Cz En

JUMPING

  1. Datum: 02. 06. 2012
  2. Závod: Rychnov nad Kněžnou - Rychnovský Rarášek
  3. Rozhodčí: Glabazňa, Tomáš (CZ)
  4. Typ: J
  5. Standardní čas: 42.0 s
  6. Maximální čas: 80.0 s
  7. Délka: 160.0 m
  8. Velikost: L
  9. Počet překážek: 20
  10. Postupová rychlost: 3.81 m/s

Výsledky

# Průkaz Psovod Pes Chb Odm TB za čas TB Čas m/s
1 035610 Alžběta Štěpánková Panter Blade Black Fitmin 0 0 0.0 0.0 31.97 5.0 V V
2 014509 Hana Honsová Oskar 0 0 0.0 0.0 34.19 4.68 V V
3 009105 David Merta Simir 0 0 0.0 0.0 35.54 4.5 V V
4 068911 Lucie Vočadlová Europe Bohemia Patrix 0 0 0.0 0.0 36.53 4.38 V V
5 044109 David Merta Anthony z Tau´Ri 0 0 0.0 0.0 39.97 4.0 V V
6 005009 Martina Miková Haidy 0 0 0.0 0.0 40.17 3.98 V V
7 053408 Eva Vrkočová Aneta Orlický Poklad 0 0 2.0 1.75 43.75 3.66 V V
8 032207 Jitka Stejskalová Maggie Family CItas CS 0 0 6.0 5.62 47.62 3.36 V V
9 048909 Monika Šimková Adéla od Ančičky 0 1 1.0 6.28 43.28 3.7 VD VD
10 037305 Eva Neumannová Bobeš 2 0 0.0 10.0 37.72 4.24 VD VD
11 041007 Alžběta Štěpánková Eliza Fitmin 0 2 0.0 10.0 38.54 4.15 VD VD
12 025607 Martina Miková Brita 0 1 6.0 10.88 47.88 3.34 VD VD
13 049610 Dominika Klímová Uran Akumulátor 1 1 9.0 18.66 50.66 3.16 D D
14 056810 Zuzana Tvrzníková Balda ze Staroměstských vrchů 1 2 8.0 23.08 50.08 3.19 D D
15 027512 Věra Bařinková Camelia Prima Amita 0 2 14.0 24.41 56.41 2.84 D D
16 014912 Dana Vítková Brita Lady z Pastvin 4 1 4.0 28.87 45.87 3.49 BO BO
DIS 090209 Jan Souček Cassidy od Zlatonosné říčky DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 016111 Lenka Šettnerová Fast and Furious Nirreterrit DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 014511 Kateřina Krausová Ideal Image Z Černobílých DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 045410 Soňa Klímová Newton Akumulátor DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 048111 Veronika Zezulková Afro Daisynina dvora DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 009310 Daniela Malínská Blanche Sub Tilia DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 004509 Ilona Morávková Blackberry Dajavera DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 042210 Ilona Morávková Clermont - Ferrand Dajavera DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 061709 Jana Pucherová Amálka Brouček DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 025510 Pavla Pichová Antwerp od Dorrinky DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 001005 Eva Vrkočová Armina Bílý Bohém DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 050909 Gabriela Podolská Archi Pekelské štěstí DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 003108 Eva Kočnarová A3Ch Brownstorm DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 003810 Jana Jamborová Credo Bestmudi DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 000810 Lenka Pohlová Francesca Nostra Hardy Horde DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 015312 Martina Komínová Great Spirit Hardy Horde DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS