Cz En

JUMPING S

  1. Datum: 22. 09. 2013
  2. Závod: Opava - KATMAJÁCKÉ DERBY PRO MA a SA
  3. Rozhodčí: Glöcknerová, Alice (CZ)
  4. Typ: J
  5. Standardní čas: 39.0 s
  6. Maximální čas: 65.0 s
  7. Délka: 157.0 m
  8. Velikost: S
  9. Počet překážek: 21
  10. Postupová rychlost: 4.03 m/s

Výsledky

# Průkaz Psovod Pes Chb Odm TB za čas TB Čas m/s
1 056010 Denisa Lajmarová A3Ch Inkognito Smile Paleur 0 0 0.0 0.0 30.68 5.12
2 006612 Martina Binarová Darsy Elita Triumphans 0 0 0.0 0.0 30.87 5.09
3 Zuzana Pěčková Sheila Adia Avi 0 0 0.0 0.0 36.69 4.28
4 029205 Martina Konečná A3Ch Amazing Cherub the Little Bodyguard 1 0 0.0 5.0 33.19 4.73
5 007811 Marta Němcová A3Ch Everett Black King Půlnoční svit 0 1 0.0 5.0 35.0 4.49
6 051313 Tereza Zemanová Freya Cidabro 1 0 0.0 5.0 36.56 4.29
7 012913 Aleš Němec Vincent 0 1 0.0 5.0 36.75 4.27
8 091609 Martina Konečná A3Ch Bugaboo the Little Bodyguard 0 1 0.0 5.0 38.69 4.06
9 005512 Marcela Steinerová Andy 1 0 1.04 6.04 40.04 3.92
10 008208 Denisa Lajmarová Akim 0 0 7.84 7.84 46.84 3.35
11 033212 Petra Riedlová Eliška 1 1 0.0 10.0 38.5 4.08
12 047713 Gabriela Martínková Guliver of Mine Little Soulmate 2 0 2.32 12.32 41.32 3.8
DIS 054713 Daniela Rychlíková Amaia Daisy Indigrace DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 087212 Miroslav Macíček Calon Lan Lucky Veles DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS Viktória Pěčková Doremi Sol Oriens DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 027913 Hana Sochová Pussy DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 075311 Tereza Zemanová Casandra Bohemia Animo DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 004312 Ludmila Bartošíková A3Ch Diesel Viking Tantum Auri DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 000113 Martina Dostálová A3Ch Gimli z Lorienu Moravia DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 024909 Aneta Krebsová Lexík DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS Tomáš Neuhort Daphne DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 013510 Petra Riedlová Daisy DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 021210 Sabina Svozílková Sany Ze Svrženských luhů DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 033210 Marie Burešová A3Ch Bass DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 011811 Marie Burešová Ebonny Carpentalis Moravian DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 037813 Jaroslav Frančík A3Ch Atis Elita Triumphans DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 013009 Lenka Hajduková Magic Touch Gavany's Bohemia DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 010408 Lucie Orbanová Barnie DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 031510 Jana Šedivá A3Ch Yasmin Šedý vévoda DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 047810 Martina Zelinková Barsha Kham-Mi DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS