Cz En

Tachyon Trophy A1 - Jumping

  1. Datum: 07. 06. 2013
  2. Závod: Strážnice - MR Klubu Border Collií 2013
  3. Rozhodčí: Diviš, Antonín (CZ)
  4. Typ: Spec
  5. Standardní čas: 35.0 s
  6. Maximální čas: 53.0 s
  7. Délka: 142.0 m
  8. Velikost: L
  9. Počet překážek: 20
  10. Postupová rychlost: 4.06 m/s

Výsledky

# Průkaz Psovod Pes Chb Odm TB za čas TB Čas m/s
1 005012 Dagmar Žáková Femme Fatale Dajavera 0 0 0.0 0.0 30.87 4.6
2 Żukowska Anna Chila / Hexi Grant Bohemia Alke Bohemia Alke 1 0 0.0 5.0 30.32 4.68
3 Popovicova Karin Agilka / Fatima Darley Arabian 1 0 0.0 5.0 32.78 4.33
4 056012 Jitka Slánská Daisy Czech Imp 0 1 0.0 5.0 34.04 4.17
5 017811 Tereza Lisková Roxette Foxy Fox 0 1 0.37 5.37 35.37 4.01
6 051912 Marie Řežábková Action Jane´s dogs 1 1 0.0 10.0 30.94 4.59
7 016411 Karolína Pincová Brendy Ganden Monge 1 0 5.67 10.67 40.67 3.49
8 021410 Michal Stránský Atrei Ivelbero´s Darling 0 2 3.19 13.19 38.19 3.72
9 043712 Kateřina Puflerová Adelin Bánov Bells 1 1 3.45 13.45 38.45 3.69
10 027712 Jana Dušková Baby Pepina Graceful Avalanche 2 1 0.0 15.0 31.53 4.5
11 070212 Michaela Nováková AC-DC Fast and Foolish 3 1 0.0 20.0 30.1 4.72
12 060909 Martina Bartoková Noemi Foxy Fox 3 1 0.0 20.0 33.23 4.27
13 090412 Nikol Mrázová Ace Sam Fast and Foolish 2 1 5.26 20.26 40.26 3.53
14 034412 Eliška Vejrostová Ashenn Lee Z Chotyně 2 2 0.61 20.61 35.61 3.99
DIS 002711 Jitka Sovová Archibald Od Appaloosek DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 075511 Michaela Peterková D'Blue Dream Silver Breeze DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 071811 Iveta Svatá Amigo Definitive Choice DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 015012 Klára Jůdová Buddy Gold Premio DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 084412 Jan Černý Batumi The Guardians of Albion DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 051512 Hana Petrlová Farra Slezský Hrádek DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 055012 Blanka Škvorová A-Babeta Libušský Brouček DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 078311 Petra Kopecká Diamond Inessa Near Future DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS Lukac Roman Didi / Brenna Ferencik DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 024812 Miroslav Válek Adina z Ginina Mirošovského Podbrdí DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 014212 Martina Potocká Akord Akim Czech Black DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 075611 Michaela Peterková Audry Blueberry Od Čeníčka DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 034910 Iveta Svatá Bailes Dajavera DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 070012 Alena Trýznová Alabaster Head Definitive Choice DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 081011 Jana Grešová Hummer Mintaka DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 084412 Jan Černý Batumi The Guardians of Albion DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 082711 Ivana Ondrušová Cardif Bashmar DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 043410 Barbora Vaníčková Princess Blue Joey Fitmin DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 019811 Irena Luxová Tobias Gary Fitmin DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 056912 Jakub Diviš Gaelica Mintaka DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 029113 Kristýna Staňková Awar od Vltavských pramenů DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 081012 Julie Vacková Highlander Alkyra DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 084012 Michal Vokrouhlík Blue Rocket z Ohromujícího světa DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 031810 Martin Ševčík Admit Beauty Near Future DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 087812 Veronika Hružíková Beizzi Lex Rainy Love DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 060812 Kamila Pilnáčková Della Czech Imp DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 062412 Barbora Štouračová Anecdote Czech Fan DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 070112 Alena Trýznová A Little Definitive Choice DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 013611 Lucie Vavrečková Algida Ice Rainy Love DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 090512 Jana Jourová Buddy z Ohromujícího světa DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 005113 Barbora Smolková Amálka Sky Trip DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 084912 Jana Tománková Dag Small Speedy Dream DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 041912 Tereza Weichslová All For One Bohemia Patrix DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 017513 Vendula Jarošová Amaya Hamyfa DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 038712 Iveta Matzenauerová Gim Kelliegardens DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 046811 Tereza Frumarová Aderyn Z Nefritu DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 033711 Kateřina Provazníková A - Bára Libušský brouček DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 008011 Hana Sklenaříková C'Rosso Near Future DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 079612 Barbora Valentinová Belize Bolkovský dvůr DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 076212 Markéta Porubová Dorra Best Berry od Knínické studánky DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 066412 Markéta Jahodová Baby Pepper z Ohromujícího světa DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 020512 Adam Sanetrník Cool Flame Wonderfull Dream DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 020513 Nikola Turečková Bessy z Vysokého Újezda DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 015312 Martina Komínová Great Spirit Hardy Horde DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS