Cz En

Agility (Parkur A)

  1. Datum: 06. 07. 2014
  2. Závod: Rožnov pod Radhoštěm - MORAVIAOPEN 2014
  3. Rozhodčí: Savikko, Seppo (FI)
  4. Typ: A
  5. Standardní čas: 50.0 s
  6. Maximální čas: 80.0 s
  7. Délka: 190.0 m
  8. Velikost: S
  9. Počet překážek: 20
  10. Postupová rychlost: 3.8 m/s

Výsledky

# Průkaz Psovod Pes Chb Odm TB za čas TB Čas m/s
1 Nicola Giraudi Twister 0 0 0.0 0.0 37.77 5.03 V V
2 028413 Dita Korcová Extra Pepe Elita Triumphans 0 0 0.0 0.0 41.72 4.55 V V
3 Ruta Garda Marvithall Ready to run 0 0 0.0 0.0 41.91 4.53 V V
4 Svetlana Kreslina Sommervile Fast Arrow 0 0 0.0 0.0 44.07 4.31 V V
5 Rita Vincze-Papp Daj-Dom Dog's Team Atos 0 0 0.0 0.0 45.02 4.22 V V
6 Martina Gajdošová Laky 0 0 0.0 0.0 48.86 3.89 V V
7 Claudia Hofmeister Midnight rose of summer garden 0 0 4.02 4.02 54.02 3.52 V V
8 Svetlana Kreslina Flyland Flying Dream 1 0 0.0 5.0 39.53 4.81 V V
9 067013 Eva-Žofie Hlinková Lolly Korym Bohemia 0 1 0.0 5.0 44.65 4.26 V V
10 071609 Lucie Vytrhlíková Maja 0 1 0.0 5.0 47.55 4.0 V V
11 Dominika Vlčková ELF Dejvické kvítko 1 0 0.0 5.0 49.1 3.87 V V
12 Ivana Ptáčková Messi 0 1 0.0 5.0 49.13 3.87 V V
13 060811 Eva Jandorová Umberta Sol Edo 0 1 0.0 5.0 49.52 3.84 V V
14 Andrea Vlčková Godric Nebelvír ze Stříbrné planety 0 0 6.73 6.73 56.73 3.35 VD VD
15 044012 Dominik Machotka A3Ch Cheery Cinderella's Ranch 1 0 3.23 8.23 53.23 3.57 VD VD
16 014412 Dagmar Mlýnková Apunta Malcriado de la Casa 0 0 9.64 9.64 59.64 3.19 VD VD
17 006111 Zuzana Svobodová A3Ch Alchymie Bar-Bar Beskydy 1 1 0.0 10.0 43.06 4.41 VD VD
18 051711 Lucie Sovová Frodo z Lórienu Moravia 1 1 0.0 10.0 43.65 4.35 VD VD
19 Pavel Krátky Lilly 1 1 0.0 10.0 47.99 3.96 VD VD
20 Nora Perge Rolling Hamster Elli 0 2 0.0 10.0 48.03 3.96 VD VD
21 Anna Schoenenberger Agil do vento do mar 0 2 0.0 10.0 48.2 3.94 VD VD
22 014307 Dana Humpolcová Babsi 2 1 3.42 18.42 53.42 3.56 D D
DIS 006707 Daniela Děržáková Accord Sol Oriens DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS Katarína Knapová HIP HOP DANCER Nueva Sorpresa DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 007811 Marta Němcová A3Ch Everett Black King Půlnoční svit DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 016810 Aneta Slavíková Black Berry Prague Haley DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS Beata Luchowska Jora ze Zguby Elfów DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS Hans Fried Chili von der Haunimühle DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 014812 Daniela Děržáková Just Jewel Perla z Polabí DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS Katharina Dudas Brave Heart Swiftwit DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS Maarja Haljasmae Flyland Running Squirrel DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 068811 Adéla Havlíková A3Ch Baylies Ike Mark DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS Brigita Jernejčič Gaycolan´s Cray for you DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 020611 Lenka Sack A3Ch Sirka DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS Vlad Stefanut Heisse Liebe Schokolade DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 047810 Martina Zelinková Barsha Kham-Mi DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 000113 Martina Dostálová A3Ch Gimli z Lorienu Moravia DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS Ana Geohelli Ita DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS Kristijan Koprivnik Excellent Choice Given to Fly DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS Dana Čunderliková Ginnie DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 035412 Dana Humpolcová A3Ch Etera Dai Muratori DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 013309 Jana Trojková Alasti Kham-Mi DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 058510 Lucie Janošcová Hannibal Porubský květ DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS Zoltán Vágó Midnight Jazz z Dáblovy Studánky DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO