Cz En

so-AGILITY S

  1. Datum: 22. 10. 2011
  2. Závod: Hlučín - X. Podzimní Hopsinky
  3. Rozhodčí: Hüppe, Bernhard (AT)
  4. Typ: A
  5. Standardní čas: 47.0 s
  6. Maximální čas: 80.0 s
  7. Délka: 165.0 m
  8. Velikost: S
  9. Počet překážek: 20
  10. Postupová rychlost: 3.51 m/s

Výsledky

# Průkaz Psovod Pes Chb Odm TB za čas TB Čas m/s
1 091609 Martina Konečná A3Ch Bugaboo the Little Bodyguard 0 0 0.0 0.0 38.46 4.29 V V
2 029205 Martina Konečná A3Ch Amazing Cherub the Little Bodyguard 0 0 0.0 0.0 40.68 4.06 V V
3 013309 Jana Trojková Alasti Kham-Mi 0 0 0.0 0.0 40.89 4.04 V V
4 034005 Jana Šedivá A3Ch Atis Elita Triumphans 0 0 0.0 0.0 41.41 3.98 V V
5 007805 Jana Šimperská Cleofáš Porubský květ 0 0 0.0 0.0 42.24 3.91 V V
6 028309 Pavlína Guricová A3Ch Amálka Elli Rescator 0 0 0.0 0.0 45.45 3.63 V V
7 027007 Margit Horáčková Orin ze Šternberské strže 0 0 0.0 0.0 45.52 3.62 V V
8 013510 Petra Riedlová Daisy 0 0 5.0 5.0 52.0 3.17 V V
9 050209 Kristýna Schreierová Katty 1 1 2.0 11.68 48.68 3.39 VD VD
10 047309 Monika Otipková (Vaňharová) Fee-Bee ze Shetlandů 0 1 7.0 11.73 53.73 3.07 VD VD
11 007207 Jana Klowersová Kim 0 1 9.0 14.11 56.11 2.94 VD VD
12 054010 Alžběta Grzywačová Ebi 1 1 9.0 19.22 56.22 2.93 D D
13 054110 Dagmar Bartoňová ARIEL WHINE LI Rainbow Beam 1 1 12.0 22.19 59.19 2.79 D D
DIS 043909 Romana Závodská Toby DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 018110 Lenka Nováčková Hugo DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 017711 Roman Hejral Sem DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 078409 Michal Horáček A3Ch Sáry ze Šternberské strže DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 024408 Pavlína Guricová A3Ch Leontina Res Pretiosa DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 010408 Lucie Orbanová Barnie DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 047810 Martina Zelinková Barsha Kham-Mi DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 001906 Jana Trojková Nancy Bohemia Diplomat DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 031510 Jana Šedivá A3Ch Yasmin Šedý vévoda DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 011204 Eliška Vernerová Adélka Black Kickey DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 064209 Lenka Suchá Cewin Deleware DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 019411 Jana Šimperská Centík Dejvické kvítko DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 056908 Lenka Blachová Meluzína DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 052507 Zuzana Macková Tess od Fossinky DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 080009 Antonín Palata Angie Sea of Stars DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 030011 Kateřina Hižnajová Bouřlivák Via Bohemica DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS