Cz En

Jumping Open S

  1. Datum: 12. 11. 2011
  2. Závod: Horka nad Moravou - O pohár Lovecké chaty
  3. Rozhodčí: Podmolová, Jaroslava (CZ)
  4. Typ: J
  5. Standardní čas: 38.0 s
  6. Maximální čas: 65.0 s
  7. Délka: 132.0 m
  8. Velikost: S
  9. Počet překážek: 18
  10. Postupová rychlost: 3.47 m/s

Výsledky

# Průkaz Psovod Pes Chb Odm TB za čas TB Čas m/s
1 071609 Lucie Vytrhlíková Maja 0 0 0.0 0.0 28.97 4.56
2 000709 Radana Píšťková A3Ch Be My Jousee Tantum Auri 0 0 0.0 0.0 29.28 4.51
3 037308 Alena Frankovičová A3Ch Connie Kiss Lenfir 0 0 0.0 0.0 29.93 4.41
4 078409 Michal Horáček A3Ch Sáry ze Šternberské strže 0 0 0.0 0.0 31.03 4.25
5 039406 Blanka Potočná A3Ch Kario Banditt Lukato Gold 0 0 0.0 0.0 31.07 4.25
6 011310 Marcela Matoušková A3Ch Dan z Karpíškova dvora 0 0 0.0 0.0 31.59 4.18
7 018110 Lenka Nováčková Hugo 0 0 0.0 0.0 33.08 3.99
8 068811 Adéla Havlíková A3Ch Baylies Ike Mark 0 0 0.0 0.0 33.76 3.91
9 023108 Jana Zavadilová Carbury Lady Awillon 0 0 0.0 0.0 34.35 3.84
10 041508 Danuše Zemanová Angie Mabafr 0 0 0.0 0.0 34.91 3.78
11 004510 Hana Frimmelová Zumi von den Kleinen Zwergen 0 0 0.0 0.0 36.81 3.59
12 039908 Štěpánka Vávrová Míša 0 0 0.0 0.0 37.29 3.54
13 028309 Pavlína Guricová A3Ch Amálka Elli Rescator 0 0 0.27 0.27 38.27 3.45
14 024408 Pavlína Guricová A3Ch Leontina Res Pretiosa 0 0 0.51 0.51 38.51 3.43
15 064209 Lenka Suchá Cewin Deleware 0 1 0.0 5.0 31.86 4.14
16 030511 Helena Viola Dašková Jack 1 0 0.0 5.0 34.11 3.87
17 001311 Pavlína Juřenová A3Ch Jimmy 1 0 0.0 5.0 35.35 3.73
18 042711 Marie Poliánová Matýsek 1 0 0.46 5.46 38.46 3.43
19 038911 Zdenek Smrček Beruška Gold Rebecca 2 0 0.1 10.1 38.1 3.46
20 059111 Aneta Chytilová Ketty 0 1 6.87 11.87 44.87 2.94
21 040511 Petr Vlašic Jeverley Lenfir 0 2 1.97 11.97 39.97 3.3
22 057609 Jana Proroková Edmond Čajový lístek 1 0 12.53 17.53 50.53 2.61
23 009811 Kristýna Cábová Cory 0 1 15.73 20.73 53.73 2.46
DIS 049911 Lucie Drápelová Sasha DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 034211 Dagmar Čižmárová Qwanty z Agova Dvora DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 060411 Jitka Lanšperková Ciria Stanios DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 067711 Denisa Navrátilová Linda DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 062111 Natálie Novosadová Conan Mac Lia Via Bohemica DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 036310 Eva Kostková Greasy fox Simarko DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 030911 Jana Zavadilová Bugatti Královská Manta DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 061009 Stanislava Kočí Justy Aguv Dvůr DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 047707 Erika Hrudíková Villi Black Bruzovské údolí DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 030908 Marta Dobiášová Fredy Erebia Manto DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 027007 Margit Horáčková Orin ze Šternberské strže DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 070511 Klára Vítková Sára DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS