Cz En

Zkoušky sobota SA3

  1. Datum: 23. 06. 2012
  2. Závod: Prostějov - Na začátek léta
  3. Rozhodčí: Stoel, Kees (NL)
  4. Typ: ZkA
  5. Standardní čas: 42.0 s
  6. Maximální čas: 63.0 s
  7. Délka: 165.0 m
  8. Kategorie: A3
  9. Velikost: S
  10. Počet překážek: 20
  11. Postupová rychlost: 3.93 m/s

Výsledky

# Průkaz Psovod Pes Chb Odm TB za čas TB Čas m/s
1 068811 Adéla Havlíková A3Ch Baylies Ike Mark 0 0 0.0 0.0 37.33 4.42 V V
2 020910 Klára Votrubcová A3Ch Alexandr Královská Manta 0 0 0.0 0.0 38.52 4.28 V V
3 034005 Jana Šedivá A3Ch Atis Elita Triumphans 0 0 0.0 0.0 39.8 4.15 V V
4 033506 Lucie Dušková A3Ch Lili z Vesničky u hranic 0 0 0.0 0.0 40.74 4.05 V V
5 Olga Kwiecień-Maniewska MIRANDA ze Sztormowej 0 0 0.0 0.0 40.8 4.04 V V
6 011812 Radka Mokrišová A3Ch Alvin Gold Radan Bohemia 0 0 0.0 0.0 40.83 4.04 V V
7 Hans Fried Chili der Haunimühle 1 0 0.0 5.0 36.87 4.48 V V
8 Iwona Kalisz GRACJA Obornicki Nornik 0 1 0.0 5.0 39.3 4.2 V V
9 001609 František Dušek A3Ch Holly Malý Klaun 1 0 0.0 5.0 39.68 4.16 V V
10 034207 Pavla Kamrádová A3Ch Floyd 1 0 0.0 5.0 40.85 4.04 V V
11 056010 Denisa Lajmarová A3Ch Inkognito Smile Paleur 2 0 0.0 10.0 36.23 4.55 VD VD
12 033210 Marie Burešová A3Ch Bass 1 1 1.86 11.86 43.86 3.76 VD VD
13 027007 Margit Horáčková Orin ze Šternberské strže 1 1 2.61 12.61 44.61 3.7 VD VD
14 008811 Dana Mixová Adélka 2 0 3.78 13.78 45.78 3.6 VD VD
DIS 017307 Jana Fuksová A3Ch Agilee od Křížovské kaple DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS Iwona Kalisz NAKY ORIGINAL od Lalanki DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 049407 Jitka Klozová A3Ch Aninka Malý kouzelník DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 013806 Alena Lustyková A3Ch Aramis DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 032907 Petra Vaverková A3Ch Bart DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 039908 Štěpánka Vávrová Míša DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 041508 Danuše Zemanová Angie Mabafr DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 060010 Iveta Hötzelová Moro z Tichého háje DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS Pavel Krátky Eddie Fox Meadows Beetlejuice DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 001409 Monika Šaling A3Ch Deviľs Doll z Ďáblovy Studánky DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS Pavol Vakonič Cira Caria Tantum Auri DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 039107 Jana Zemková A3Ch Cedrik z Dřevěné chaloupky DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 000709 Radana Píšťková A3Ch Be My Jousee Tantum Auri DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 039406 Blanka Potočná A3Ch Kario Banditt Lukato Gold DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 022710 Kateřina Melicharová A3Ch Dupity Dubi Koryfej DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 071609 Lucie Vytrhlíková Maja DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO