Cz En

Květoslava Šauerová

  1. Číslo: 003125
  2. OSA: NAGIT
  3. Člen KA: Ano
  4. Klubový zpravodaj: Ano
  5. Členem KA od: 01. 01. 2017
  6. Členem KA do: 31. 12. 2021
  7. Pohlaví: žena

    Průkazy

  1. 014111 (S), Griffin Carboneum

  2. 015014 (S), Imperial Carboneum

  3. 037016 (M), Mystery Man Carboneum

Výsledky

  1. Rokycany - Rokycanská skočná, 05. 09. 2020

  2. Zkouška MA2 I, Mystery Man Carboneum: Diskvalifikován

  3. Zkouška MA2 II, Mystery Man Carboneum: Diskvalifikován

  4. Zkouška MA2 III, Mystery Man Carboneum: Diskvalifikován

  5. Třebíč - Ber duozkoušky, 07. 06. 2020

  6. 1. Zkouška MA2, Mystery Man Carboneum: 1/4, 60.23 s, 3.23 tr. b., 3.62 m/s

  7. 2. Zkouška MA2, Mystery Man Carboneum: 3/4, 59.48 s, 13.48 tr. b., 3.28 m/s

  8. Ždírec - Ždírecké podzimní dvojzkoušky, 19. 10. 2019

  9. MA2-1 MA2, Mystery Man Carboneum: Diskvalifikován

  10. MA2-2 MA2, Mystery Man Carboneum: 1/3, 57.25 s, 0.0 tr. b., 3.44 m/s

  11. České Budějovice - Podzimní dvojzkoušky + A0, 22. 09. 2019

  12. 1. zkouška MA2, Mystery Man Carboneum: 2/3, 56.11 s, 10.11 tr. b., 3.24 m/s

  13. 2. zkouška MA2, Mystery Man Carboneum: Diskvalifikován

  14. Chýnov - 4. Chýnovský hopík, 07. 09. 2019

  15. MA2 1zk, Mystery Man Carboneum: Diskvalifikován

  16. MA2 2zk, Mystery Man Carboneum: 2/6, 47.62 s, 0.0 tr. b., 3.74 m/s

  17. MA2 3zk, Mystery Man Carboneum: 2/6, 47.99 s, 0.0 tr. b., 3.67 m/s

  18. Horní Bukovsko - O Říďův pohár, 22. 06. 2019 - 23. 06. 2019

  19. 1. Zkouška - MA2, Mystery Man Carboneum: Diskvalifikován

  20. 2. Zkouška - MA2, Mystery Man Carboneum: Diskvalifikován

  21. České Budějovice - K Budějicům cesta IV. + veteráni, 02. 06. 2019

  22. Agility M, Mystery Man Carboneum: 6/8, 65.5 s, 23.5 tr. b., 2.81 m/s

  23. Jumping M, Mystery Man Carboneum: Diskvalifikován

  24. Zkouška - MA2, Mystery Man Carboneum: Diskvalifikován

  25. Praha - Jarní trojzkoušky, 20. 04. 2019

  26. 1.Zkouška MA2, Mystery Man Carboneum: 2/4, 65.49 s, 20.49 tr. b., 2.9 m/s

  27. 2.Zkouška MA2, Mystery Man Carboneum: Diskvalifikován

  28. 3.Zkouška MA2, Mystery Man Carboneum: Diskvalifikován

  29. Beroun - Dvojzkoušky agility VI., 06. 04. 2019

  30. MA2 I., Mystery Man Carboneum: 6/8, 55.19 s, 11.19 tr. b., 3.21 m/s

  31. MA2 II., Mystery Man Carboneum: Diskvalifikován

  32. MA2 III., Mystery Man Carboneum: Diskvalifikován

  33. Heroutice u Neveklova - 59. DVOJZKOUŠKY + 1 Farma Heroutice, 11. 11. 2018

  34. 1. běh MA2, Mystery Man Carboneum: 2/2, 50.32 s, 11.32 tr. b., 2.92 m/s

  35. 2. běh MA2, Mystery Man Carboneum: Diskvalifikován

  36. 3. běh MA2, Mystery Man Carboneum: Diskvalifikován

  37. Beroun - Trojzkoušky agility V., 03. 11. 2018

  38. Zkouška III. MA2, Mystery Man Carboneum: 4/6, 52.51 s, 1.51 tr. b., 3.43 m/s

  39. Zkouška II. MA2, Mystery Man Carboneum: Diskvalifikován

  40. Zkouška I. MA2, Mystery Man Carboneum: 5/6, 65.74 s, 31.74 tr. b., 2.62 m/s

  41. Ždírec - Ždírecké podzimní dvojzkoušky, 29. 09. 2018

  42. MA2-1 MA2, Mystery Man Carboneum: 2/3, 51.78 s, 11.78 tr. b., 3.01 m/s

  43. MA2-2 MA2, Mystery Man Carboneum: Diskvalifikován

  44. České Budějovice - Podzimní dvojzkoušky + A0, 09. 09. 2018

  45. 1.Zka - MA2, Mystery Man Carboneum: 3/4, 51.22 s, 4.22 tr. b., 3.32 m/s

  46. 2.Zka - MA2, Mystery Man Carboneum: Diskvalifikován

  47. Chýnov - 3. Chýnovský hopík, 01. 09. 2018

  48. 1.Zka - MA2, Mystery Man Carboneum: Diskvalifikován

  49. 2.Zka - MA2, Mystery Man Carboneum: 2/7, 46.48 s, 0.0 tr. b., 3.74 m/s

  50. 3.Zka - MA2, Mystery Man Carboneum: 3/7, 47.46 s, 5.46 tr. b., 3.67 m/s

  51. Zátaví u Písku - Závody agility, 15. 07. 2018

  52. Druhý běh MA1, Mystery Man Carboneum: 1/1, 67.31 s, 22.31 tr. b., 2.39 m/s

  53. Jumping M, Mystery Man Carboneum: 2/6, 42.35 s, 2.35 tr. b., 3.78 m/s

  54. První běh MA1, Mystery Man Carboneum: 1/1, 45.13 s, 5.0 tr. b., 3.15 m/s

  55. Praha - 3. MARP Agi Duo zkoušky PESOPARK, 09. 06. 2018

  56. 1.běh MA1, Mystery Man Carboneum: 6/7, 55.75 s, 10.75 tr. b., 3.01 m/s

  57. 2. běh MA1, Mystery Man Carboneum: 3/7, 42.05 s, 0.0 tr. b., 3.52 m/s

  58. Třešť - Fitmin K.A.T.cup, 02. 06. 2018 - 03. 06. 2018

  59. AGILITY, Mystery Man Carboneum: Diskvalifikován

  60. JUMPING, Mystery Man Carboneum: Diskvalifikován

  61. MA1, Mystery Man Carboneum: 3/5, 68.21 s, 30.21 tr. b., 2.24 m/s

  62. Třebíč - Calibra special - Moravský pohár kníračů, 12. 05. 2018

  63. agility MA, Mystery Man Carboneum: Diskvalifikován

  64. jumping MA, Mystery Man Carboneum: Diskvalifikován

  65. Zkouška MA1, Mystery Man Carboneum: Diskvalifikován

  66. České Budějovice - K Budějicům cesta III. + veteráni, 01. 05. 2018

  67. Agility_, Mystery Man Carboneum: Diskvalifikován

  68. Jumping_, Mystery Man Carboneum: Diskvalifikován

  69. Zkouška - MA1, Mystery Man Carboneum: Diskvalifikován

  70. Okrouhlice (u Benešova) - 56. Dvojzkoušky + 1, 21. 04. 2018

  71. 1. běh MA1, Mystery Man Carboneum: 1/1, 37.16 s, 0.0 tr. b., 3.26 m/s

  72. 2. běh MA1, Mystery Man Carboneum: 1/1, 33.34 s, 0.0 tr. b., 3.78 m/s

  73. 3. běh MA1, Mystery Man Carboneum: 1/1, 36.76 s, 0.0 tr. b., 3.45 m/s

  74. Beroun - Dvojzkoušky agility III., 07. 04. 2018

  75. Zkoukša 1 MA1, Mystery Man Carboneum: 4/11, 35.86 s, 0.0 tr. b., 3.82 m/s

  76. Zkouška 2 MA1, Mystery Man Carboneum: 2/11, 39.88 s, 0.0 tr. b., 3.71 m/s

  77. Neveklov - 53. Dvojzkoušky + 1, 12. 11. 2017

  78. Heroutice, 1. běh, Mystery Man Carboneum: Diskvalifikován

  79. Heroutice, 2. běh, Mystery Man Carboneum: Diskvalifikován

  80. Heroutice, 3. běh, Mystery Man Carboneum: 1/6, 43.45 s, 2.45 tr. b., 3.27 m/s

  81. Rokycany - Rokycanská skočná, 23. 09. 2017

  82. Agility Open M, Mystery Man Carboneum: Diskvalifikován

  83. Jumping Open M, Mystery Man Carboneum: Diskvalifikován

  84. Zkouška MA1 MA1, Mystery Man Carboneum: Diskvalifikován

  85. Chýnov - 2. Chýnovský hopík, 16. 09. 2017

  86. Zkouška 1 - MA1, Mystery Man Carboneum: Diskvalifikován

  87. Zkouška 2 - MA1, Mystery Man Carboneum: 7/10, 54.62 s, 5.0 tr. b., 3.09 m/s

  88. Zkouška 3 - MA1, Mystery Man Carboneum: 2/10, 41.51 s, 0.0 tr. b., 3.73 m/s

  89. Klatovy - 3. Agilitění u Klatov, 12. 08. 2017

  90. Agility open M, Mystery Man Carboneum: Diskvalifikován

  91. JUMPING, Mystery Man Carboneum: Diskvalifikován

  92. Zkouška M A1, Mystery Man Carboneum: Diskvalifikován

  93. České Budějovice - K Budějicům cesta, 27. 05. 2017

  94. Agility_, Mystery Man Carboneum: Diskvalifikován

  95. Jumping_, Mystery Man Carboneum: 4/9, 45.28 s, 7.28 tr. b., 3.05 m/s

  96. Zkouška - MA1, Mystery Man Carboneum: 1/4, 45.67 s, 0.0 tr. b., 3.35 m/s

  97. Třebíč - Calibra speciál a Moravský pohár kníračů, 13. 05. 2017

  98. Agility , Mystery Man Carboneum: Diskvalifikován

  99. Jumping, Mystery Man Carboneum: Diskvalifikován

  100. Zkouška A1, Mystery Man Carboneum: Diskvalifikován

  101. Třešt - Ztřeštěnky, 06. 05. 2017

  102. MA I, Mystery Man Carboneum: 3/8, 42.75 s, 10.75 tr. b., 3.02 m/s

  103. MA II, Mystery Man Carboneum: Diskvalifikován

  104. MA III, Mystery Man Carboneum: Diskvalifikován

  105. Heroutice u Neveklova - 49. Dvojzkoušky + 1 Farma Heroutice, 11. 03. 2017

  106. Heroutice, 1. běh, Mystery Man Carboneum: 5/8, 45.0 s, 6.0 tr. b., 2.84 m/s

  107. Heroutice, 2. běh, Mystery Man Carboneum: Diskvalifikován

  108. Heroutice, 3. běh, Mystery Man Carboneum: 2/8, 40.9 s, 0.0 tr. b., 3.55 m/s

  109. České Budějovice - Podzimní trojzkoušky, 25. 09. 2016

  110. MA1 - 1. zkouška MA1, Mystery Man Carboneum: Diskvalifikován

  111. MA1 - 2. zkouška MA1, Mystery Man Carboneum: Diskvalifikován

  112. MA1 - 3. zkouška MA1, Mystery Man Carboneum: 4/9, 42.0 s, 5.0 tr. b., 3.33 m/s

  113. Chýnov - Chýnovský hopík, 10. 09. 2016

  114. 1. Zkouška agility MA1, Mystery Man Carboneum: 3/6, 39.65 s, 0.0 tr. b., 3.46 m/s

  115. 2. Zkouška agility MA1, Mystery Man Carboneum: 1/6, 39.41 s, 0.0 tr. b., 3.5 m/s

  116. 3. Zkouška agility MA1, Mystery Man Carboneum: 3/6, 39.5 s, 0.0 tr. b., 3.39 m/s

  117. Dobříš - Dvojzkoušky za "lidovku" + Dobříšská nulka - Agility/Jumping 0, 28. 08. 2016

  118. Zkouška II. MA1, Mystery Man Carboneum: 2/4, 60.32 s, 30.32 tr. b., 2.27 m/s

  119. Zkouška I. MA1, Mystery Man Carboneum: Diskvalifikován

  120. Zátaví u Písku - II. NAGIT CUP, 06. 09. 2014 - 07. 09. 2014

  121. Jumping S, Griffin Carboneum: Diskvalifikován

  122. Zkouška SA2, Griffin Carboneum: Diskvalifikován

  123. Třešť - Memorial papillona Ričiho, 02. 08. 2014

  124. AGILITY, Imperial Carboneum: Diskvalifikován

  125. JUMPING, Imperial Carboneum: 22/25, 58.6 s, 15.6 tr. b., 2.82 m/s

  126. Papillon jump, Imperial Carboneum: 23/26, 52.61 s, 5.0 tr. b., 2.83 m/s

  127. Domažlice - Chodské dvojzkoušky, 27. 07. 2014

  128. SA1_1 SA1, Imperial Carboneum: Diskvalifikován

  129. SA1_2 SA1, Imperial Carboneum: Diskvalifikován

  130. Praha Kyje - ... za bílými tygry, 05. 07. 2014 - 06. 07. 2014

  131. Zk SA1 III SA1, Imperial Carboneum: Diskvalifikován

  132. Zk SA1 II SA1, Imperial Carboneum: 6/8, 67.3 s, 21.3 tr. b., 2.42 m/s

  133. Zk SA1 I SA1, Imperial Carboneum: Diskvalifikován

  134. Mrtník, Plzeň-Sever - Mrtnické trojzkoušky, 31. 05. 2014

  135. Zkouška SA1/1 SA1, Imperial Carboneum: Diskvalifikován

  136. Zkouška SA1/2 SA1, Imperial Carboneum: 4/8, 49.13 s, 6.13 tr. b., 3.01 m/s

  137. Zkouška SA1/3 SA1, Imperial Carboneum: 4/8, 40.55 s, 2.55 tr. b., 3.26 m/s

  138. Soběslav - Skocime si s ... 3x zkouska agility, 03. 05. 2014

  139. zkouška 1 SA1, Imperial Carboneum: 2/4, 48.29 s, 0.0 tr. b., 3.04 m/s

  140. zkouška 2 SA1, Imperial Carboneum: 2/4, 46.66 s, 0.66 tr. b., 2.96 m/s

  141. zkouška 3 SA1, Imperial Carboneum: 3/4, 68.25 s, 25.25 tr. b., 2.34 m/s

  142. Horšovský Týn - Domažlice - Halové závody O Kozinův čakan, 22. 03. 2014 - 23. 03. 2014

  143. Ne_agility S, Griffin Carboneum: 12/25, 63.47 s, 21.47 tr. b., 2.69 m/s

  144. Ne_jumping S, Griffin Carboneum: 11/21, 47.53 s, 18.53 tr. b., 2.78 m/s

  145. Ne_ SA2, Griffin Carboneum: 6/8, 69.19 s, 24.19 tr. b., 2.38 m/s

  146. So_agility S, Griffin Carboneum: 14/28, 71.06 s, 30.06 tr. b., 2.25 m/s

  147. So_jumping S, Griffin Carboneum: 13/28, 61.45 s, 21.45 tr. b., 2.62 m/s

  148. So_ SA2, Griffin Carboneum: 3/9, 79.46 s, 32.46 tr. b., 2.37 m/s

  149. Všetice u Neveklova - "Zimní pohár" 3, 04. 01. 2014

  150. JUMPING 1, Griffin Carboneum: 20/34, 49.85 s, 13.85 tr. b., 2.83 m/s

  151. JUMPING 2, Griffin Carboneum: 14/34, 52.88 s, 15.88 tr. b., 2.8 m/s

  152. SA2, Griffin Carboneum: 3/11, 59.53 s, 21.53 tr. b., 2.74 m/s

  153. Neveklov - Heroutice - 29. Dvojzkoušky, 17. 11. 2013

  154. Heroutice, 1. běh, Griffin Carboneum: Diskvalifikován

  155. Heroutice, 2. běh, Griffin Carboneum: Diskvalifikován

  156. Heroutice, 3. běh, Griffin Carboneum: Diskvalifikován

  157. Praha - Horní Počernice - 28. Dvojzkoušky, 12. 10. 2013

  158. 28. dvojzkousky, Horni Pocernice, beh 1, Griffin Carboneum: 2/16, 35.93 s, 0.0 tr. b., 3.37 m/s

  159. 28. dvojzkousky, Horni Pocernice, beh 2, Griffin Carboneum: 1/16, 42.64 s, 0.0 tr. b., 3.1 m/s

  160. Soběslav - Skocime si s ... 3x zkouska agility, 28. 09. 2013

  161. zkouška 1 SA1, Griffin Carboneum: Diskvalifikován

  162. zkouška 2 SA1, Griffin Carboneum: 1/5, 50.09 s, 8.09 tr. b., 2.7 m/s

  163. zkouška 3 SA1, Griffin Carboneum: 4/5, 57.66 s, 21.66 tr. b., 2.43 m/s

  164. Třebíč - Podzimky-dvojzkoušky, 21. 09. 2013

  165. SA1-I, Griffin Carboneum: Diskvalifikován

  166. SA1-II, Griffin Carboneum: 1/10, 61.87 s, 0.87 tr. b., 2.89 m/s

  167. Soběslav - PRÁZDNINOVÝ SOBĚSKOK, 10. 08. 2013 - 11. 08. 2013

  168. agility sobota S, Griffin Carboneum: 11/15, 83.16 s, 35.31 tr. b., 2.22 m/s

  169. jump neděle S, Griffin Carboneum: Diskvalifikován

  170. jump sobota S, Griffin Carboneum: Diskvalifikován

  171. zkouška neděle 1 SA1, Griffin Carboneum: 3/6, 60.79 s, 21.79 tr. b., 2.55 m/s

  172. zkouška neděle 2 SA1, Griffin Carboneum: 6/6, 54.47 s, 17.47 tr. b., 2.44 m/s

  173. zkoušky sobota SA1, Griffin Carboneum: 4/4, 60.38 s, 23.72 tr. b., 2.48 m/s

  174. Mrtník, Plzeň-Sever - Mrtnické Dvojzkoušky, 27. 07. 2013

  175. A1_1_S, Griffin Carboneum: 4/8, 46.06 s, 0.0 tr. b., 3.06 m/s

  176. A1_2_S, Griffin Carboneum: 5/7, 56.07 s, 25.07 tr. b., 2.35 m/s

  177. Hluboká nad Vltavou - Hlubocké závody - 3. Mistrovství České republiky Australských kelpií s mezinárodní účastí a 3. Mistrovství České republiky plemene Welsh-corgi, 20. 04. 2013 - 21. 04. 2013

  178. Nedele agility S, Griffin Carboneum: 8/22, 56.78 s, 16.78 tr. b., 2.89 m/s

  179. Nedele jumping S, Griffin Carboneum: Diskvalifikován

  180. Ne zkoušky SA1, Griffin Carboneum: 3/9, 35.8 s, 0.0 tr. b., 3.63 m/s

  181. Sobota agility S, Griffin Carboneum: Diskvalifikován

  182. Sobota jumping S, Griffin Carboneum: Diskvalifikován

  183. Praha - Jarní Hloubětínské dvojzkoušky II., 14. 04. 2013

  184. SA1 - II SA1, Griffin Carboneum: 2/18, 58.93 s, 4.93 tr. b., 2.75 m/s

  185. SA1 - I SA1, Griffin Carboneum: Diskvalifikován

  186. Praha - Jarní Hloubětínské dvojzkoušky I., 13. 04. 2013

  187. SA1 - II SA1, Griffin Carboneum: 10/20, 48.79 s, 7.79 tr. b., 2.81 m/s

  188. SA1 - I SA1, Griffin Carboneum: Diskvalifikován

  189. Domažlice - Horšovský Týn - O Kozinův čakan, 23. 03. 2013 - 24. 03. 2013

  190. Ne_Agility_ S, Griffin Carboneum: 11/21, 54.58 s, 6.58 tr. b., 2.93 m/s

  191. Ne_Jump_ S, Griffin Carboneum: 8/19, 47.66 s, 7.66 tr. b., 3.19 m/s

  192. Ne_ SA1, Griffin Carboneum: 2/7, 43.67 s, 0.0 tr. b., 3.02 m/s

  193. Svojetice - 26. Dvojzkoušky, 16. 03. 2013

  194. 26. dvojzkousky, Svojetice, beh 1, Griffin Carboneum: 3/13, 50.22 s, 2.22 tr. b., 2.93 m/s

  195. 26. dvojzkousky, Svojetice, beh 2, Griffin Carboneum: Diskvalifikován

  196. SVOJETICE - 24. Dvojzkoušky, 17. 11. 2012

  197. 24. dvojzkousky, Svojetice, beh 1, Griffin Carboneum: 7/21, 46.47 s, 5.0 tr. b., 2.93 m/s

  198. 24. dvojzkousky, Svojetice, beh 2, Griffin Carboneum: 6/22, 51.28 s, 0.0 tr. b., 2.85 m/s

  199. České Budějovice - Českobudějovické závody, 03. 11. 2012 - 04. 11. 2012

  200. NE-Agility S, Griffin Carboneum: 7/14, 51.36 s, 7.36 tr. b., 2.92 m/s

  201. NE-Jumping S, Griffin Carboneum: Diskvalifikován

  202. NE-Zkouska A1 SA1, Griffin Carboneum: Diskvalifikován

  203. SO1-ZkouskyA1 SA1, Griffin Carboneum: 2/5, 43.66 s, 6.66 tr. b., 2.93 m/s

  204. SO-2 Zkouska A1 SA1, Griffin Carboneum: Diskvalifikován

  205. SO-Agility S, Griffin Carboneum: 9/13, 54.22 s, 22.22 tr. b., 2.58 m/s

  206. SO-Jumping S, Griffin Carboneum: Diskvalifikován

  207. Domažlice - Jirklovka - Chodské podzimní dvojzkoušky, 20. 10. 2012

  208. Zkoušky_1 SA1, Griffin Carboneum: Diskvalifikován

  209. Zkoušky_2 SA1, Griffin Carboneum: 2/10, 37.73 s, 0.0 tr. b., 3.47 m/s

  210. Kutná Hora - Emilův dvojskok - 2x zkoušky, 14. 10. 2012

  211. Zkouška 2 SA1, Griffin Carboneum: 4/14, 32.64 s, 0.0 tr. b., 3.65 m/s

  212. Zkouška SA1, Griffin Carboneum: 2/14, 51.22 s, 1.22 tr. b., 3.03 m/s

  213. Nové hrady - Novohradský pohár, 18. 08. 2012 - 19. 08. 2012

  214. NE-Agility S, Griffin Carboneum: 12/14, 64.04 s, 14.04 tr. b., 2.56 m/s

  215. NE-Jumping S, Griffin Carboneum: 8/14, 44.69 s, 4.69 tr. b., 3.0 m/s

  216. NE-Zkouska A1 SA1, Griffin Carboneum: 2/6, 51.78 s, 5.0 tr. b., 2.84 m/s

  217. SO1-Zkousky A1 SA1, Griffin Carboneum: 5/8, 42.19 s, 5.0 tr. b., 2.96 m/s

  218. SO-Agility S, Griffin Carboneum: 5/15, 72.62 s, 22.62 tr. b., 2.2 m/s

  219. SO-Jumping S, Griffin Carboneum: Diskvalifikován

  220. Chýnov u Tábora - 4. ročník „Táborský hopík“ - 2x DVOJZKOUŠKY, 11. 08. 2012 - 12. 08. 2012

  221. 1.běh, Griffin Carboneum: 1/6, 43.2 s, 0.0 tr. b., 3.17 m/s

  222. 1.běh, Griffin Carboneum: 3/6, 53.9 s, 14.9 tr. b., 2.78 m/s

  223. 2.běh, Griffin Carboneum: 3/7, 46.15 s, 11.15 tr. b., 3.08 m/s

  224. 2.běh, Griffin Carboneum: 3/6, 51.2 s, 11.2 tr. b., 2.89 m/s

  225. Domažlice - Chodské letní dvojzkoušky, 05. 07. 2012

  226. SA1_1 SA1, Griffin Carboneum: 4/8, 48.51 s, 5.0 tr. b., 2.7 m/s

  227. SA1_2 SA1, Griffin Carboneum: Diskvalifikován

  228. Třebíč - Nejistá sezona, 01. 05. 2012

  229. AGILITY, Griffin Carboneum: 10/24, 69.72 s, 14.72 tr. b., 2.41 m/s

  230. JUMPING, Griffin Carboneum: 17/24, 72.9 s, 24.9 tr. b., 2.15 m/s

  231. SA1, Griffin Carboneum: 4/7, 68.71 s, 6.71 tr. b., 2.4 m/s

  232. Hluboká nad Vltavou - Hlubocké závody - 2. Mistrovství České republiky Australských kelpií s mezinárodní účastí a Šampionát plemene Welsh-corgi, 22. 04. 2012

  233. Agility S, Griffin Carboneum: Diskvalifikován

  234. Jumping S, Griffin Carboneum: 8/22, 58.44 s, 18.44 tr. b., 2.79 m/s

  235. Zkoušky A1 SA1, Griffin Carboneum: 1/7, 57.31 s, 0.0 tr. b., 2.88 m/s

  236. Plzeň Křimice - JARNÍ POHÁR VÁCLAVA, 14. 04. 2012

  237. Agility, Griffin Carboneum: Diskvalifikován

  238. Jumping, Griffin Carboneum: Diskvalifikován

  239. SA1, Griffin Carboneum: 6/8, 68.24 s, 22.24 tr. b., 2.24 m/s

  240. České Budějovice - O budějovickou tlapku - TRÁVA, 31. 03. 2012 - 01. 04. 2012

  241. Jumping 1 S, Griffin Carboneum: 10/23, 60.15 s, 21.15 tr. b., 2.39 m/s

  242. Jumping 2 S, Griffin Carboneum: 14/20, 65.71 s, 22.71 tr. b., 2.3 m/s

  243. SA1 SA1, Griffin Carboneum: 2/9, 54.0 s, 8.0 tr. b., 2.61 m/s

  244. Svojetice - 19. halové Dvojzkoušky, 19. 11. 2011

  245. 19. dvojzkousky, Svojetice, beh 1, Griffin Carboneum: 5/16, 42.41 s, 10.41 tr. b., 3.23 m/s

  246. 19. dvojzkousky, Svojetice, beh 2, Griffin Carboneum: 2/16, 46.87 s, 0.87 tr. b., 3.11 m/s

  247. Praha - Kyje - Podzimní Hloubětínské dvojzkoušky, 28. 10. 2011

  248. Zkouška A1 II SA1, Griffin Carboneum: 13/24, 44.54 s, 7.54 tr. b., 2.83 m/s

  249. Zkouška A1 I SA1, Griffin Carboneum: 15/24, 46.29 s, 7.29 tr. b., 2.87 m/s

  250. České Budějovice - Říjnové čtyřzkoušky, 22. 10. 2011 - 23. 10. 2011

  251. SO-SA1-1 SA1, Griffin Carboneum: 2/8, 44.94 s, 13.94 tr. b., 2.98 m/s

  252. SO-SA1-2 SA1, Griffin Carboneum: Diskvalifikován