Cz En

Agility Open L

  1. Datum: 03. 12. 2011
  2. Závod: Horka nad Moravou - O pohár Lovecké chaty
  3. Rozhodčí: Glabazňa, Tomáš (CZ)
  4. Typ: A
  5. Standardní čas: 42.0 s
  6. Maximální čas: 84.0 s
  7. Délka: 170.0 m
  8. Velikost: L
  9. Počet překážek: 20
  10. Postupová rychlost: 4.05 m/s

Výsledky

# Průkaz Psovod Pes Chb Odm TB za čas TB Čas m/s
1 069211 Lukáš Ilkanič Atomic Djo od Zlatonosné říčky 0 0 0.0 0.0 36.11 4.71
2 029509 Pavla Vorlová Kara Nica Z Kovárny 0 0 0.0 0.0 38.3 4.44
3 086009 Kristina Půdová CIA od Zlatonosné říčky 0 0 0.0 0.0 38.41 4.43
4 015410 Radka Mokrišová A3Ch Apo Mawlch 0 0 0.0 0.0 39.37 4.32
5 040409 Jesika Jurečková Ejmy 0 0 0.0 0.0 40.9 4.16
6 049210 Lenka Karasová Down with Love Alkyra 0 0 0.0 0.0 41.61 4.09
7 008807 Darja Caletková A3Ch First Krásná louka 0 0 1.77 1.77 43.77 3.88
8 061408 Bohuslav Přibyl Magnet Fitmin 0 1 0.0 5.0 39.16 4.34
9 024207 Veronika Otýpková Daria 1 0 0.0 5.0 41.42 4.1
10 081709 Magdalena Konečná Dixxi Czech Nattass 1 0 0.04 5.04 42.04 4.04
11 026609 Kristýna Schreierová A3Ch Beautiful Shiloh Bashmar 0 1 2.63 7.63 44.63 3.81
12 000909 Pavel Košek A3Ch Auditor Od Betlémské Pastviny 2 0 0.0 10.0 37.66 4.51
13 039407 Monika Prokopová A3Ch First Munchangás 1 1 0.0 10.0 40.22 4.23
14 034907 Petra Tomanková Hoky Fitmin 1 1 0.0 10.0 41.89 4.06
15 044711 Pavla Tomanová Gufy 1 1 0.93 10.93 42.93 3.96
16 060310 Lenka Blachová Berenika Ze Štěnkovského lesa 1 1 4.07 14.07 46.07 3.69
17 053910 Zuzana Rajnochová Boccacio Sunset Artic shine 0 2 4.46 14.46 46.46 3.66
18 016910 Jiří Mlčoch Bína od Vltavských pramenů 1 2 1.85 16.85 43.85 3.88
19 041111 Michaela Mlčochová Diley z Temného hvozdu 3 1 0.0 20.0 40.15 4.23
20 069411 Petra Tomanková Holly Mintaka 3 1 1.15 21.15 43.15 3.94
21 039508 Alena Nekvasilová Míša 2 1 18.39 33.39 60.39 2.82
22 001007 Kateřina Macků Awar od Vltavských pramenů 3 2 9.91 34.91 51.91 3.27
DIS 067811 Miroslava Brücknerová Pepina DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 054111 Veronika Čermáková Acaona Hvězda Els DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 033011 Hana Frimmelová A3Ch Dante od Suché hory DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 041711 Veronika Hejralová Catcher Alkyra DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 072211 Kateřina Macků Ou jé Pepi Rubínové srdce DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 061311 Štěpánka Vávrová Everett Denhoff Emiel Regis DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS Zuzana Vetráková Gerda DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 001610 Lenka Karasová Bastien Z Korunova Dola DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 000407 Iva Kremláčková Cassis Ayky DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 012110 Dagmar Laníková En Ten Týky Nirreterrit DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 090609 Michal Pivka Garp Svěží vítr DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 086109 Martin Uřičař Jatagan de Alphaville Bohemia DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS Zuzana Vetráková Tánička DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 000507 Radana Růžičková A3Ch Cassidy Ayky DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 050210 Adriana Slezáková A3Ch Crazy Cowboy Wonderfull Dream DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 004407 Evžen Tikovský Aron von Schikall DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS