Cz En

013213

  1. Potvrzen: Ano

Psovod

  1. Adéla Mikulová, Agility 4all Ústí

Pes

  1. Ari z Chlumína, Beagle

Výsledky

  1. Mikulášovice - BOREC SEVERU 2016, 14. 05. 2016 - 15. 05. 2016

  2. Agility - Ne: 1/1, 45.94 s, 0.0 tr. b., 3.11 m/s

  3. Agility - So: Diskvalifikován

  4. Jumping - Ne: 1/1, 34.5 s, 0.0 tr. b., 3.59 m/s

  5. Jumping - So: 1/1, 36.03 s, 0.0 tr. b., 3.52 m/s

  6. Dolní Přím - IV. Arion cup + 4.roč. MR beauceronů + MR bíglů, 28. 11. 2015

  7. Agility: Diskvalifikován

  8. Jumping: Diskvalifikován

  9. Terezín - Terezínský zimní pohár - 2. ročník, 18. 10. 2015

  10. 1. ZK SA2: Diskvalifikován

  11. 2. ZK SA2: Diskvalifikován

  12. Mikulášovice - BOREC SEVERU 2015, 16. 05. 2015 - 17. 05. 2015

  13. Agility Ne: Diskvalifikován

  14. Agility So: Diskvalifikován

  15. Jumping Ne: 8/19, 51.54 s, 13.54 tr. b., 2.95 m/s

  16. Jumping So: Diskvalifikován

  17. Zka Ne: 3/8, 56.5 s, 16.5 tr. b., 2.71 m/s

  18. Zka So: Diskvalifikován

  19. Děčín - DogFriends FITMIN kvalifikačky 2015 - 1. QZ dospělých, 25. 04. 2015 - 26. 04. 2015

  20. Agility 1: Diskvalifikován

  21. Agility 2: 46/96, 61.38 s, 25.38 tr. b., 2.62 m/s

  22. Jumping 1: Diskvalifikován

  23. Jumping 2: Diskvalifikován

  24. Chabařovice - Chlumecký lvíček + Mistrovství republiky čínských chocholatých psů a peruánských naháčů, 11. 04. 2015

  25. Agility: 19/29, 59.57 s, 31.57 tr. b., 2.38 m/s

  26. Jumping: 17/30, 40.89 s, 7.89 tr. b., 3.25 m/s

  27. Zka: 4/10, 37.29 s, 5.0 tr. b., 3.33 m/s

  28. Terezín - Terezínský zimní pohár 1 - 1. ročník, 19. 10. 2014

  29. SA1 - 1. zk SA1: Diskvalifikován

  30. SA1 - 2. zk SA1: Diskvalifikován

  31. Chrastava - TOP INDOOR CUP 2013, 16. 11. 2013

  32. Agility finále: Diskvalifikován

  33. Agility Open: Diskvalifikován

  34. Jumping Open: Diskvalifikován

  35. Zkoušky: 1/4, 49.95 s, 0.95 tr. b., 2.92 m/s

  36. Ratenice - Mistrovství republiky bíglů v agility 2013, 09. 11. 2013 - 10. 11. 2013

  37. Ne-Agility S: Diskvalifikován

  38. Ne-Jumping S: Diskvalifikován

  39. So-Agility S: Diskvalifikován

  40. Ratenice - Strakaté dvojzkoušky, 09. 11. 2013

  41. 1.zkouška SA1: Diskvalifikován

  42. 2.zkouška SA1: Diskvalifikován

  43. Praha - Horní Počernice - 28. Dvojzkoušky, 12. 10. 2013

  44. 28. dvojzkousky, Horni Pocernice, beh 1: 7/16, 36.18 s, 5.0 tr. b., 3.34 m/s

  45. 28. dvojzkousky, Horni Pocernice, beh 2: 14/16, 55.3 s, 21.3 tr. b., 2.39 m/s

  46. Jablonec n. N. - Lukášov - ČMKU Junior Open 2013, 15. 06. 2013 - 16. 06. 2013

  47. Agility Junior S: Diskvalifikován

  48. Jumping Junior S: Diskvalifikován

  49. Mikulášovice - BOREC SEVERU 2013, 01. 06. 2013 - 02. 06. 2013

  50. Agility- Ne: Diskvalifikován

  51. Agility- So: Diskvalifikován

  52. Jumping - Ne: Diskvalifikován

  53. Jumping - So: Diskvalifikován

  54. Zka1: 3/4, 54.2 s, 0.0 tr. b., 2.77 m/s

  55. Zka2: 2/3, 63.85 s, 23.85 tr. b., 2.04 m/s

  56. Litoměřice - Porta Bohemica Cup IV., 18. 05. 2013 - 19. 05. 2013

  57. Agility- So: 14/30, 62.56 s, 12.56 tr. b., 2.8 m/s

  58. Jumping - Ne: 19/34, 62.02 s, 25.02 tr. b., 2.69 m/s

  59. Jumping - So: 18/29, 55.42 s, 25.42 tr. b., 2.53 m/s

  60. Zka1: Diskvalifikován

  61. Zka2: Diskvalifikován

  62. ČESKÁ LÍPA - DUBICE - 9. ČESKOLIPSKÉ PACIČKOVÁNÍ, 04. 05. 2013

  63. Agility S: 8/19, 58.09 s, 15.09 tr. b., 2.82 m/s

  64. Jumping S: Diskvalifikován

  65. Zkouška SA1: 1/4, 35.0 s, 0.0 tr. b., 3.54 m/s

  66. Oldřichov - Chlumecký lvíček, 13. 04. 2013

  67. Agility: 20/27, 79.63 s, 43.63 tr. b., 1.98 m/s

  68. Jumping: Diskvalifikován

  69. ZkA: Diskvalifikován