Cz En

so-JUMPING S

  1. Datum: 22. 10. 2011
  2. Závod: Hlučín - X. Podzimní Hopsinky
  3. Rozhodčí: Hüppe, Bernhard (AT)
  4. Typ: J
  5. Standardní čas: 40.0 s
  6. Maximální čas: 70.0 s
  7. Délka: 150.0 m
  8. Velikost: S
  9. Počet překážek: 20
  10. Postupová rychlost: 3.75 m/s

Výsledky

# Průkaz Psovod Pes Chb Odm TB za čas TB Čas m/s
1 091609 Martina Konečná A3Ch Bugaboo the Little Bodyguard 0 0 0.0 0.0 29.44 5.1 V V
2 034005 Jana Šedivá A3Ch Atis Elita Triumphans 0 0 0.0 0.0 30.24 4.96 V V
3 064209 Lenka Suchá Cewin Deleware 0 0 0.0 0.0 32.06 4.68 V V
4 027007 Margit Horáčková Orin ze Šternberské strže 0 0 0.0 0.0 33.12 4.53 V V
5 018110 Lenka Nováčková Hugo 0 0 0.0 0.0 35.35 4.24 V V
6 011204 Eliška Vernerová Adélka Black Kickey 0 0 0.0 0.0 36.61 4.1 V V
7 024408 Pavlína Guricová A3Ch Leontina Res Pretiosa 0 0 0.0 0.0 39.46 3.8 V V
8 017711 Roman Hejral Sem 0 1 0.0 5.0 34.06 4.4 V V
9 056908 Lenka Blachová Meluzína 1 0 0.0 5.0 34.32 4.37 V V
10 029205 Martina Konečná A3Ch Amazing Cherub the Little Bodyguard 0 1 0.0 5.0 35.85 4.18 V V
11 001906 Jana Trojková Nancy Bohemia Diplomat 0 1 0.0 5.0 36.01 4.17 V V
12 050209 Kristýna Schreierová Katty 0 1 0.0 5.0 37.9 3.96 V V
13 054110 Dagmar Bartoňová ARIEL WHINE LI Rainbow Beam 0 1 0.0 5.01 40.01 3.75 V V
14 013510 Petra Riedlová Daisy 0 1 3.0 8.04 43.04 3.49 VD VD
15 013309 Jana Trojková Alasti Kham-Mi 1 0 4.0 9.43 44.43 3.38 VD VD
16 078409 Michal Horáček A3Ch Sáry ze Šternberské strže 2 0 0.0 10.0 36.88 4.07 VD VD
17 054010 Alžběta Grzywačová Ebi 0 1 5.0 10.11 45.11 3.33 VD VD
18 007207 Jana Klowersová Kim 0 1 8.0 13.0 48.0 3.13 VD VD
19 047309 Monika Otipková (Vaňharová) Fee-Bee ze Shetlandů 1 1 4.0 13.77 43.77 3.43 VD VD
20 043909 Romana Závodská Toby 0 2 4.0 14.12 44.12 3.4 VD VD
21 047810 Martina Zelinková Barsha Kham-Mi 4 1 0.0 25.0 32.32 4.64 D D
DIS 010408 Lucie Orbanová Barnie DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 031510 Jana Šedivá A3Ch Yasmin Šedý vévoda DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 019411 Jana Šimperská Centík Dejvické kvítko DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 052507 Zuzana Macková Tess od Fossinky DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 007805 Jana Šimperská Cleofáš Porubský květ DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 028309 Pavlína Guricová A3Ch Amálka Elli Rescator DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 080009 Antonín Palata Angie Sea of Stars DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 030011 Kateřina Hižnajová Bouřlivák Via Bohemica DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS