Cz En

so - Agility S

  1. Datum: 20. 10. 2012
  2. Závod: Hlučín - XI. Podzimní Hopsinky
  3. Rozhodčí: Glöcknerová, Alice (CZ)
  4. Typ: A
  5. Standardní čas: 45.0 s
  6. Maximální čas: 81.0 s
  7. Délka: 179.0 m
  8. Velikost: S
  9. Počet překážek: 20
  10. Postupová rychlost: 3.98 m/s

Výsledky

# Průkaz Psovod Pes Chb Odm TB za čas TB Čas m/s
1 031510 Jana Šedivá A3Ch Yasmin Šedý vévoda 0 0 0.0 0.0 39.86 4.49 V V
2 091609 Martina Konečná A3Ch Bugaboo the Little Bodyguard 0 0 0.0 0.0 40.78 4.39 V V
3 033210 Marie Burešová A3Ch Bass 0 0 0.0 0.0 41.03 4.36 V V
4 001906 Jana Trojková Nancy Bohemia Diplomat 0 0 0.0 0.0 42.49 4.21 V V
5 034005 Jana Šedivá A3Ch Atis Elita Triumphans 0 0 0.0 0.39 45.39 3.94 V V
6 011204 Eliška Vernerová Adélka Black Kickey 0 0 1.0 1.43 46.43 3.86 V V
7 019411 Jana Šimperská Centík Dejvické kvítko 0 1 0.0 5.02 45.02 3.98 V V
8 010408 Lucie Orbanová Barnie 1 0 1.0 6.24 46.24 3.87 VD VD
9 028309 Pavlína Guricová A3Ch Amálka Elli Rescator 0 0 6.0 6.34 51.34 3.49 VD VD
10 058510 Lucie Janošcová Hannibal Porubský květ 0 1 2.0 6.58 46.58 3.84 VD VD
11 025912 Pavlína Guricová Elita od Paplové cesty 0 0 8.0 8.23 53.23 3.36 VD VD
12 004409 Soňa Haluzová A3Ch Dara Z Dače 1 0 4.0 8.7 48.7 3.68 VD VD
13 006612 Martina Binarová Darsy Elita Triumphans 0 1 4.0 8.78 48.78 3.67 VD VD
14 011811 Marie Burešová Ebonny Carpentalis Moravian 1 0 4.0 9.23 49.23 3.64 VD VD
15 062609 Sára Steckerová Bixby Danieláš Genus 1 0 5.0 10.21 50.21 3.57 VD VD
16 043210 Kristýna Dostálová Enzo 1 0 6.0 11.35 51.35 3.49 VD VD
17 004912 Martin Schmidt Safira 1 0 9.0 13.95 53.95 3.32 VD VD
18 004312 Ludmila Bartošíková A3Ch Diesel Viking Tantum Auri 1 1 6.0 15.83 50.83 3.52 VD VD
19 043909 Romana Závodská Toby 1 0 12.0 17.01 57.01 3.14 D D
20 Neuhort Tomáš Daphne 2 1 3.0 18.32 48.32 3.7 D D
21 032112 Věra Klíšová Kety z Hanáckých polí 1 1 16.0 25.77 60.77 2.95 D D
DIS 029712 Kateřina Hižnajová Csardas Via Bohemica DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 028408 Michal Najman A3Ch Dudlík Hvězda Prokyon DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 047810 Martina Zelinková Barsha Kham-Mi DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 013009 Lenka Hajduková Magic Touch Gavany's Bohemia DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 007805 Jana Šimperská Cleofáš Porubský květ DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 019711 Sára Steckerová El dorado Danielas Genus DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 063211 Ludmila Ďurická Andělka DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 046311 Andrea Hudečková Nelly DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS