Cz En

Agility

  1. Datum: 01. 05. 2013
  2. Závod: Jičín - Prvomájové závody
  3. Rozhodčí: Spolek, Zdeněk (CZ)
  4. Typ: A
  5. Standardní čas: 50.0 s
  6. Maximální čas: 88.0 s
  7. Délka: 190.0 m
  8. Velikost: L
  9. Počet překážek: 22
  10. Postupová rychlost: 3.8 m/s

Výsledky

# Průkaz Psovod Pes Chb Odm TB za čas TB Čas m/s
1 052010 Kateřina Slánská All-fired Od Čeníčka 0 0 0.0 0.0 41.62 4.57 V V
2 Robert Schmidt Püppi 0 0 0.0 0.0 41.8 4.55 V V
3 019611 Veronika Knill-Fejglová Azira le Coeur Pur 0 0 0.0 0.0 42.48 4.47 V V
4 021710 Kamila Pilnáčková Jenny 0 0 0.0 0.0 44.74 4.25 V V
5 003810 Jana Jamborová Credo Bestmudi 1 0 0.0 5.0 40.31 4.71 V V
6 004809 Žaneta Klikarová Windy 1 0 0.0 5.0 42.05 4.52 V V
7 007911 Jitka Slánská A3Ch Bethy Czech Imp 0 1 0.0 5.0 43.23 4.4 V V
8 024610 Milena Vrbová Essie Davis Beami Šahrak 1 0 0.0 5.0 43.61 4.36 V V
9 001005 Eva Vrkočová Armina Bílý Bohém 1 0 0.0 5.0 49.49 3.84 V V
10 032310 Lenka Matušková Divoška Chlupatý hopan 0 2 11.61 21.61 61.61 3.08 D D
11 035311 Pavla Bártová Cody z Josefovské pevnosti 2 2 6.87 26.87 56.87 3.34 BO BO
12 004909 Věra Kašparová Argo Z Majklovy Zahrady 2 2 15.11 35.11 65.11 2.92 BO BO
13 011011 Gabriela Paulusová Charlotte - Mendy Krásná louka 1 1 30.8 40.8 80.8 2.35 BO BO
DIS 079611 Irena Kochová A3Ch Boomerang Od Betlémské Pastviny DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 003313 Iva Říhová A3Ch Albert ze Strakatého dvorku DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 018912 Martina Černá Hollywood Black Asocjacja DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 000013 Irena Kochová A3Ch Tep Brisk Ballarat DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 081712 Andrea Kopecká Wessi DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 084512 Petra Haspeklová Coca Cola Devil of Highland DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 087912 Kristýna Lérová Akira od Libota DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 001511 Klára Erlebachová Ťapin DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 013512 Dagmar Lukavská Delta DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 003813 Hana Kašpárková Ador The Guardians of Albion DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 014609 Lenka Matušková Cácorka Chlupatý hopan DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 015912 Kateřina Veinlichová Beauty Angie ze Štokova DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 060812 Kamila Pilnáčková Della Czech Imp DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS Carola John Ayleen von Hauschteckslust DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 047312 Kateřina Rážová Dare to Dream Great Lady DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 014013 Nikola Hosmanová Zack z Dašického zátiší DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 027113 Petra Seibertová Aranka Lipový Květ DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 071811 Iveta Svatá Amigo Definitive Choice DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 012508 Jitka Slánská Archie Czech Imp DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 033909 Tereza Tužilová Wiki DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 083012 Nikola Burianová Daisy Czech Imp DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 037305 Eva Neumannová Bobeš DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 007009 Renata Šikolová Adam Sub Tilia DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 048912 Eva Neumannová Grey Shepherd Alkyra DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 056810 Zuzana Tvrzníková Balda ze Staroměstských vrchů DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 025607 Martina Miková Brita DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 045609 Jenifer Veselá A3Ch Fanny Lusika DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 005009 Martina Miková Haidy DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 053408 Eva Vrkočová Aneta Orlický Poklad DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 013610 Zdeněk Morávek Caron z Temného hvozdu DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS