Cz En

Jumping Parkur B

  1. Datum: 05. 07. 2014
  2. Závod: Rožnov pod Radhoštěm - MORAVIAOPEN 2014
  3. Rozhodčí: Kirillov, Michail (RU)
  4. Typ: J
  5. Standardní čas: 42.0 s
  6. Maximální čas: 63.0 s
  7. Délka: 172.0 m
  8. Velikost: S
  9. Počet překážek: 22
  10. Postupová rychlost: 4.1 m/s

Výsledky

# Průkaz Psovod Pes Chb Odm TB za čas TB Čas m/s
1 006111 Zuzana Svobodová A3Ch Alchymie Bar-Bar Beskydy 0 0 0.0 0.0 34.52 4.98 V V
2 Hans Fried Chili von der Haunimühle 0 0 0.0 0.0 35.63 4.83 V V
3 047810 Martina Zelinková Barsha Kham-Mi 0 0 0.0 0.0 35.85 4.8 V V
4 Ruta Garda Marvithall Ready to run 0 0 0.0 0.0 39.28 4.38 V V
5 044611 Filip Ilkanič Bronson Black Bohemia Willow 0 0 0.0 0.0 39.48 4.36 V V
6 Martina Gajdošová Laky 0 0 0.76 0.76 42.76 4.02 V V
7 Vlad Stefanut Heisse Liebe Schokolade 1 0 0.0 5.0 35.67 4.82 V V
8 071609 Lucie Vytrhlíková Maja 0 1 2.91 7.91 44.91 3.83 VD VD
9 Pavel Krátky GCh. Fox Meadow´s Beetlejuice 0 1 5.53 10.53 47.53 3.62 VD VD
10 Dominika Vlčková ELF Dejvické kvítko 1 1 2.29 12.29 44.29 3.88 VD VD
11 Andrea Vlčková Godric Nebelvír ze Stříbrné planety 0 1 11.11 16.11 53.11 3.24 D D
12 Claudia Hofmeister Midnight rose of summer garden 1 1 6.74 16.74 48.74 3.53 D D
13 000113 Martina Dostálová A3Ch Gimli z Lorienu Moravia 1 2 2.96 17.96 44.96 3.83 D D
DIS 006707 Daniela Děržáková Accord Sol Oriens DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS Maarja Haljasmae Flyland Running Squirrel DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS Beata Luchowska Jora ze Zguby Elfów DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 067013 Eva-Žofie Hlinková Lolly Korym Bohemia DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 014307 Dana Humpolcová Babsi DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 068811 Adéla Havlíková A3Ch Baylies Ike Mark DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 007811 Marta Němcová A3Ch Everett Black King Půlnoční svit DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 014812 Daniela Děržáková Just Jewel Perla z Polabí DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 020611 Lenka Sack A3Ch Sirka DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS Katharina Dudas Brave Heart Swiftwit DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 051711 Lucie Sovová Frodo z Lórienu Moravia DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS Anna Schoenenberger Agil do vento do mar DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 013309 Jana Trojková Alasti Kham-Mi DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS Dana Čunderliková Ginnie DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS Nora Perge Rolling Hamster Elli DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS Ivana Ptáčková Messi DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 035412 Dana Humpolcová A3Ch Etera Dai Muratori DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS Zoltán Vágó Midnight Jazz z Dáblovy Studánky DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS Katarína Knapová HIP HOP DANCER Nueva Sorpresa DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 060811 Eva Jandorová Umberta Sol Edo DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS Ana Geohelli Ita DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 044012 Dominik Machotka A3Ch Cheery Cinderella's Ranch DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS Brigita Jernejčič Gaycolan´s Cray for you DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 014412 Dagmar Mlýnková Apunta Malcriado de la Casa DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 028413 Dita Korcová Extra Pepe Elita Triumphans DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO