Cz En

Open Agility L

  1. Datum: 20. 08. 2011
  2. Závod: Prostějov - "Skok za skokem" IV
  3. Rozhodčí: Steiner, Michael (AT)
  4. Typ: A
  5. Standardní čas: 50.0 s
  6. Maximální čas: 100.0 s
  7. Délka: 175.0 m
  8. Velikost: L
  9. Počet překážek: 20
  10. Postupová rychlost: 3.5 m/s

Výsledky

# Průkaz Psovod Pes Chb Odm TB za čas TB Čas m/s
1 000909 Pavel Košek A3Ch Auditor Od Betlémské Pastviny 0 0 0.0 0.0 30.25 5.79
2 029108 Martina Kučerová Better Faster Od Zlatonosné říčky 0 0 0.0 0.0 35.0 5.0
3 049609 Ludmila Bučková Ben 0 0 0.0 0.0 38.0 4.61
4 018007 Martina Kučerová Are you ready od Zlatonosné říčky 0 0 0.0 0.0 38.25 4.58
4 050210 Adriana Slezáková A3Ch Crazy Cowboy Wonderfull Dream 0 0 0.0 0.0 38.25 4.58
5 006208 Eva Homolková Amarethy Fidelis et Fortis 0 0 0.0 0.0 40.0 4.38
6 026310 Pavla Kasálková Any Dreariness Near Future 1 0 0.0 5.0 36.94 4.74
7 081709 Magdalena Konečná Dixxi Czech Nattass 1 0 0.0 5.0 38.0 4.61
8 053310 Marie Vymazalová Arsy-versy from Valachian Highlands 2 0 0.0 10.0 33.37 5.24
9 045908 Michaela Mlčochová Katrina Fitmin 2 0 0.0 10.0 34.37 5.09
10 039108 Dušan Buček Dasty 2 0 0.0 10.0 34.75 5.04
11 025111 Zuzana Říhová Bandar - Šáh Bila Kaifa 1 1 0.0 10.0 43.25 4.05
12 035208 Věra Slezáková Once of Dream Moravia Campanella 1 1 0.0 10.0 46.83 3.74
13 038610 Jiřina Sáňková Gucci Blue Friend Dvomaro 1 1 1.31 11.31 51.31 3.41
14 041711 Veronika Hejralová Catcher Alkyra 3 0 0.0 15.0 35.18 4.97
15 024404 Marie Vymazalová Ben 2 1 0.0 15.0 40.12 4.36
16 008807 Darja Caletková A3Ch First Krásná louka 2 1 0.0 15.0 42.94 4.08
17 030406 Vladimíra Juříčková Eday ze Skalistých hor 2 1 0.0 15.0 47.69 3.67
18 060310 Lenka Blachová Berenika Ze Štěnkovského lesa 3 0 0.0 15.0 47.94 3.65
19 052508 Irena Kochová Lancelot Fitmin 4 0 0.0 20.0 36.91 4.74
DIS 029710 Věra Slezáková Olineli Dalido DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 041111 Michaela Mlčochová Diley z Temného hvozdu DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 039508 Alena Nekvasilová Míša DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 008011 Hana Sklenaříková C'Rosso Near Future DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 008111 Vendula Sklenaříková Quincy Blue Vanilka DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 060410 Lucie Štiborová Good Friend of Tennant DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 028108 Soňa Benešová Archibald Bohemian Oak DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 041209 Stanislav Čechlovský Bella DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 012110 Dagmar Laníková En Ten Týky Nirreterrit DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 000510 Jana Mikušková Adík Forever Drem DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 016910 Jiří Mlčoch Bína od Vltavských pramenů DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 086009 Kristina Půdová CIA od Zlatonosné říčky DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 004407 Evžen Tikovský Aron von Schikall DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 034907 Petra Tomanková Hoky Fitmin DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 057208 Hana Wachsmannová Arthur William Gentle Mate DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 054008 Barbora Mandíková A3Ch Denny DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 044108 Marie Řežábková A3Ch Boldy Od Zlatonosné Říčky DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS