Cz En

Agility- So

  1. Datum: 18. 05. 2013
  2. Závod: Litoměřice - Porta Bohemica Cup IV.
  3. Rozhodčí: Spolek, Zdeněk (CZ)
  4. Typ: A
  5. Standardní čas: 50.0 s
  6. Maximální čas: 80.0 s
  7. Délka: 175.0 m
  8. Velikost: S
  9. Počet překážek: 22
  10. Postupová rychlost: 3.5 m/s

Výsledky

# Průkaz Psovod Pes Chb Odm TB za čas TB Čas m/s
1 081311 Eva Roušalová A3Ch Viky 0 0 0.0 0.0 42.61 4.11 V V
2 058708 Zuzana Vayhel Charlie 0 0 0.0 0.0 45.17 3.87 V V
3 022210 Michaela Glossová A3Ch Asset Mojo Runique 0 0 0.0 0.0 46.88 3.73 V V
4 092612 Jana Mikulová A3Ch Colombina Moravské srdce 0 0 0.11 0.11 50.11 3.49 V V
5 004412 Karolína Cibuzarová Eshly 0 0 0.62 0.62 50.62 3.46 V V
6 001912 Radomila Schmiedová Barney 1 0 0.0 5.0 43.57 4.02 V V
7 057210 Martina Hodková Allien Escapade Maulebi Star 1 0 0.0 5.0 44.44 3.94 V V
8 016607 Romana Novosádová A3Ch Buffy Gold Lenfir 1 0 0.0 5.0 45.05 3.88 V V
9 032607 Jiřina Dusilová Arny z Vrabince 0 1 0.0 5.0 48.86 3.58 V V
10 014311 Michaela Lencová Marley Rusavská Koliba 1 0 0.0 5.0 49.86 3.51 V V
11 043507 Barbora Banýrová A3Ch Aimy Eglantina od Ptačí skály 0 1 0.73 5.73 50.73 3.45 V V
12 042112 Helena Pomykaczová Molly 1 0 1.67 6.67 51.67 3.39 VD VD
13 013208 Jana Pospíšilová Chloe Čajový lístek 1 0 3.98 8.98 53.98 3.24 VD VD
14 013213 Adéla Mikulová Ari z Chlumína 0 0 12.56 12.56 62.56 2.8 VD VD
15 037311 Martina Hodková Dorothea Raciborski Puch 1 2 6.04 21.04 56.04 3.12 D D
16 080212 Tereza Lukavská Figaro Z Krchlebského dvora 3 0 22.67 37.67 72.67 2.41 BO BO
17 083709 Zuzana Křivánková Iriska 0 2 29.11 39.11 79.11 2.21 BO BO
DIS 004512 Monika Krajčíková Miky DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 002112 Iva Nováková Amy DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 004712 Jana Mikulová Brinie Moravské srdce DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 027410 Romana Novosádová Beauty Victoria Harisson DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 070311 Lucie Paulová Boira z Paleolitu DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 008611 Kateřina Kůrková Carioca Zlatý Krystal DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 036709 Kateřina Ludvíková Limi Eldia Slapská alej DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 004011 Stela Šimpachová A3Ch Trixie DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 013308 Lucie Bulíková Punťa DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 084311 Arnošt Vojíř A3Ch Annie ze Šanovského parku DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 084211 Dana Vojířová Fatty Hop Trop DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 002208 Olga Edrová Chic Deryl Blue Van - Bery DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 022310 Michaela Glossová Aimee Gee Runique DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS