Cz En

Agility L

  1. Datum: 20. 02. 2010
  2. Závod: Horka nad Moravou - O pohár Lovecké chaty
  3. Typ: A
  4. Standardní čas: 50.0 s
  5. Maximální čas: 100.0 s
  6. Délka: 162.0 m
  7. Velikost: L
  8. Počet překážek: 20
  9. Postupová rychlost: 3.24 m/s

Výsledky

# Průkaz Psovod Pes Chb Odm TB za čas TB Čas m/s
1 016006 Pavla Vorlová Baldrick Nick Briesberi 0 0 0.0 0.0 44.74 3.62
2 019604 Zdeněk Lukovics A3Ch Buffy 0 0 0.0 0.0 47.8 3.39
3 000209 Lucie Konečná Bizzy Z Temného Hvozdu 1 0 0.0 5.0 41.22 3.93
4 047407 Nikol Vydrová A3Ch Saxo Littlethorn 1 0 0.0 5.0 41.48 3.91
5 037007 Martina Wasserbauerová Henessie Cage Fitmin 1 0 0.0 5.0 43.97 3.68
6 000505 Pavel Košek A3Ch Day Dream Krásná louka 1 0 0.0 5.0 46.73 3.47
7 061408 Bohuslav Přibyl Magnet Fitmin 2 0 0.0 10.0 40.6 3.99
8 145500 Nikol Vydrová A3Ch Wonder of Kate's Sam von Beutenhof 1 1 0.0 10.0 46.26 3.5
9 108700 Kateřina Macků Aneta Bohemia Jukon 2 0 0.0 10.0 49.64 3.26
10 048508 Zuzana Jašková Connie Mladá Živa 1 0 5.2 10.2 55.2 2.93
11 033604 Jana Štefková Public Remy Hedvábný sen 1 0 9.9 14.9 59.9 2.7
12 000909 Pavel Košek A3Ch Auditor Od Betlémské Pastviny 3 0 0.0 15.0 37.5 4.32
13 024805 Nikol Vydrová Ghost of Pinewood Country 3 0 0.0 15.0 41.34 3.92
14 052508 Irena Kochová Lancelot Fitmin 3 0 0.0 15.0 44.56 3.64
15 089009 Sandra Kutějová Beltane Spirit vom Peter und Lydia 2 2 9.78 29.78 59.78 2.71
16 028108 Soňa Benešová Archibald Bohemian Oak 3 2 5.28 30.28 55.28 2.93
17 035208 Věra Slezáková Once of Dream Moravia Campanella 5 2 12.52 47.52 62.52 2.59
DIS 008807 Darja Caletková A3Ch First Krásná louka DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 169703 Irena Kochová A3Ch Alf Border Town DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 044108 Marie Řežábková A3Ch Boldy Od Zlatonosné Říčky DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 004109 Barbora Štouračová Ola Miveko DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 026609 Kristýna Schreierová A3Ch Beautiful Shiloh Bashmar DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 034609 Petra Kopecká Lady DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 036005 Lukáš Krejčí Drum Okřešická perla DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 039508 Alena Nekvasilová Míša DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 023508 Kateřina Novotná Lambra Katama King DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 047509 Michaela Mlčochová Bína od Vltavských pramenů DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 043206 Bohuslav Přibyl Bára DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 086009 Kristina Půdová CIA od Zlatonosné říčky DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 029509 Pavla Vorlová Kara Nica Z Kovárny DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 004407 Evžen Tikovský Aron von Schikall DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 037705 Petra Ušelová Elegance Sun Black Chevers DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 003406 Eva Knapková Brita DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 066509 Tereza Králová A3Ch Little Jackie Black Chevers DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 000507 Radana Růžičková A3Ch Cassidy Ayky DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 051708 Jana Lejsková Able Roy of Crazy Sun DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 034907 Petra Tomanková Hoky Fitmin DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 045908 Michaela Mlčochová Katrina Fitmin DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 024207 Veronika Otýpková Daria DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 024009 Eva Knapková Albert DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 036807 Martina Binarová Hoppi Fitmin DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 036108 Petra Ušelová Ally From Crazy Sun DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 003506 Jana Lejsková Excellent Chels Black Chevers DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 029607 Martina Vaškebová Cindy Ayky DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 001007 Kateřina Macků Awar od Vltavských pramenů DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 025908 Eva Unzeitlichová Cayleen Dean Briesberi DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 008907 Eva Knapková Megy DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS