Cz En

Agility I

  1. Datum: 12. 10. 2013
  2. Závod: Měchenice - 12. GRANT PRIX BOHEMIA ALKÉ 2013
  3. Rozhodčí: Halász, Ildikó (HU)
  4. Typ: A
  5. Standardní čas: 52.0 s
  6. Maximální čas: 78.0 s
  7. Délka: 165.0 m
  8. Velikost: L
  9. Počet překážek: 22
  10. Postupová rychlost: 3.2 m/s

Výsledky

# Průkaz Psovod Pes Chb Odm TB za čas TB Čas m/s
1 039309 Jan Smoček Jet Rider Rubínové srdce 0 0 0.0 0.0 34.41 4.8
2 035310 Aneta Grygarová A3Ch Daithi Gee Fort Victory 0 0 0.0 0.0 35.59 4.64
3 Labienec Magdalena Mia Elkeeava 0 0 0.0 0.0 36.04 4.58
4 026308 Radomír Hošta Valiant Bohemia Alké 0 0 0.0 0.0 39.57 4.17
5 034810 Dana Beitlová A3Ch Angua Valkar 0 0 0.0 0.0 41.22 4.0
6 026211 Iveta Dobiášová Grumble RM Sting z Černobílých 0 0 0.0 0.0 46.5 3.55
7 023607 Marie Beerová Teddy V. Irish Red 0 0 3.16 3.16 55.16 2.99
8 057708 Aneta Grygarová A3Ch Afrodite Star Bohemia Alké 1 0 0.0 5.0 36.31 4.54
9 027908 Monika Tyrová Astra Eso Moravia 1 0 0.0 5.0 38.57 4.28
10 033005 Romana Košťálová Quargo Bohemia Alké 1 0 0.0 5.0 43.62 3.78
11 070411 Barbora Lerlová Onyx Rubínové srdce 0 1 0.0 5.0 45.56 3.62
12 049710 Barbora Tobolová Sunrise Bohemia Alké 1 0 0.0 5.0 46.06 3.58
13 063812 Ivana Vošahlíková Angie 2 0 0.0 10.0 42.91 3.85
14 080612 Hana Hoštová A3Ch Keane Bohemia Alké 1 1 0.0 10.0 44.2 3.73
15 075012 Jana Grygarová Charlie Happy Bohemia Alké 3 0 0.0 15.0 44.34 3.72
16 Kulpa Anna Atos 1 1 8.69 18.69 60.69 2.72
17 Buš-Jarzebowska Beata Charmdale Victoria of Valentine 2 1 10.72 25.72 62.72 2.63
DIS 027712 Jana Dušková Baby Pepina Graceful Avalanche DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 038811 Nikola Gálová Europa Cantilena Mokrý Bandita DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 051613 Rostislav Novotný Brian Valkar DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 083412 Lucie Davidová Belle Neffie z Lhotecké linie DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS Heizerová Anna Antef z ríše Wa DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS Wiemann Beata Cindy Czech Imp DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS Heizer Tomi Ahmose z říše WA DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS Vetráková Zuzule Antoinette Bambabibi DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS Ziolkowska Magdalena Hetton Grant Bohemia Alké DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 001211 Jitka Krejcárková Kamea Vitris Bohemia DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 028812 Petr Pacák Hipper Grant Bohemia Alké DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 031512 Anna Duhárová Chase Happy Bohemia Alké DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS Žukowska Anna Hexi Grant Bohemia Alké DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 085009 Jakub Dobiáš Indiana Jones Aibara DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 024813 Marcela Čápková Antrax Sabathore DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 002713 Aneta Grygarová A3Ch Hestii Grant Bohemia Alké DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS Ziolkowska Magdalena Mawlch Turk DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS Vetráková Zuzana Hira Grant Bohemia Alké DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 055208 Jana Dušková A3Ch Crazy Charlie Mintaka DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 061208 Monika Tyrová Art Eso Moravia DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS