

  35. Jumping spec. M: 5/16, 33.71 s, 0.0 tr. b., 4.42 m/s

  36. Třebíč - Velikonoční beránek XX. - SPECIÁL 2021, 11. 07. 2021

  37. Jumpimg MA2: 2/3, 40.64 s, 0.0 tr. b., 4.18 m/s

  38. Zkouška MA2 1.běh: Diskvalifikován

  39. Zkouška MA2 2.běh: 3/3, 66.45 s, 30.45 tr. b., 2.54 m/s

  40. Třešť - Ztřeštěnky, 10. 07. 2021

  41. Druhá zkouška MA2: Diskvalifikován

  42. První zkouška MA2: Diskvalifikován

  43. Třetí zkouška MA2: Diskvalifikován

  44. Šlapanice - Šlapanický vlk 2021, 26. 06. 2021

  45. Agility M: Diskvalifikován

  46. Jumping M: 8/23, 44.18 s, 5.0 tr. b., 4.37 m/s

  47. Zkouška MA2: Diskvalifikován

  48. Třešť - Fitmin K.A.T. Cup, 05. 06. 2021 - 06. 06. 2021

  49. 1.zkouška MA2 NE: 1/3, 44.79 s, 0.0 tr. b., 4.2 m/s

  50. 1. zkouška MA2 SO: Diskvalifikován

  51. 2.zkouška MA2 NE: Diskvalifikován

  52. 2. zkouška MA2 SO: Diskvalifikován

  53. 3. zkouška MA2 SO: Diskvalifikován

  54. Kutná Hora - Profizoo dvojzkoušky, 10. 10. 2020

  55. Zkouška 1: Diskvalifikován

  56. Zkouška 2: 3/7, 49.02 s, 10.0 tr. b., 3.88 m/s

  57. Řepčice u Velkých Popovic - 2v1 + zkouška, 28. 09. 2020

  58. Jumping A2,3: 5/5, 33.76 s, 5.0 tr. b., 3.94 m/s

  59. Zkoušky Agility: 1/1, 40.02 s, 10.0 tr. b., 3.87 m/s

  60. Třebíč - Podzimní trojzkoušky, 26. 09. 2020

  61. 1. Zkouška MA2: Diskvalifikován

  62. 2. Zkouška MA2: Diskvalifikován

  63. 3. Zkouška MA2: Diskvalifikován

  64. Jihlava - Ježkovy voči, 12. 09. 2020

  65. Agility medium: Diskvalifikován

  66. Jumping medium: Diskvalifikován

  67. Zkouška MA2: Diskvalifikován

  68. Pardubice - Svítkov - Sweetkovské dvojzkoušky - pouze pro A2 a A3, 30. 08. 2020

  69. 1. zkouška: 1/7, 39.69 s, 0.0 tr. b., 4.11 m/s

  70. 2. zkouška: Diskvalifikován

  71. Třešť - Šiškobraní, 29. 08. 2020

  72. Agility M: Diskvalifikován

  73. Jumping M: 9/15, 45.1 s, 15.0 tr. b., 4.21 m/s

  74. Zkouška MA2: Diskvalifikován

  75. Čebín - Čebínské trojzkoušky, 01. 08. 2020

  76. 1. Zkouška MA2: Diskvalifikován

  77. 2. Zkouška MA2: Diskvalifikován

  78. 3. Zkouška MA2: Diskvalifikován

  79. Opatovice nad Labem - Dvojzkoušky - SIRIUS team, 26. 07. 2020

  80. dr.A2: Diskvalifikován

  81. pr.A2: Diskvalifikován

  82. Třešť - Ztřeštěnky, 18. 07. 2020

  83. Druhá MA2: Diskvalifikován

  84. První MA2: 3/6, 52.17 s, 11.17 tr. b., 3.57 m/s

  85. Třetí MA2: 1/6, 46.7 s, 5.0 tr. b., 3.58 m/s

  86. Třešť - Fitmin K. A. T. cup, 06. 06. 2020 - 07. 06. 2020

  87. Agility M neděle : Diskvalifikován

  88. Agility M sobota: Diskvalifikován

  89. Jumping M neděle: Diskvalifikován

  90. Jumping M sobota: Diskvalifikován

  91. Zkouška MA2 neděle: Diskvalifikován

  92. Zkouška MA2 sobota: 2/6, 50.03 s, 10.0 tr. b., 3.6 m/s

  93. Pardubice-Svítkov - III. Májové dvojzkoušky, 23. 05. 2020

  94. 1. zkouška A2: Diskvalifikován

  95. 2. zkouška A2: 2/4, 45.4 s, 0.0 tr. b., 4.14 m/s

  96. Třebíč - Calibra speciál + Moravský pohár kníračů + MČR grionků a brabantíků, 16. 05. 2020

  97. 1. Zkouška MA1: 1/4, 36.4 s, 0.0 tr. b., 4.29 m/s

  98. 2. Zkouška MA1: Diskvalifikován

  99. Třebíč - Podzimní dvojzkoušky, 19. 10. 2019

  100. Zkouška MA1 - druhá: Diskvalifikován

  101. Zkouška MA1 - první: 1/2, 43.55 s, 10.0 tr. b., 4.09 m/s

  102. Pňov - Předhradí - O PŇOVSKÝ POHÁR, 12. 10. 2019

  103. Agility M: Diskvalifikován

  104. Jumping M: 6/14, 40.59 s, 10.0 tr. b., 4.09 m/s

  105. Zkouška MA1: Diskvalifikován

  106. Sezemice - "HOP SEM - HOP TAM" 16. ročník a Speciál BŠO v agility 12. ročník, 28. 09. 2019

  107. Agility M: 8/15, 39.72 s, 5.0 tr. b., 4.0 m/s

  108. Jumping M: Diskvalifikován

  109. Zkoušky MA1: Diskvalifikován

  110. Třebíč - Podzimní trojzkoušky, 21. 09. 2019

  111. MA1 - druhá: Diskvalifikován

  112. MA1 - první: Diskvalifikován

  113. MA1 - třetí: 3/6, 44.36 s, 10.0 tr. b., 3.4 m/s

  114. Šlapanice - 2x zkoušky, 25. 08. 2019

  115. 1. Zkouška MA1: 1/4, 25.62 s, 0.0 tr. b., 4.8 m/s

  116. 2. Zkouška MA1: 2/4, 37.62 s, 5.0 tr. b., 3.75 m/s

  117. Třešť - Šiškobraní, 17. 08. 2019

  118. Agility: Diskvalifikován

  119. Jumping: 6/12, 33.05 s, 9.05 tr. b., 3.72 m/s

  120. Zkouška A1: 1/1, 45.15 s, 18.15 tr. b., 3.32 m/s

  121. Opatovice nad Labem - Dvojzkoušky - SIRIUS team, 28. 07. 2019

  122. 1. běh MA1: 5/7, 41.03 s, 5.0 tr. b., 3.49 m/s

  123. 2. běh MA1: Diskvalifikován

  124. Brno - Brněnský drak, 14. 07. 2019

  125. 1. Jumping M: Diskvalifikován

  126. 2. Jumping M: 10/16, 43.81 s, 15.81 tr. b., 3.95 m/s

  127. 3. Jumping M: 8/15, 43.93 s, 13.93 tr. b., 3.6 m/s

  128. Čebín - Čebínské dvojzkoušky, 16. 06. 2019

  129. 1. Zkouška MA1: 5/7, 41.38 s, 15.0 tr. b., 3.53 m/s

  130. 2. Zkouška MA1: 1/7, 27.71 s, 0.0 tr. b., 5.05 m/s

  131. Řepčice u Velkých Popovic - Prima dvojzkoušky, 09. 06. 2019

  132. MA1: 2/2, 33.33 s, 10.0 tr. b., 4.38 m/s

  133. MA1-2: Diskvalifikován

  134. Třešť - Fitmin K.A.T. Cup, 01. 06. 2019 - 02. 06. 2019

  135. A1M neděle: Diskvalifikován

  136. A1M sobota: 1/2, 45.53 s, 15.0 tr. b., 3.25 m/s

  137. Agility neděle: Diskvalifikován

  138. Agility sobota: Diskvalifikován

  139. Jumping nedělě: Diskvalifikován

  140. Jumping sobota: 8/13, 51.75 s, 17.75 tr. b., 3.07 m/s

  141. Pardubice - Májové dvojzkoušky, 11. 05. 2019

  142. Zkouška 1 MA1: Diskvalifikován

  143. Zkouška 2 MA1: 2/9, 35.65 s, 5.0 tr. b., 4.15 m/s

  144. Třebíč - Calibra speciál, Moravský pohár kníračů, 08. 05. 2019

  145. Jumping MA1 - I: Diskvalifikován

  146. Jumping MA1 - II: 4/8, 39.89 s, 5.0 tr. b., 4.51 m/s

  147. Jumping speciál MA1: Diskvalifikován

  148. Třešť - Ztřeštěnec, 04. 05. 2019

  149. Jumping 1: Diskvalifikován

  150. JUMPING 2: Diskvalifikován

  151. JUMPING 3 : 4/13, 43.49 s, 0.0 tr. b., 4.3 m/s

  152. Třebíč - Velikonoční beránek Třebíč, 22. 04. 2019

  153. AGILITY: Diskvalifikován

  154. JUMPING: Diskvalifikován

  155. MA1: Diskvalifikován

  156. Kutná Hora - O kutnohorský groš + MČR českých strakatých psů v agility, 07. 04. 2019

  157. Agility open M: Diskvalifikován

  158. Jumping open M: 4/28, 54.84 s, 16.84 tr. b., 3.43 m/s

  159. Zkouška MA1: 4/10, 39.48 s, 10.48 tr. b., 3.44 m/s

  160. Kutná Hora - Profizoo dvojzkoušky, 14. 10. 2018

  161. Zkouška II MA1: 1/7, 39.74 s, 5.0 tr. b., 4.03 m/s

  162. Zkouška I MA1: 2/7, 60.34 s, 8.34 tr. b., 2.55 m/s

  163. Třebíč - Trojzkoušky, 06. 10. 2018

  164. MA1 - druhá: 4/7, 54.01 s, 10.0 tr. b., 3.33 m/s

  165. MA1 - první: 3/7, 44.56 s, 5.0 tr. b., 3.77 m/s

  166. MA1 - třetí: Diskvalifikován

  167. Sezemice - "HOP SEM - HOP TAM" 15.ročník a Speciál BŠO v agility 11.ročník Sezemice, 29. 09. 2018

  168. AGILITY M: 2/15, 52.05 s, 0.0 tr. b., 3.8 m/s

  169. JUMPING M: 11/15, 47.21 s, 5.0 tr. b., 3.88 m/s

  170. Zkoušky MA1: 4/6, 40.15 s, 5.0 tr. b., 3.66 m/s

  171. Jihlava - Ježkovy voči, 15. 09. 2018

  172. AGILITY: 8/11, 47.38 s, 18.38 tr. b., 3.38 m/s

  173. JUMPING: 3/11, 50.96 s, 23.96 tr. b., 2.9 m/s

  174. MA1: Diskvalifikován

  175. Vysoké Mýto - SÁROVECKÝ FIN CUP, 01. 09. 2018

  176. Agility M: Diskvalifikován

  177. Jumping M: Diskvalifikován

  178. ZKOUŠKY MA1: Diskvalifikován

  179. Třešť - Šiškobraní, 18. 08. 2018

  180. AGILITY: Diskvalifikován

  181. JUMPING: Diskvalifikován

  182. MA1: Diskvalifikován

  183. Moravské Budějovice - Moravskobudějovická rozcvička - dvojzkoušky, 23. 06. 2018

  184. 1. Zkouška MA1: 3/4, 44.01 s, 10.0 tr. b., 3.18 m/s

  185. 2. Zkouška MA1: Diskvalifikován

  186. Třešť - Ztřeštěnec - speciální troj-jumping, 16. 06. 2018

  187. JUMPING: Diskvalifikován

  188. Jumping II: 7/16, 55.6 s, 26.6 tr. b., 2.93 m/s

  189. Ztřeštěnec: Diskvalifikován

  190. Třešť - Fitmin K.A.T.cup, 02. 06. 2018 - 03. 06. 2018

  191. AGILITY: Diskvalifikován

  192. JUMPING: Diskvalifikován

  193. MA1: Diskvalifikován

  194. Jihlava - Jihlavský dvojskok, 19. 05. 2018

  195. MA1: 2/4, 51.03 s, 10.0 tr. b., 2.98 m/s

  196. MA1 II: 2/4, 42.18 s, 10.0 tr. b., 3.58 m/s