Cz En

so - Jumping S

  1. Datum: 20. 10. 2012
  2. Závod: Hlučín - XI. Podzimní Hopsinky
  3. Rozhodčí: Glöcknerová, Alice (CZ)
  4. Typ: J
  5. Standardní čas: 37.0 s
  6. Maximální čas: 74.0 s
  7. Délka: 150.0 m
  8. Velikost: S
  9. Počet překážek: 20
  10. Postupová rychlost: 4.05 m/s

Výsledky

# Průkaz Psovod Pes Chb Odm TB za čas TB Čas m/s
1 091609 Martina Konečná A3Ch Bugaboo the Little Bodyguard 0 0 0.0 0.0 31.87 4.71 V V
2 031510 Jana Šedivá A3Ch Yasmin Šedý vévoda 0 0 0.0 0.0 32.26 4.65 V V
3 034005 Jana Šedivá A3Ch Atis Elita Triumphans 0 0 0.0 0.0 33.52 4.47 V V
4 013009 Lenka Hajduková Magic Touch Gavany's Bohemia 0 0 0.0 0.0 33.77 4.44 V V
5 004409 Soňa Haluzová A3Ch Dara Z Dače 0 0 0.0 0.0 35.47 4.23 V V
6 028408 Michal Najman A3Ch Dudlík Hvězda Prokyon 0 0 0.0 0.32 37.32 4.02 V V
7 028309 Pavlína Guricová A3Ch Amálka Elli Rescator 0 0 3.0 2.98 39.98 3.75 V V
8 006612 Martina Binarová Darsy Elita Triumphans 0 1 1.0 6.27 38.27 3.92 VD VD
9 062609 Sára Steckerová Bixby Danieláš Genus 1 0 4.0 8.65 40.65 3.69 VD VD
10 004312 Ludmila Bartošíková A3Ch Diesel Viking Tantum Auri 2 0 0.0 10.0 34.86 4.3 VD VD
11 019711 Sára Steckerová El dorado Danielas Genus 1 0 8.0 12.98 44.98 3.33 VD VD
12 029712 Kateřina Hižnajová Csardas Via Bohemica 3 0 0.0 15.0 35.67 4.21 VD VD
DIS 033210 Marie Burešová A3Ch Bass DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 010408 Lucie Orbanová Barnie DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 047810 Martina Zelinková Barsha Kham-Mi DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS Neuhort Tomáš Daphne DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 058510 Lucie Janošcová Hannibal Porubský květ DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 004912 Martin Schmidt Safira DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 011811 Marie Burešová Ebonny Carpentalis Moravian DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 011204 Eliška Vernerová Adélka Black Kickey DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 019411 Jana Šimperská Centík Dejvické kvítko DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 032112 Věra Klíšová Kety z Hanáckých polí DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 046311 Andrea Hudečková Nelly DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 007805 Jana Šimperská Cleofáš Porubský květ DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 025912 Pavlína Guricová Elita od Paplové cesty DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 063211 Ludmila Ďurická Andělka DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 043210 Kristýna Dostálová Enzo DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 043909 Romana Závodská Toby DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS