Cz En

Jumping Open

  1. Datum: 08. 02. 2014
  2. Závod: Ostrava - 1. Ostravský pohár 2014
  3. Rozhodčí: Dostál, Petr (CZ)
  4. Typ: J
  5. Standardní čas: 40.0 s
  6. Maximální čas: 75.0 s
  7. Délka: 167.0 m
  8. Velikost: S
  9. Počet překážek: 22
  10. Postupová rychlost: 4.18 m/s

Výsledky

# Průkaz Psovod Pes Chb Odm TB za čas TB Čas m/s
1 020910 Klára Votrubcová A3Ch Alexandr Královská Manta 0 0 0.0 0.0 31.19 5.35 V V
2 051711 Lucie Sovová Frodo z Lórienu Moravia 0 0 0.0 0.0 31.58 5.29 V V
3 Barbara Członkowska AISZA u Gagi - "Łata" 0 0 0.0 0.0 34.26 4.87 V V
4 058510 Lucie Janošcová Hannibal Porubský květ 0 0 0.0 0.0 34.92 4.78 V V
5 Margaréta Hanzlová Paula Little rascal Věropa - "Paula" 0 0 0.0 0.0 34.95 4.78 V V
6 024411 Bohumil Skupina Tessy 0 0 0.34 0.34 40.34 4.14 V V
7 075311 Tereza Zemanová Casandra Bohemia Animo 1 0 0.0 5.0 32.55 5.13 V V
8 011812 Radka Mokrišová A3Ch Alvin Gold Radan Bohemia 0 1 0.0 5.0 35.95 4.65 V V
9 060811 Eva Jandorová Umberta Sol Edo 1 0 0.0 5.0 37.18 4.49 V V
10 000113 Martina Dostálová A3Ch Gimli z Lorienu Moravia 0 1 0.0 5.0 38.74 4.31 V V
11 087212 Miroslav Macíček Calon Lan Lucky Veles 1 0 4.49 9.49 44.49 3.75 VD VD
12 013309 Jana Trojková Alasti Kham-Mi 0 2 0.0 10.0 38.03 4.39 VD VD
13 Monika Skomiał Ohajo Hulczyńska Zgraja - "Fiji" 0 2 4.62 14.62 44.62 3.74 VD VD
14 012913 Aleš Němec Vincent 1 2 20.26 35.26 60.26 2.77 BO BO
DIS 051313 Tereza Zemanová Freya Cidabro DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 035412 Dana Humpolcová A3Ch Etera Dai Muratori DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 057909 Jana Kochanová A3Ch Jimmi DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 031510 Jana Šedivá A3Ch Yasmin Šedý vévoda DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 044611 Filip Ilkanič Bronson Black Bohemia Willow DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS Aneta Wolska Fervex Mysia Zagłada - "Milo" DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 019411 Jana Šimperská Centík Dejvické kvítko DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 068811 Adéla Havlíková A3Ch Baylies Ike Mark DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 037813 Jaroslav Frančík A3Ch Atis Elita Triumphans DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 014307 Dana Humpolcová Babsi DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 032112 Věra Klíšová Kety z Hanáckých polí DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 047810 Martina Zelinková Barsha Kham-Mi DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 006612 Martina Binarová Darsy Elita Triumphans DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 063513 Eva Haroníková Seth DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 033210 Marie Burešová A3Ch Bass DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS Michał Pieniak Eleila znad Antałowskiego Potoku - "Eli" DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO