Cz En

Agility (Parkur C)

  1. Datum: 06. 07. 2014
  2. Závod: Rožnov pod Radhoštěm - MORAVIAOPEN 2014
  3. Rozhodčí: Hüppe, Bernhard (AT)
  4. Typ: A
  5. Standardní čas: 48.0 s
  6. Maximální čas: 75.0 s
  7. Délka: 180.0 m
  8. Velikost: S
  9. Počet překážek: 22
  10. Postupová rychlost: 3.75 m/s

Výsledky

# Průkaz Psovod Pes Chb Odm TB za čas TB Čas m/s
1 Nicola Giraudi Twister 0 0 0.0 0.0 38.47 4.68 V V
2 Svetlana Kreslina Flyland Flying Dream 0 0 0.0 0.0 39.0 4.62 V V
3 Nora Perge Rolling Hamster Elli 0 0 0.0 0.0 41.1 4.38 V V
4 020611 Lenka Sack A3Ch Sirka 0 0 0.0 0.0 42.39 4.25 V V
5 Svetlana Kreslina Sommervile Fast Arrow 0 0 0.0 0.0 43.44 4.14 V V
6 007811 Marta Němcová A3Ch Everett Black King Půlnoční svit 0 0 0.0 0.0 44.66 4.03 V V
7 Kristijan Koprivnik Excellent Choice Given to Fly 0 1 0.0 5.0 40.23 4.47 V V
8 068811 Adéla Havlíková A3Ch Baylies Ike Mark 0 1 0.0 5.0 40.75 4.42 V V
9 014307 Dana Humpolcová Babsi 1 0 0.0 5.0 42.69 4.22 V V
10 067013 Eva-Žofie Hlinková Lolly Korym Bohemia 1 0 0.0 5.0 44.91 4.01 V V
11 Ruta Garda Marvithall Ready to run 0 1 0.0 5.0 45.37 3.97 V V
12 Ana Geohelli Ita 1 0 0.0 5.0 45.87 3.92 V V
13 Rita Vincze-Papp Daj-Dom Dog's Team Atos 0 1 0.0 5.0 47.0 3.83 V V
14 Martina Gajdošová Laky 0 1 4.39 9.39 52.39 3.44 VD VD
15 Beata Luchowska Jora ze Zguby Elfów 1 1 0.0 10.0 40.52 4.44 VD VD
16 013309 Jana Trojková Alasti Kham-Mi 1 1 0.0 10.0 42.77 4.21 VD VD
17 Hans Fried Chili von der Haunimühle 1 1 0.0 10.0 43.48 4.14 VD VD
18 Anna Schoenenberger Agil do vento do mar 0 2 0.0 10.0 46.57 3.87 VD VD
19 Pavel Krátky GCh. Fox Meadow´s Beetlejuice 2 0 4.99 14.99 52.99 3.4 VD VD
20 Brigita Jernejčič Gaycolan´s Cray for you 0 2 9.93 19.93 57.93 3.11 D D
21 Katharina Dudas Brave Heart Swiftwit 0 2 17.06 27.06 65.06 2.77 BO BO
DIS 044012 Dominik Machotka A3Ch Cheery Cinderella's Ranch DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 035412 Dana Humpolcová A3Ch Etera Dai Muratori DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 047810 Martina Zelinková Barsha Kham-Mi DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 058510 Lucie Janošcová Hannibal Porubský květ DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS Vlad Stefanut Heisse Liebe Schokolade DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS Dominika Vlčková ELF Dejvické kvítko DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 071609 Lucie Vytrhlíková Maja DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 006111 Zuzana Svobodová A3Ch Alchymie Bar-Bar Beskydy DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 016810 Aneta Slavíková Black Berry Prague Haley DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS Pavel Krátky Lilly DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS Andrea Vlčková Godric Nebelvír ze Stříbrné planety DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 000113 Martina Dostálová A3Ch Gimli z Lorienu Moravia DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS Ivana Ptáčková Messi DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 060811 Eva Jandorová Umberta Sol Edo DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 028413 Dita Korcová Extra Pepe Elita Triumphans DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS Maarja Haljasmae Flyland Running Squirrel DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 051711 Lucie Sovová Frodo z Lórienu Moravia DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 014812 Daniela Děržáková Just Jewel Perla z Polabí DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS Dana Čunderliková Ginnie DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS Claudia Hofmeister Midnight rose of summer garden DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS Katarína Knapová HIP HOP DANCER Nueva Sorpresa DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 006707 Daniela Děržáková Accord Sol Oriens DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS Zoltán Vágó Midnight Jazz z Dáblovy Studánky DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 014412 Dagmar Mlýnková Apunta Malcriado de la Casa DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO