Cz En

Jumping (Parkur B)

  1. Datum: 06. 07. 2014
  2. Závod: Rožnov pod Radhoštěm - MORAVIAOPEN 2014
  3. Rozhodčí: Hüppe, Bernhard (AT)
  4. Typ: J
  5. Standardní čas: 38.0 s
  6. Maximální čas: 60.0 s
  7. Délka: 155.0 m
  8. Velikost: M
  9. Počet překážek: 21
  10. Postupová rychlost: 4.08 m/s

Výsledky

# Průkaz Psovod Pes Chb Odm TB za čas TB Čas m/s
1 Silvia Trkman Le 0 0 0.0 0.0 29.17 5.31 V V
2 069709 Martina Magnoli Klimešová A3Ch Csimota Kiki Irhaberki 0 0 0.0 0.0 29.5 5.25 V V
3 Olga Kwiecień EXTREME BRAVEHEART Willa Mora - "Brava" 0 0 0.0 0.0 30.67 5.05 V V
4 030108 Petra Hamšíková A3Ch Ami Dévoué z Březkého průhona 0 0 0.0 0.0 31.65 4.9 V V
5 Eszter Both Kormosvári-Hajtó Rokka 0 0 0.0 0.0 32.68 4.74 V V
6 Nicola Giraudi Arsenio Lupin 0 0 0.0 0.0 33.42 4.64 V V
7 Anna Zukowska Berserker Galus Due FCI 0 0 0.0 0.0 34.01 4.56 V V
8 Anabella Kokalj Jawel Viva Blue du haut Des Monts 0 0 0.0 0.0 34.21 4.53 V V
9 019911 Tereza Krejčí Orchidee Braunkönigin 0 0 0.0 0.0 34.24 4.53 V V
10 019208 Adéla Havlíková A3Ch Kiss The Rain Kelečský poklad 0 0 0.0 0.0 35.68 4.34 V V
11 Judit Vágó The South's Start Black Image 0 0 0.0 0.0 37.33 4.15 V V
12 Silvia Trkman La 0 0 0.36 0.36 38.36 4.04 V V
13 053814 Kateřina Terčová A3Ch Embargo de Nigromanta 0 0 3.48 3.48 41.48 3.74 V V
14 021409 Barbora Kamasová Adélka z Karlovy chalupy 1 0 0.0 5.0 34.07 4.55 V V
15 Tina Šolar Tails of Magic Fang - "Vip" 0 1 0.0 5.0 36.9 4.2 V V
16 076713 Marie Poliánová Nick Farma Štěkot 0 1 1.45 6.45 39.45 3.93 VD VD
17 057408 Barbora Staňková Zen Moravské Srdce 0 1 5.19 10.19 43.19 3.59 VD VD
DIS Daria Porębiak Never Never Land Truly Driven DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS Katarína Kačmáryová Kormosvari-Hajto Tisza Tuske "Tia" DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS Sabrina Kränzl A little Zoe of Austrian Diaomonds DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 009212 Kristýna Hanzlíková A3Ch My Dream from Black Chevers DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS Roman Maruszczak Vigo de la Colline aux Marmottes - "Evo" DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 045810 Kristýna Hanzlíková A3Ch Immortal Beauty z Černobílých DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 028510 Radana Vykydalová A3Ch Kessí DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 002411 Hana Hradská A3Ch Agnes Ineskas DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 066211 Zita Přichystalová Fanny Hepta DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS Edina Furmanova Ebony Delight Starring Moravia DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 008312 Veronika Kučeriková A3Ch Big Biaggi z Bučávky DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 014411 Lenka Prokešová A3Ch Dakota z Tylenu Moravia DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 015512 Eva Maděrová Just Flame Perla z Polabí DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS Aleksandra Grzelak BLACK PRINCESS BRITANI Metheora DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS Janine Kollmann Timo DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 021713 Radana Vykydalová Hessy z Tylenu Moravia DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS Ruta Garda Valerino Ross San MArino DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 063911 Veronika Přichystalová Charley Chip z Heřmanova dvora DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS Anabella Kokalj TOSCANA DE LA FONATINE DES SCHLITTEURS DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS Kristina Lukashejeva Excellent Choice The Power Of Three DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 071013 Daniel Navrátil Xatie Hedvábný sen DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS Monika Setnickà ASTIEN Aramisova farma DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS Lina Nemajunaite Flyland Freedom Flame DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 045310 Eva Knapková A3Ch Merlin DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO