Cz En

Jumping III.

  1. Datum: 23. 06. 2013
  2. Závod: Žamberk - Žamberecké letní agility závody - 3. kvalifikačky
  3. Rozhodčí: Podmolová, Jaroslava (CZ)
  4. Typ: J
  5. Standardní čas: 40.0 s
  6. Maximální čas: 70.0 s
  7. Délka: 144.0 m
  8. Velikost: S
  9. Počet překážek: 19
  10. Postupová rychlost: 3.6 m/s

Výsledky

# Průkaz Psovod Pes Chb Odm TB za čas TB Čas m/s
1 042211 Eva Lačňáková A3Ch ICQ of the Five Colors 0 0 0.0 0.0 28.17 5.11 V V
2 067612 Pavla Šolcová Zina Black z Vesničky u hranic 0 0 0.0 0.0 28.45 5.06 V V
3 068811 Adéla Havlíková A3Ch Baylies Ike Mark 0 0 0.0 0.0 29.19 4.93 V V
4 006111 Zuzana Svobodová A3Ch Alchymie Bar-Bar Beskydy 0 0 0.0 0.0 29.3 4.91 V V
5 039107 Jana Zemková A3Ch Cedrik z Dřevěné chaloupky 0 0 0.0 0.0 29.4 4.9 V V
6 029205 Martina Konečná A3Ch Amazing Cherub the Little Bodyguard 0 0 0.0 0.0 29.64 4.86 V V
7 067609 Jitka Krejcárková Ax-agility Bohemia Alké 0 0 0.0 0.0 29.79 4.83 V V
8 011812 Radka Mokrišová A3Ch Alvin Gold Radan Bohemia 0 0 0.0 0.0 30.49 4.72 V V
9 076912 Stanislav Čechlovský Chic Choc 0 0 0.0 0.0 30.52 4.72 V V
9 020910 Klára Votrubcová A3Ch Alexandr Královská Manta 0 0 0.0 0.0 30.52 4.72 V V
10 001111 Lenka Holubová A3Ch Rick Brilliant Bohemia 0 0 0.0 0.0 31.35 4.59 V V
11 077509 Markéta Jahodová Black Jack the Moravian Avalanche 0 0 0.0 0.0 31.37 4.59 V V
11 004305 Renata Mandová A3Ch Alpinka Mondeo 0 0 0.0 0.0 31.37 4.59 V V
12 033506 Lucie Dušková A3Ch Lili z Vesničky u hranic 0 0 0.0 0.0 31.45 4.58 V V
13 018807 Petra Haspeklová A3Ch Andulka Wapini von Folge 0 0 0.0 0.0 32.2 4.47 V V
14 078409 Michal Horáček A3Ch Sáry ze Šternberské strže 0 0 0.0 0.0 34.38 4.19 V V
15 056908 Lenka Blachová Meluzína 0 0 0.0 0.0 36.06 3.99 V V
16 056010 Denisa Lajmarová A3Ch Inkognito Smile Paleur 1 0 0.0 5.0 29.22 4.93 V V
17 020611 Lenka Sack A3Ch Sirka 1 0 0.0 5.0 29.61 4.86 V V
18 075609 Sylva Jadrná Máša 1 0 0.0 5.0 31.15 4.62 V V
19 001609 František Dušek A3Ch Holly Malý Klaun 0 1 0.0 5.0 34.97 4.12 V V
20 054011 Radka Valentová Gadgetka Manepo Ideál 0 1 0.0 5.0 35.06 4.11 V V
21 003807 Eliška Kaletová A3Ch Laritta Janivan 0 1 0.0 5.0 35.43 4.06 V V
22 027007 Margit Horáčková Orin ze Šternberské strže 0 1 4.52 9.52 44.52 3.23 VD VD
23 033210 Marie Burešová A3Ch Bass 2 0 0.0 10.0 30.0 4.8 VD VD
24 013309 Jana Trojková Alasti Kham-Mi 1 1 0.0 10.0 32.17 4.48 VD VD
25 078111 Ondřej Kubíček A3Ch Hell Boy Manepo Ideál 0 2 0.0 10.0 37.53 3.84 VD VD
26 073712 Eva Koníčková Fairytale Barabel 0 2 1.72 11.72 41.72 3.45 VD VD
DIS 071609 Lucie Vytrhlíková Maja DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 047111 Alena Divišová A3Ch Atiyah Setta Ghipinaldo DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 013009 Lenka Hajduková Magic Touch Gavany's Bohemia DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 048212 Barbora Kozlová A3Ch Eddie DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 013806 Alena Lustyková A3Ch Aramis DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 020906 Veronika Nehybová Fantom Černý faun DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 032910 Lenka Cíglerová A3Ch Cira Kutcher chan DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 001709 Lucie Dušková Klea Ze Souhvězdí Orionu DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 047408 Lucie Štefánková Otylka DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 068912 Denisa Kopecká A3Ch Babů Long Princess de H4P DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 081209 Lucie Šebková A3Ch Adélka ULI z Říčan DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 085012 Veronika Vějačková A3Ch Amy DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO