Cz En

JUMPING-L

  1. Datum: 14. 06. 2014
  2. Závod: Kladno Rozdělov - Jahodový pohár, Kladno
  3. Rozhodčí: Cruchet, Jimmy (CH)
  4. Typ: J
  5. Standardní čas: 60.0 s
  6. Maximální čas: 90.0 s
  7. Délka: 193.0 m
  8. Velikost: L
  9. Počet překážek: 21
  10. Postupová rychlost: 3.22 m/s

Výsledky

# Průkaz Psovod Pes Chb Odm TB za čas TB Čas m/s
1 039713 Jiří Sahaj Mini Devil Black Chevers 0 0 0.0 0.0 35.41 5.45 V V
2 020710 Tomáš Krejčík Action Lord Mount Mckinkey 0 0 0.0 0.0 35.83 5.39 V V
3 042011 Markéta Novotná A3Ch Amazing Dream Devil of Highland 0 0 0.0 0.0 37.07 5.21 V V
4 086909 Lenka Řezníčková A3Ch Ammy Z Teneriffe gold 0 0 0.0 0.0 37.55 5.14 V V
5 043113 Nikola Vitulová A3Ch Little Chip Dajavera 0 0 0.0 0.0 37.74 5.11 V V
6 019811 Irena Luxová Tobias Gary Fitmin 0 0 0.0 0.0 38.19 5.05 V V
7 023307 Markéta Novotná A3Ch Ajajaj z Karlštejnských pastvin 0 0 0.0 0.0 39.0 4.95 V V
8 068812 Eliška Tejkalová Leia 0 0 0.0 0.0 41.45 4.66 V V
9 035309 Hana Rajmanová Grisel Red Fox z Černobílých 0 0 0.0 0.0 42.4 4.55 V V
10 037511 Nikola Vitulová Bruno od Dupíků 0 0 0.0 0.0 44.65 4.32 V V
11 047513 Pavla Vydrová Cira od Motyčínské skály 0 0 0.0 0.0 47.85 4.03 V V
12 084012 Michal Vokrouhlík Blue Rocket z Ohromujícího světa 1 0 0.0 5.0 35.7 5.41 V V
13 055510 Zdeněk Straka A3Ch Bruno Doll Budgerigar 1 0 0.0 5.0 37.35 5.17 V V
14 016211 Miroslav Považan A3Ch James Gulden land 1 0 0.0 5.0 38.19 5.05 V V
15 058112 Petra Voldřichová Billie 0 1 0.0 5.0 40.83 4.73 V V
16 002909 Nikola Vitulová A3Ch Lucky 0 1 0.0 5.0 42.4 4.55 V V
17 081213 Kristýna Machková Deiri Sutá Hamyfa 1 0 0.0 5.0 44.84 4.3 V V
18 055913 Kristýna Matějková Crazy Heart Anarinya 1 0 0.0 5.0 47.1 4.1 V V
19 074109 Anna Jarošová Aisha Z Teneriffe gold 2 0 0.0 10.0 34.32 5.62 VD VD
20 020613 Zdeněk Straka Aneggy Moravia Megannet 1 1 0.0 10.0 38.67 4.99 VD VD
21 005611 Kateřina Klapková Caysie 2 0 0.0 10.0 54.12 3.57 VD VD
22 001109 Jitka Maroušková Czech Novterpod 3 0 0.0 15.0 35.58 5.42 VD VD
23 086509 Iva Rácová Eager Eagle Nice of you to Come Bye 3 0 0.0 15.0 35.95 5.37 VD VD
24 019109 Zdeněk Straka A3Ch Dy-no-mite Silver Breeze 3 0 0.0 15.0 39.15 4.93 VD VD
25 034810 Dana Beitlová A3Ch Angua Valkar 3 0 0.0 15.0 40.24 4.8 VD VD
26 083912 Alena Winterová Dusty 3 0 0.0 15.0 42.18 4.58 VD VD
27 004013 Romana Jirásková Anabela Agiroma 1 2 0.0 15.0 48.47 3.98 VD VD
DIS 005509 Romana Hanousková František Superpes DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 026308 Radomír Hošta Valiant Bohemia Alké DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 007412 Pavlína Zitová Bad Boy from Yvrea horse farm DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 028211 Šárka Kejvalová Ebony Ayky DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 013514 Kateřina Kůrková Jiga Boo Koryfej DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 029411 Ilona Macáková Danja Lovely Face DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 036311 Kristýna Machková Emma DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 006010 Veronika Maryníková Kazoo Mount McKinkey DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 025812 Hana Stuchlíková Fauna z Lebedova Dvora DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 079012 Kateřina Šulcová Double Bubble Near Future DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 029714 Ilona Liebichová Vince Gulden Land DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 013214 Petra Vyplelová Hugg Astra DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS